Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• başvuru yapmaya çalışıyorum ikinci sayfaya geçemiyorum hata veriyor sistem sonra başa dönüyorum. Nasıl yapacağım ? fikir verebilir misiniz?

• @anilcangokben omuz üst hizasının altı fotonun dışında kalırsa problem olur mu acaba?

• Sistemde yoğunluk var, galiba herkes son güne bırakmış. Tam tamına 2 saat boyunca form doldurmaktan gözlerim yoruldu. En son isim kısmına istanbul yazıyordum ve iyi olmadığımı düşündüm ve bıraktım doldurmayı.

• @Concorde kimlik bilgileri vs. yanlış girmemeye dikkat, sakinleşin eset vs virüs programı varsa kapatın, yandex veya denemediğiniz tarayıcılardan denersiniz.Bi kahve için 😉

• @Concorde ve resimlerin boyutları da ekranın hata vermesine sebep oluyor.resimlerin boyutlarını küçültürseniz sizin için daha kolay olacaktır.

• Herkese selamlar dostlar. Ben dün gece 2 civarı chrome üzerinden girişimi başarıyla sonlandırdım.

Virüs tarayıcı programı yada vpn ve hatta resim boyutu orjinal olarak herhangi bir oynama yapmadan bitirdim. Birçok arkadaş ilk sayfada yer alan form doldurma işlemi sonrasında ileri diyor ve sayfanın bilgileri kabul etmediğini düşünüp herşeyi kapatıp yeniden işleme başlıyor. Bunu yapıp sınırınızı bozmayın lütfen.

Yapmanız gereken şey şu formun tamamını eksiksiz doldurun ileri diyin. Hata verdiğinde sol üstten geri dediğinizde form olduğu şekilde yüklenecektir. Tekrar ileri diyin ve bir sonraki aşamaya gelene kadar bu işlemi yapmaya devam edin. Ben bu şekilde çok kısa sürede başvurumu tamamladım.

Herkese bol şanslar dostlar...

• ⭐⭐

@ZacKSheN Bu kadar yıl basvurmuşsunuz daha önce hiç böyle bir durumla karşılaşmadınız mi 🙂 hızlı olun ve başka tarayıcıdan deneyin

• @crazycells başkanım eşinden ayrı 2 çocuklu bir arkadaş var başvuru yapacak.
    1- Başvuru esnasında 2 çocuğun fotosunu da yükleyecekmi?
    2- 2 çocuk için ayrı ayrı fotoğraf mı yüklemesi gerekiyor?

• @Concorde istanbul kabul etmez büyük I olacak Istanbul

• @likable Merhabalar. Arkadaşınız 2 çocuğu içinde ayrı ayrı bilgilerini girmek ve fotoğrafını yüklemek zorunda. Format her bir birey için standarttır ve değiştirilemez.

• @Mrfirat yok zaten dediğiniz gibi yazdım da 😁 olmadı.

• Teşekkürler sayın @Hasan-HASAR arkadaşa ilettim söylediğinizi yarın fotoğraf çekip işlemleri halledecek.

• arkadaşlar iyi geceler çocuk yoksa 0 mı yazıyorduk yoksa boş mu bırakacağız? acil cevap verir misiniz.

1. Sayfaya geçemiyorum her yolu denedim olmuyor.

• Başvuruyu yaptım mayıs 5'te görüşmek üzere.

• merhaba arkadaşlar,
    Başvuru yapmaya çalışıyorum fakat sayfa hata veriyor sürekli. 2. aşamayı da dolduruyorum ama olmuyor. Fotoğraf boyutlarını da 50 kb ve altı yaptım yine fayda etmedi. yardım edebilir misiniz?

• ⭐⭐

@karakurtsert 0 yazın

• @LordBolton teşekkürler

• Arkadaşlar başvurunun birinci kısmını geçip eşim ve çocuğumun bilgilerini gireceğim kısma geldim ve doldurdum ama geçtiğimde hata veriyor. ve 2. kısımda üst tarafta bana 30 dk zaman vermiş bu süre zarfında hep denedim ama hep hata verdi. Bu durumda tam olarak ne oluyor. Tüm başvuruyu baştan yapsam acaba mükerrer başvuru olur mu?

• sürekli hata alıyorum. başvuramadım bir türlü.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

71

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |