Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @vecihi DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@reader iyi geceler kardeş sinirlerimiz iyice laçka oldu 🙂 valla @hsndmn @wwinter @reader @gurelo ve adını hatırlamadığım bare aramızdan birine kesin çıksa 🙂 hepimize birden çıkmazsa daha kötü olur 🙂 birimize çıkarsa en azından çıkıyormuş diye avunuruz.

Sağol kardeşim, iyi dileklerin için teşekkürler. Umarım hepimize çıkar🙏🏻

• Bence çoğumuza çıkacak ama numaralar ne olur onu bilemiyorum😁

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@vecihi DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

olaya bakın ... ilk başvuruda hemen çıkmış millet ne kadar şanslı 🙂

gerci linkteki ankete katilan sayisi cok degil; ama grupta yapilan bu ankette de -her ne kadar her yildan kazananlar olsa da- genelde ilk yil katilanlara cikmis:

• @reader iyi geceler hocam. @vecihi inşallah hepimize çıkar diyeceğim de neyin içinde olduğumuz açıkça belli. Şöyle diyeyim inşallah bir gün gc olur, başka bir yol olur, vs. vs. bir şekilde Amerika'da veya imkanları uygun olan Avrupa ülkelerinde yaşamak hepimize nasip olur. Bu işler biraz şans işi, nitelik işi. Geçenlerde youtube'da bir videoya denk geldim iki arkadaş (sanırsam aşçılar) Avustralyaya gitmişler. Gayet memnunlardı hallerinden. Amerika diye tutturmanın anlamı yok gibi geliyor bana biraz. Şansları nitelik açısından da değerlendirmek lazım. O yüzden aşçılığımı kullanmak işime geliyor gibi. Hani ortada şu yasa tasarısı olmasa içimiz rahat. Benim burada yaptığım işim var çok şükür yasa tasarısı olmasa çıkana kadar denerim şansımı. Olur veya olmaz nasip. Buradaki insanların geneli bu yasa tasarısı yüzünden biraz panik halinde. Yine de az kaldı hocam. Sabrettik aylarca bekledik. Hepimizde bir çay kaşığı kadar umut var. Ucundan kıyısından 25k case number'a kadar kabulumdür. Şimdi iş gc'yi kazanmak ile de bitmiyor. @crazycells ve forumda çoğunlukla aktif olan diğer arkadaşların yazılarını okudum bir ton kılı tüyü var bu işin. Olur da çıkarsa çok sabırlı bir süreç bizi bekliyor. Haydi hayırlısı deyip bitireyim. Cümleten hayırlı geceler.

• Herkese günaydın
    Çankırı yolcusu kalmasın👉18👈😁

• Bu ileti silindi!

• Aslında Şafak sayar gibi olmasın çıkmayan arkadaşlar daha çok demoralize olmasın diye plaka eklemeyi bırakmıştım ama yinede arada ekleyim. 👍

alt metni

alt metni

• @totoro o nasıl bir yıkımmış ya ilk defa gördüm. İnsan gerçekten hayret ediyor 😁

• Aslen memleketim olan Çankırı'yı da gördük darısı Adana'ya...

• Negüzel 2sine 3 üne açıklanıyordu eskiden ihtimalde yok 15 inden önce acıklanmasının peki resmi açıklamamı 15 i nerde yazıyor link atabilirmisiniz arkadaşlar. İnş burada yazan arkadaşlara ve bana gc çıkar.

• @bahadır-kaplan

alt metni

Resmi adreste yazıyor zaten ,
    linkten de bakabilirsin .

https://www.dvlottery.state.gov/

• Ne Van, ne Ağrı şafak 18 memleketim Çankırı 😊

• @smesut tesekkurler sansimiz bol olsun.

• ArkAdaslar kac yildir basvuruyorsunuz.

• Herkese merhaba. Sanırım bu ilk mesajım. İnşallah devamı gelir. Genelde sadece yazılanları okuyorum. Bu sene ilk defa başvurdum ve bunca yıldır neden başvurmadım diye hayıflanıp duruyorum. Mesela bi' 8-10 yıl önce bile başvursaydım şansım daha fazla olurdu. Tabii bu herkes için geçerli. Geçmiş geçmişte kaldı ama. Şimdi geleceği düşünme zamanı. Umutla bekliyoruz. İki kızım var, biri de yolda. Üç kız olacak yani:) Büyük kızım engelli. En çok onların geleceği için başvurdum. Nasip artık. Bu arada @crazycells çok çok kıymetli işler yapıyor bu platformda. USA'de yaşayan değerli insanlar da sorularımızı yanıtsız bırakmıyorlar. Çok teşekkür ediyorum herkese.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@bahadır-kaplan DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

ArkAdaslar kac yildir basvuruyorsunuz.

Sayin @Bahadır-Kaplan , eger facebook grubumuza uyeyseniz grupta soyle bir anket mevcut:

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@paw-of-eagle DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Herkese merhaba. Sanırım bu ilk mesajım. İnşallah devamı gelir. Genelde sadece yazılanları okuyorum. Bu sene ilk defa başvurdum ve bunca yıldır neden başvurmadım diye hayıflanıp duruyorum. Mesela bi' 8-10 yıl önce bile başvursaydım şansım daha fazla olurdu. Tabii bu herkes için geçerli. Geçmiş geçmişte kaldı ama. Şimdi geleceği düşünme zamanı. Umutla bekliyoruz. İki kızım var, biri de yolda. Üç kız olacak yani:) Büyük kızım engelli. En çok onların geleceği için başvurdum. Nasip artık. Bu arada @crazycells çok çok kıymetli işler yapıyor bu platformda. USA'de yaşayan değerli insanlar da sorularımızı yanıtsız bırakmıyorlar. Çok teşekkür ediyorum herkese.

Hosgeldiniz sayin @paw-of-eagle , siz ve butun forum uyelerimize bol sanslar. Umarim 3 hafta sonra mutlu haberlerinizi aliriz.

• zaman azaldıkça ' has not been selected ' korkusu başladı ::)

• Bu ileti silindi!

• Bakalım bu 3. Senem başvuruda hem ümidim var hemde yok bu nasıl bir duyguysa. Hatta ön sıralardan çıkacak diye umudum var. İnsanın umudu olmalı. İnşallah en azından burdaki arkadaşların ben dahil bi çoğuna çıkar. Bide şu son 15 -20 gün çok yavaş geçiyor. Sizcede öylemi.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |