Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@cek pasaport için çekilen fotoğraf BİOMETRİK YANİ BAŞ VE BOYUN VAR fakat green kart için BAŞ BOYUN VE OMUZ LAZIM bununnerwsi karışıkresme bakarsın buüçü gözüküyorsa uygun yoksa değildir

• @ayvalik10 bunu biliyorum ve ben basvuru fotografini uygunluk testi yaparak basvuru yaptim benim sorum farkli

• ALLAHIM BİR AN ÖNCE BİTSİN BAŞVURULAR... FOTOĞRAF OLAYINDAN BÖÖÖĞĞĞ GELDİ KUSACAĞIM ARTIK 😂😂 ne fotoğrafmış yahu. Başka ülkelerde de bukadar dert eden beceremeyen okuduğunu anlamayan, seyrettiğini anlamayan var mı acaba? Yabancı forum sitelerinde durum nasıldır? Takip eden varmı arkadaşlar?

• Bu ileti silindi!

• Sayın @crazycells ben işim nedeniyle Kuzey Kıbrıs'ta çalışıyorum, seçim dolasiyla ben ikematgahimi Kıbrıs'a almıştım ama eşimin ve çocuklarımın ikematgahi Adana'da çıkarsa sizce ds260i doldurmadan Adana'ya gidip bütün ikametgahlari aynı yere toplamalimiyim. 2. Sorum ise eğer gerek yoksa ben doldururken adresi yazarken cyprus olarak mı secmeliyim TR diye mi ?

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!

• @ayvalik10 fotografi kurallara uygun duzenleme kisminin bilindigini varsayarak acikladim zaten soylenen cumleyi de. Burada soru FARKLI. fotografi zaten ayarlayip basvrusunu tamamlamis kendisi..
    @cek sadece kopyalama konusuna takildim ben de sizin gibi, soylediginiz cumlede, ama yine de siz icinizi ferah tutun, zaten fotograftan dolayi elenme durumu pasaportu gormeden once gerceklesecegi icin, kazandiktan sonra mulakatta bu konuyu sorun etmezler herhalde.

• @cek çekilişe uygun hale getirdiysen problem olmaz

• valla sizi yordum kusura bakmayin ilk defa yazdim herhalde son defa yazisim olucak artik cikarsa yazariz sorariz o yuzdende firca yersek artik gidip bir sirketle anlasiriz burda firca yoyecegimize gideriz para ile yaptiririiz

• @cek Dostum sorun yok sen keyfine bak. Emin olmak istiyorsun ben anlıyorum seni küçücük bir tereddüte dahi düşmek istemediğin anlaşılıyor zaten resme tıkla mühürlü bu resmi yeni olsada kullanamazsın olay bu resim

• @gungorhan tabiki kullanamam benim kisi farkli bir soru idi ama herkez klasik sorulari duya duya benimkinide ayni tepkiyi verdi benim sordugum sadece ben pasaport cikarttim basvurdum pasaportum geldi elimdede pasaportta kullandigim fotografin digitali vardi ve ben bunun cekilise uygun hale getirip pasaport geldikten sonra cekiliste kullandim bir problem olurmu diye sordum ama birileri hemen atladi öoö kuscam okudugunu anlamiyor ....... falan filen atladi burda gerizekali yok ;)bizde meslek sahibi insanlariz

• @cek siz yönergedeki bir uyarıya takıldınız, aslında konu farklı haklısınız ama bu fotoğraf konusu gerçekten bir zaman sonra sıkıntı oluyor okuyanlar için o yüzden siz de arada kaynadınız 🙂 yazmaya devam edin lütfen sorun yok.

• @cek Yöneticiler kırıcı birşey olursa müdehale eder zaten. Beğenmediğin yorum olursada - puan verirsin biter gider 🙂

• @cek bence asil siz kusura bakmayin, olur mu oyle sey.. suanki durum sadece sacmalik!. 30 sene basvuruyorlar diye ilk kez basvurmus olamaz saniliyor herhalde, herkes 4700 mesaji okumak zorunda da degil, forum burasi, sorusu olan sorar, cevaplamak isteyen de cevaplar.. Ben de ilk kez basvurdum bu sene, ds 260 detaylarina kadar ogrenmistim ama yine de oldu sorularim, Allahtan herkesin keyfi yerinde olan zamana denk gelmisim demek ki, yoksa bu yaklasimlarla karsilasmak gercekten uzucu...:/ Sorusu olan sorsun kardesim, forumda oldugum surece ben cevaplarim bildigim kadarini..🙌🏼

• @topraxxx yazdıklarını okudum o zaman ben kafadan elendim çünkü o kuralı okumamisim ben pasaport fotoğrafımı taratip istedikleri ölçüye getirip yuklemistim artık kısmet seneye

• @Merika tesekkurler anlayisiniz icin

• @dmrtkn Foto yeni değil mi?

• @cek Rica ederim.

• Bu ileti silindi!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

52

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.5k

| | | |