Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• GC’yi kazanıp hayatımı değiştirmek eşim ve kendim için yeni fırsatlar 2. şans elde edebilmek. Çocuğumuz için güzel bir gelecek...

• ⭐⭐ Yasaklı

7mayısta bu iş patlarsa Montonegro veya Kanadaya devam seceneklerini düşünüyorum. Bugun itibariyle ...Sıktı artık. Istanbul beyoglunda tarihi bir dükkan işleten arkadaşım var kendisi ermenidir hanımı bahsettiginiz gibi rum. Hakkı olmasına ragmen gitmiyor ve dediginiz sıkıntılardan çokça bahsetti.PARANTEZ içinde Isin carpici yani bu bahsettigim kişiler milli bayramlarda oturup aglayan kişilerdir ayni zamanda. Benim de ninem Bulgar vatandaslıgı aldı bir süre once. 92 yaşinda. Sikinti dert düşünün ne mertebede. Ölsek kurtulsak raziyim sürünüyoruz. PARAMIZLA. Glutensiz 100 gram cikolata 35 tl..1.6 tl olan biskrem bir gecede 2 lira olmus.(Asgari ucrete paralel) Yani zamlar ve soygun vee Çirkeflik.!baki kaliyor.Arap yazili çakma market ürünler revacta.

• @calibraturbo montenegro da yaşamı bizde eşimle düşünmüştük. Hatta oranın yerel bir muhasebe ve danışmanlık firması ile de sözlü olarak anlaşmıştık. Sonra euro tavan yaptı. Bizde ikinci plana attık. Gerek nüfusu gerekse iş kurma olanakları yüzünden artık düşünmüyoruz. Bence şansınızı kanada yada avustralya olarak kullansanız gelecek için daha iyi olur.

• hayalim abd hedef konusunda green card lottery ile gitmeyi düşündüğüm için bir hedef koyamıyorum.ama çıkarsa gittiğimde hedeflerim var 🙂

Benzer Başlıklar

• 67
  • 2
  • 1
  • 28
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

78

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |