Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba;

Green Card başvurusu yapmak istiyorum fakat şöyle bir durum var, çift vatandaşım Bulgaristan doğumluyum ama İzmir de yaşıyorum. Hem bulgar hem Türk vatandaşlığım var.

Başvuru yaparken doğduğunuz ülke kontenjanından katılmış oluyorsunuz sanırım yanlış anlamadıysam, yani ben Bulgaristan için ayrılan kontenjandan çekilişe katılmış olcam, Fakat Bulgaristan ismimle Türk ismim aynı değil tamamen farklı çekiliş başvurusu yaparken Bulgaristan vatandaşlığındaki ismimi kullanmam gerekiyor değil mi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@fedorac0re Çifte Vatandaşlık isim sorunu? içinde söyledi:

Merhaba;

Green Card başvurusu yapmak istiyorum fakat şöyle bir durum var, çift vatandaşım Bulgaristan doğumluyum ama İzmir de yaşıyorum. Hem bulgar hem Türk vatandaşlığım var.

Başvuru yaparken doğduğunuz ülke kontenjanından katılmış oluyorsunuz sanırım yanlış anlamadıysam, yani ben Bulgaristan için ayrılan kontenjandan çekilişe katılmış olcam, Fakat Bulgaristan ismimle Türk ismim aynı değil tamamen farklı çekiliş başvurusu yaparken Bulgaristan vatandaşlığındaki ismimi kullanmam gerekiyor değil mi?

sorunuzu ilgili konuda sorabilirsiniz:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/1455/dv2020-bekleme-odası/

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

82

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |