Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz forum@yesilkartforum.com adresine email gönderebilirler!
Lütfen DV2020 ve DV2021 talihlilerine destek için şu linkteki dilekçeyi imzalayın! Dilekçeye direkt olarak şu linkten de ulaşabilirsiniz.
DV2021 Talihlileri DV2021 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!

Turkiye'den yakin tarihte geleceklerden yardim... • Türkiye'den bir yakınımızın kızı, doktorası için, ABD'ye gelirken laptop bilgisayarını havaalanında unutmuş. İçinde doktorası için gereken bir çok bilgi var.
  Önümüzdeki 1 hafta içinde Türkiye'den ABD'ye gelecek bir tanıdığınız varsa, getirebilme imkânı olan, lütfen benimle irtibata geçin.
  Teşekkürler...
  Not: Kargo ile getiremiyoruz. 1 kg. üzerinde elektronik eşya almıyorlar. • This post is deleted!


 • @omer-k-kocaoglu hocam eğer unuttuğu bilgisayar üzerinde etiket , veya sahibinin bilgileri olmayan bir çantada ise veya çantasız ise o bilgisayarı sahibinin bile alması baya zor olacaktır . Çünkü bilgisayarın ona ait olduğunu kanlanmasını isteyeceklerdir . Ki siz kalkmış gelecek biri varsa alıp getirsin diyorsunuz . Malesef pek olabileceğine inanmıyorum . Dostunuzun ailesinden biri gidip durumu kayıp eşyaya anlatsın . Büyük ihtimalle veremeyiz diyeceklerdir. Onun için orda olan arkadaş bilgisayarın ya imajını alarak yada hanımefendinin dosyalarını kopyalamayı yada herhangi bir bulut servisine yüklemek için izin istesin . Şahsen istanbulda olmadigim için yardımcı olamayacağım. Lakin dediğim gibi yapılırsa büyük ihtimalle izin verilecektir. Ve hanımefendi 1 sene içinde dönerse yine kendine ait olduğunu kanıtlaması şartı ile bilgisayarını alabilir


 • ⭐⭐⭐⭐⭐

  @omer-k-kocaoglu cok gecmis olsun, uzucu bir durum. Havalimaninda bilgisayar bulundu sanirim? O sekilde yazmissiniz sorunuzu, hangi havalimani oldugunu da belirtin isterseniz. Istanbul - Ataturk mu?


Log in to reply
 

Çevrimiçi Kullanıcılar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

51
Online

9.1k
Users

2.5k
Topics

149.9k
Posts

| | | |

Powered by NodeBB