Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• merhaba daha önceki sorumda belirttiğim gibi ben uscis onayı aldım şimdi nvc'ye iletildi görünüyor sürece devam etmek için bilgilendirme evraklarım
    bana mail yada eve posta olarakmı gelecek ? case number ve fatura number 3 hafta oldu ama ses çıkmadı daha tahmini daha çok beklermiyim ? . Ayrıca askerlikten muaf olarak ayrıldım belgemde askerlie elverişli değildir yazıyor
    bununla ilgili sadece askerlikle ilişkisi yoktur yazısı yeterlimi muaf nedenini belirten detaylı bir kağıt mı almalıyım teşekkür ederim yardımlarınız için bu site çok faydalı avukat tutmadan şu ana kadar gelebildim teşekkür ederim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cskn nvc bilgi yardım içinde söyledi:

merhaba daha önceki sorumda belirttiğim gibi ben uscis onayı aldım şimdi nvc'ye iletildi görünüyor sürece devam etmek için bilgilendirme evraklarım
    bana mail yada eve posta olarakmı gelecek ? case number ve fatura number 3 hafta oldu ama ses çıkmadı daha tahmini daha çok beklermiyim ? . Ayrıca askerlikten muaf olarak ayrıldım belgemde askerlie elverişli değildir yazıyor
    bununla ilgili sadece askerlikle ilişkisi yoktur yazısı yeterlimi muaf nedenini belirten detaylı bir kağıt mı almalıyım teşekkür ederim yardımlarınız için bu site çok faydalı avukat tutmadan şu ana kadar gelebildim teşekkür ederim

vize kategorinizin konusunda bu sorulara devam edebilirsiniz, lutfen bu sureclerle ilgili ekstra baslik olusturmayin.

• Arkadaşlar merhaba dosyam NVC de diyor istediklerini gonderdik NVC de olan durumumuzu nasıl takip ediyoruz ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@abdullah nvc bilgi yardım içinde söyledi:

Arkadaşlar merhaba dosyam NVC de diyor istediklerini gonderdik NVC de olan durumumuzu nasıl takip ediyoruz ?

NVC'den bildirim gelmesini bekleyebilirsiniz. Surecle ilgili sorulari, lutfen uygun kategoride sorun.

• Teşekkür ederim lakin evvela durum nedir onları bilmek istiyorum varsa şayet böyle bir imkan NVC den halihazirda bir bekleme icerisindeyim zaten.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

101

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |