Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

şimdi bilgisiyar çekilişi bu gün yapmayacak değil mi? yada bugün yapıp mayıs da mı açıklayacak :))

• Bende son güne kaldım ve ne yazık ki olmuyor. Güvenlik Duvarını kaldırdım. Crome' dan antirüs programını kaldırdım ama olmuyor. Başka yapabileceğim bir şey var mı? @crazycells dediğin gibi birkaç bilgi doldurduktan sonra continue tuşuna basıyorum. Hatalı bölümler kırmızı olarak gözüküyor ve tekrar dolduruyorum. Toplamda bir dakika sürmüyor ama yinede ''bu siteye ulaşılamıyor'' diyor. 6. katılmam olacaktı çok üzülürüm eğer ki başvuramazsam 😞

Bu arada IPhone safari ile ilk sayfadan eş ve çocuk bilgi sayfasına geçiyor ama oradan continue tıklatyınca yine olmuyor.

• @WhoCares Bütün güvenlik uygulamalarını devre dışı bırakın.pc yi re-start yapın. bende de aynı sorun vardı ama bu şekilde çözüldü.Sonunda chrome dan tamamlayabildim.

• @Arden, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@WhoCares Bütün güvenlik uygulamalarını devre dışı bırakın.pc yi re-start yapın. bende de aynı sorun vardı ama bu şekilde çözüldü.Sonunda chrome dan tamamlayabildim.

McAfee güvenlik programı var ancak süresi çoktan oldu ama ben yinede crome üzerinden devre dışı bıraktım ve windows güvenlik duvarını da kaldırdım, yinede olmuyor. Birkaç arkadaş fotoğrafı yüklemeden continue yapıp sonra tekrar yükleyip yapmışlar onu da denedim ama olmuyor.

• @WhoCares aynı durum bendede var, vpn açık deniyorum yine olmuyor, i pad den deniyorum yine olmuyor 2. Sayfanın ilerisine geçemiyorum... pasaport numaramı ezberledim artık

• Aklımda tek soru..... Neden son güne bıraktı bu millet??

• @anilcangokben Totem yapılmış sanırım.

• ⭐⭐⭐

@anilcangokben bilmiyordum unutmuştum vaktim yoktu vs...

• Son gün başvuruda keramet vardır belki 🙃
    Bekleyiş başladı.

• @Nothing-Man @Oktay-İbiş öyle mi dersiniz abiler....

• Hata alan arkadaşlar sayfayı bir kaç kez yenileyin

• @anilcangokben @Nothing-Man @Oktay-İbiş aklınızda ki sorulara cevap veriyim de gününüzü rahat geçirin. Ben ilk 5 yıl önce başladım çekilişe katılmaya. O zamanlar işin acemisi olduğumuz için greencardturkey diye bir aracı firmaya 5 yıllık eşim ve benim adıma 200 TL para vererek başvurularımı şimdiye kadar sıkıntısız yaptılar. Esasında işi öğrendik ama nasıl olsa para verdik onlar yapsın diye bu senede bilgilerimi ve resimlerimi 10 gün önce göndermiştim. Ancak ben şimdiye kadar dört kere katıldığım aklımda kalmış, ancak şirket benim adıma beş kere katıldığı ve tekrar sizin adınıza başvuru yapmamız için ücretin yatırılması gerektiğini dün söyledi ne yazık ki. Onlar bu uyarıyı son güne bırakınca bizde bu sıkıntılı duruma düştük.

Yani ne totem, ne unutma, ne vaktimin olmaması, ne de bir keramet var. Sadece bir dalgınlık ve geç yönlendirme. Karşınızda ki kişi adına konuşurken bence biraz anlayışlı olun. Zaten yıllardır uğraştığım bir şey için yapamayacağım için üzülüyorum. Bir çözümünüz var ise onları yazın arkadaşlar şuan. saygılar.

• ⭐⭐⭐

@anilcangokben dedim bile kardeşim 🙂

• ⭐⭐⭐

@WhoCares tabikide anlayış gösteriyorum yalnız yazdığım yazı sizin şahsınıza münhasıran değil + polemik yaratmak için yazılmışta bir yazı değildi. kaldıki ben ortaya genele yazdım sadece insanların her şeyi son dakikaya bırakmasına atıfta bulundum hepsi bu. dilerim kazanırsınız ve bundan sonraki yaşamınızı hayal ettiğiniz yerlerde sevdiklerinizle yaşarsınız.

• ⭐⭐

@Oktay-İbiş can beyin bi videosunda şirkete para veriyorsun her yıl resmi yeniden mi istiyor hep aynı resmi kullanınca başvuru geçerli olmuyor diye vardı yanlış değilsem

• @karakurtsert hata aldığınızda sayfayı yenileyin bir kaçkez. Sonunda açılıyor. Biz öyle hallettik. Fotoğraf boyutu düşürünce de hata verebiliyor

• @WhoCares Merhabalar, totem olayını alay gibi söylemedim, totem yapmak bence son derece normal ve kişinin kendini daha iyi hissetmesi ile alakalı.
    2.Şirket bu sene pasaport numaranızı bilmediği için zaten adınıza bir başvuru yapamaz, eğer hakkınız olsaydı bile sizin yada onların iletişime geçip pasaport olayının aydınlatılması gerekirdi.
    3. -bugun dün her zaman nelerin denen mesi gerektiğini defalarca hem de 5 dk once de gc başvuru nasıl yapılır sekmesinde paylaştım.
    Lütfen üzülmeyin sakin bir şekilde tekrar deneyin, kimseye hadsizlik olarak algılamayın lütfen.

• @Oktay-İbiş benim yazılarımdan sonra birden bire bu son güne neden kaldı sohbeti bir anda art arda gelince biraz üzüldüm. Temennilerin için teşekker ederim, inşalllah başvuru yapabilirim.

• ⭐⭐⭐

@haymatlos_ evet doğrudur zaten her sene yeni resim ile katılmak gerekiyor.

• @Nothing-Man şirkete pasaport bilgilerimi de gönderim. Bilgilerde eksiklik yok ama bana dün uyarı vermeleri ne yazık ki son güne getirdi olayı. Teşekkürler.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

147

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.4k

| | | |