Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Final-Approach, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@ahmet-34, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Baylar bayanlar çevremdeki istemsizce başvuranlar vardı giidp giymeyeceği belşi olmayan onları uyardım hakkımıza girmeyin lütfen sizlerde bilinçli olun sizde uyarın aksine istemsizce olanları başvuru yaptıranları görüyom kafayı yicem bu çekiliş araba vermiyor aklınızı başınıza alın bu sene bizim senemiz olsun bilgilendir çevrenzii biliçsiz başvuuları azaltın ne yapsanız kardır ..❗❗❗❗❗

Arkadaşım birkaç yazına denk geldim de.

Şaka amaçlı mı yazıyorsun bunları yoksa gerçekten mi onu çok anlayamadım. 😂

Yüzbinlerce kişi başvuruyor Türkiye'den. Kazanma ihtimalin % 1.

Eşi dostu arkadaşı ikna ederek şansını % 2'ye bile çıkaramazsın.

%2 olsa iyi valla. %1.01 felan bile olmaz bence.

• @Final-Approach varsa sende çevrende boş boş başvuru yapıp amerikadan para geliceğini sanan boş beleş cahiller bilinçsiz başvuru yapan sende uyar takma kafana yazdıklarımı sen sende onlardansan sende yapma :))

• HOCAM UÇAK NİKETİNİ BİZ Mİ ALIYORUZ ONLAR MI VERİYOR?

• @ahmet-34 ben gecen sene bi arkadaşıma başvurdum demiştim hayatta gitmeyeceğini veya gidemeyeceğini biliyorum “bana da başvuralım nasıl başvuruluyor” dedi “abi dedim boşver zaten gitmicen milletin hakkına girme çıkar mıkar””ya deniyim diyo” sonra “resim işi falan baya karışık onla uğraşılmaz bi ara bakarız diye salladım eşinin çocuğunun resmini falan vercen” dedim vazgeçti 😂😂 resim bile vazgeçirmişti. İnsanlar enteresan bi duygu içerisinde kazı kazan oynuyorlar sanki çıkınca “hayatta işim olmaz” dion ne yapcan işte ama duygusal bi beklenti içerisinde insanoğlu.

• @Passion hiçbir şeyine karışmıyor tam takır kuru bakır gidion. Zaten gitmeden buradaki konsolosluk, muayene, aşı ücretleri bile bi kişilik uçak biletine denk nerdeyse.

• @Passion ABD bize iş ayarliyor mu ev veriyor mu 🙂

• @dmrtkn, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Passion ABD bize iş ayarliyor mu ev veriyor mu 🙂

Uçak biletini de veriyor 🙂

• @ahmet-34, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Final-Approach varsa sende çevrende boş boş başvuru yapıp amerikadan para geliceğini sanan boş beleş cahiller bilinçsiz başvuru yapan sende uyar takma kafana yazdıklarımı sen sende onlardansan sende yapma :))

Ben sizin kadar karamsar değilim açıkçası.

Konsolosluk mülakatında göstermeniz gereken teminat eğer az ise konsolosluk onu kendisi tamamlıyor eğer çok azimli olduğunuzu görürse.

Kaldı ki göçmen alıyorlar. İşsiz kalmasını istemezler aldıkları kişinin çünkü bu onlara yük olmak demektir.

Oraya gittiğimizde de iş bulmamız için çaba gösterip bize iş bulacaklarının da bilincindeyim.

Ben Amerika'ya güveniyorum.

• Green card kazanan arkadaslara ucaktan inince ozel taksi karsiliyor Otel odaniza kadar geciriyorlar .. saka saka baya tipdizlak sekilde iniyorsun 6 ay Sonra Ben buraya neden geldim diyorsun 1 sene Sonra Buraya kadar Geldik donmek olmaz diyorsun :))))

• @yekta, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Green card kazanan arkadaslara ucaktan inince ozel taksi karsiliyor Otel odaniza kadar geciriyorlar .. saka saka baya tipdizlak sekilde iniyorsun 6 ay Sonra Ben buraya neden geldim diyorsun 1 sene Sonra Buraya kadar Geldik donmek olmaz diyorsun :))))

Amerika, kız da buluyor bekarlara.

• @Passion efsane unutulur mu hiç 😂😂😂

• Amaç bilinçsizce başvuranları uyarmak yarası olan da gocunmuş belliki kendileride başvuruyu bilinçsizce yapmış daha türkiyeden çıkamdan çok rahat uçak biletin kontrol ıvır zıvır rahar 10 bine yakın para gidicek abd de tanıdığın yoksa orda ekstra bi ton para millet orda tl kullancaz sanıyor neyse daha bişey demiyorum anlayan anlamıştır anlayamanlar zaten ısrar ediyor hala anlamamkta :))

• @aysegul, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Passion efsane unutulur mu hiç 😂😂😂

Unutma unutturma 😁

• @dmrtkn, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Passion ABD bize iş ayarliyor mu ev veriyor mu 🙂

Ev eşyalarını da alıyormuş Amerika 😄😄

• @sametyavuz, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Passion hiçbir şeyine karışmıyor tam takır kuru bakır gidion. Zaten gitmeden buradaki konsolosluk, muayene, aşı ücretleri bile bi kişilik uçak biletine denk nerdeyse.

🤦

• ⭐⭐⭐⭐

@ahmet-34 bu tür başvurular hiç bir şeyi değiştirmeyecek o yüzden bu kadar stress e girmeye gerek yok.

• A.B.D Başkenti Washington çok yaşayan türkler varmı iş şartları fazlamı yeşiliigi ve iklimi güzelmiş kışı ve yaz ayları güzel oluyormuş.

• Washington Sonbaharıda süpermiş wowww. O kadar eyalet araştırıyorumki her bir eyalet her eyaletin birbirinden farklı güzelikleri çıkıyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@dmrtkn, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Sayın @crazycells bir sorum olacaktı benim kızımın fotosunu çekerken başında tokası vardı ama ben işlemleri bitirdikten sonra fark ettim bu olay sizce elenmemize yol açar mı bir sıkıntı olur mu

sikinti olmaz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@fredyjones, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

A.B.D Başkenti Washington çok yaşayan türkler varmı iş şartları fazlamı yeşiliigi ve iklimi güzelmiş kışı ve yaz ayları güzel oluyormuş.

forumda ayrica baslik var bu konuda, her eyalet icin inceleyebilirsiniz...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

97

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |