Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Kısa Videoları izleyerek cevapları bulma ile ilgili ücretsiz ingilizce eğitim sitesi dinleme alıştırması için birebir

• çok zevkliymiş, teşekkürler @Takip . gitgide zorlaşıyor mu acaba? 15 dakika kadar izledim baya anlaşılır telaffuzlar.

• bu uygulamayı akıllı telefonunuza indirerek de alıştırma yapabiliyorsunuz. ayrıca zorluk seviyesini de ayarlayabiliyorsunuz. hangi zorluk seviyesini seçerseniz izlediğiniz videolar eşdeğer zorlukta oluyor diye biliyorum.

• @loser oo öyleyse süper

• evet bilgisayarda da sol üstten zorluk derecesi ve diğer birçok ayar yapılabiliyor.

• ⭐⭐⭐⭐

@Takip teşekkürler çok hoşuma gitti. Zorluk derecesine göre artışı tam kıvamında

• İşinize yaradıysa ne mutlu bana (:

• Çok zevkli teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐

SPOKEN ENGLISH LESSONS - NIHARIKA ( ESL )
    Learn English with Let's Talk - Free English Lessons

Bu eğitim videolarından çok memnun kaldım. Niharika nın İngilizcesi anlaşılır ve gerçek hayata yönelik kelime seçimleri nedeniyle çok işe yarayacağını düşünüyorum. Yolculuk öncesi bu bekleme periyotunda günde 2 saat çalışma işimizi göreceğini düşünüyorum.
    Diğer hocaların aksanı size sorun yaratabilir. Ancak bu eğitmenin pozitif enerjisi ve eğitim taktikleri bayağı iyi. Yaklaşık 300 video var takriben her bir video 10 dk civarında konu bazlı eğitimler hazırlanmış.
    Youtube dan ücretsiz çalışabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@redsat2000 Kısa videolar ile alıştırma yapma içinde söyledi:

SPOKEN ENGLISH LESSONS - NIHARIKA ( ESL )
    Learn English with Let's Talk - Free English Lessons

Bu eğitim videolarından çok memnun kaldım. Niharika nın İngilizcesi anlaşılır ve gerçek hayata yönelik kelime seçimleri nedeniyle çok işe yarayacağını düşünüyorum. Yolculuk öncesi bu bekleme periyotunda günde 2 saat çalışma işimizi göreceğini düşünüyorum.
    Diğer hocaların aksanı size sorun yaratabilir. Ancak bu eğitmenin pozitif enerjisi ve eğitim taktikleri bayağı iyi. Yaklaşık 300 video var takriben her bir video 10 dk civarında konu bazlı eğitimler hazırlanmış.
    Youtube dan ücretsiz çalışabilirsiniz.

sayin @redsat2000 yaziya link eklediniz mi acaba? yoksa bir hata mi oldu postu yazarken?

• @redsat2000 merhaba, siz bu seti mi izliyorsunuz ? Teşekkürler...

• ⭐⭐⭐⭐

@sercan-özüsağlam Kısa videolar ile alıştırma yapma içinde söyledi:

@redsat2000 merhaba, siz bu seti mi izliyorsunuz ? Teşekkürler...

Evet @Sercan-Özüsağlam bu videolar .

• Yasaklı

Burada çok faydalı Youtube videoları bulunabiliyor. Ben de bu videoları internet erişimim olmadığı zaman takip edebilmek için ücretsiz video indir sitesi Savefrom ile bilgisayarıma indirip oradan izlemeyi seviyorum. Hem güzel bir arşiv oluyor hem de bu işi yaparak her zaman internete bağımlı kalmamış oluyorum. Tabi ki internetsiz bir gün geçirdiğimiz özellikle bu dönemde oldukça sayılı. Ancak yine de güçlü bir arşiv her zaman bu tip çalışmaları takip edenler için oldukça önemlidir.

Benzer Başlıklar

• 5
  • 3
  • 106
  • 19
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

93

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |