Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Passion en azından hayal kuruyoruz biraz da olsa mutlu oluyoruz onu bile çok görüyorlar bize🙂

• @dmrtkn, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Passion en azından hayal kuruyoruz biraz da olsa mutlu oluyoruz onu bile çok görüyorlar bize🙂

Aynen yahu! Sen istemiyorsan kurma ama başkalarına da çocuk gibi karışma yani 😃

• Forumun tansiyonu yükselmiş.

Demedim mi size çok kahve içmeyin diye. 🙂

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@bidünya tetanozun süresi bildiğim kadarı ile 5 sene ama araştırılmaya değer bir konu 🙂 diğer aşıları araştırıp bulabilrim ama evli kişiler için ciddi rakamlar bana göre.

Zaten bunu yapabilen çok fazla kişide yokmuş şansımı zorlarmıyım bilmiyorum.
    Aslında kar kardır ama zor yaa. lanet olsun deyip son bir acıya daha katlanıp hayallerime koşabilirim diye düşünüyorum🤣🤣

• ⭐⭐⭐

@bidünya 🙂 hani en azından 1 sene üstü kadar zaman var bildiğim kadarı ile yada dediğiniz gibi lnet olsun diyip iğneyi yaptırıcaz 🙂

• Sayın @crazycells bir sorum olacaktı benim kızımın fotosunu çekerken başında tokası vardı ama ben işlemleri bitirdikten sonra fark ettim bu olay sizce elenmemize yol açar mı bir sıkıntı olur mu

• ⭐⭐⭐

@aysegul, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Sürekli olarak hayal kurmayın kendinizi kaptırmayıncılar var ya, hayal dünyasından ergen evladını kurtarmaya çalışan ebeveynler gibi gelip koca koca adamları uyarıp gidenler hani..
    Neyse ya, hababam sınıfında herkes tek ayak üstünde sıraya dizilmişken gelip sırıtıp giden çocuk var ya onu hatırlıyorum bazen..
    Hiçbirinize çıkmicak hahahahha çıkmicak işte çıkmicak hahahah gibi 🤔
    Arkadaş dayanamiyorum yazıcam yine, ya koca koca insanlar, Allah aşkına bi salın bi rahat bırakın insanları ya evet çıkmayınca bazıları çok dağılıyo evet ama bırakın onu da yaşasın, o olgunluğu kazanması için bir sebeptir belki burası da, ay bi rahat bırakın..
    Bazen ben de okuyunca bazı yorumları, soruları diyorum, ah be kardeşcağızım bi dur bi çıksın önce oraya gelene kadar oooo, diyorum ama buraya gelip heves kırma müdürü gibi cevabı yapıştırmıyorum, önceden araştırmanın bilgi sahibi olmaya çalışmanın ne zararı olabilir, en kötü ihtimalle genel kultür olarak durur zihnin bir kenarında, nedir yani aaaa

Bu sabah aynı şeyleri yazmıştım bir kaç sayfa önce de kaldı tekrar yazayım bari😀
    Ben kendi adıma çıkarsa çıkar, çıkmazsa çıkmaz sonuçta bir şekilde bugünlere geldik diyebiliyorum. Ama çocuklarım için aynı şeyi, aynı rahatlıkla söyleyemiyorum. Kazanırsam hem kendi hayallerimi hem de çocuklarımın hedeflerini gerçekleştirebilirim. Kazanamazsam da üzülürüm ama yıkılmam. Çünkü yıkılmamak için çok sebebim var. Sonuçta hayat tek bir şeyden ibaret değil. Ve ne zaman ne getireceği de hiç belli olmaz.

• ⭐⭐⭐

@Final-Approach, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Forumun tansiyonu yükselmiş.

Demedim mi size çok kahve içmeyin diye. 🙂

😂😂😂

• hayirli olsun simdiden 🙂 pasaport sarti gelmis sanirim . basvurulari azaltir diye dusunmustum ama koydeki mehmet abi bile sehre gelmis pasaport basvurusu icin yine katilim cok cok yuksek olacak :))))

• @yekta 😂😂😂😂😂 eyvah o zaman

• ⭐⭐

@yekta, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

hayirli olsun simdiden 🙂 pasaport sarti gelmis sanirim . basvurulari azaltir diye dusunmustum ama koydeki mehmet abi bile sehre gelmis pasaport basvurusu icin yine katilim cok cok yuksek olacak :))))

Başvuru sayısının en az yarı yarıya azalacağını düşünüyorum. Gerçekten internette youtube'da bu olayı görüp çıksa bile gitmeyeceği halde öylesine başvuran o kadar çok adam vardı ki... En azından onlar elendi, gitmek isteyenler başvuracak artık.

Ben de dün başvurumu tamamladım bakalım bu sene nolacak. Geçen sene saat dakika sayıyordum bu sene başvurmayı bile unutacaktım nerdeyse.

• @Chromium değişen pek bişey olmaz keşke paralı olsaydı şansımız baya artardı eminim buna ...❗❗

• Neden paralı değil acaba hem para hem pasaport hemde lise ve üzeri başvuru olsa keşke

• Lise mi kaldı artık üniversite mezunu istenmeli. Kanada gibi puan sistemi getirilmeli. Yabancı dil gereksinimi olmalı vs.

• @Chromium, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Başvuru sayısının en az yarı yarıya azalacağını düşünüyorum. Gerçekten internette youtube'da bu olayı görüp çıksa bile gitmeyeceği halde öylesine başvuran o kadar çok adam vardı ki... En azından onlar elendi, gitmek isteyenler başvuracak artık.

Ben de dün başvurumu tamamladım bakalım bu sene nolacak. Geçen sene saat dakika sayıyordum bu sene başvurmayı bile unutacaktım nerdeyse.

Hayırlı olsun hocam.

Bakarsın bu sene yüzün güler.

• Bence greencard şirketlerinin kişiler o yıl için ücret vermese de başvuru yaptıklarını düşünüyorum. Bu mükerrer başvurulara neden oluyordu. Bu sene pasaport zorunluluğu geldiği için yapamayacaklar. Bu da sayıyı azaltacaktır.

Bu benim düşüncem tabi.

• @jure, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Bence greencard şirketlerinin kişiler o yıl için ücret vermese de başvuru yaptıklarını düşünüyorum. Bu mükerrer başvurulara neden oluyordu. Bu sene pasaport zorunluluğu geldiği için yapamayacaklar. Bu da sayıyı azaltacaktır.

Ücret almasa kimse uğraşmaz hocam başkasının yerine başvuru yapmaya.

Sadece danışmanlık şirketleri 5 yıllık başvurun şansınız artar diye beş yıllık ücret alıp her yıl onlar adına başvurmayı taahhüt ediyordu.

Pasaport şartı geldiği için artık öyle her yıl abonman gibi şirketler başvuramayacak.

• @Final-Approach, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@jure, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Bence greencard şirketlerinin kişiler o yıl için ücret vermese de başvuru yaptıklarını düşünüyorum. Bu mükerrer başvurulara neden oluyordu. Bu sene pasaport zorunluluğu geldiği için yapamayacaklar. Bu da sayıyı azaltacaktır.

Ücret almasa kimse uğraşmaz hocam başkasının yerine başvuru yapmaya.

Sadece danışmanlık şirketleri 5 yıllık başvurun şansınız artar diye beş yıllık ücret alıp her yıl onlar adına başvurmayı taahhüt ediyordu.

Pasaport şartı geldiği için artık öyle her yıl abonman gibi şirketler başvuramayacak.

Benim şirketim olsa personelime her başvuruyu girdirir. Sonuçlar açıklandığında benim yaptığım başvuruya çıktı ise bir ücret karşılığı telefonla haber verirdim. Başvuru yapmak kaç dakika sürer ki? Bence bunu yapanlar vardır.

• Baylar bayanlar çevremdeki istemsizce başvuranlar vardı giidp giymeyeceği belşi olmayan onları uyardım hakkımıza girmeyin lütfen sizlerde bilinçli olun sizde uyarın aksine istemsizce olanları başvuru yaptıranları görüyom kafayı yicem bu çekiliş araba vermiyor aklınızı başınıza alın bu sene bizim senemiz olsun bilgilendir çevrenzii biliçsiz başvuuları azaltın ne yapsanız kardır ..❗❗❗❗❗

• @ahmet-34, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Baylar bayanlar çevremdeki istemsizce başvuranlar vardı giidp giymeyeceği belşi olmayan onları uyardım hakkımıza girmeyin lütfen sizlerde bilinçli olun sizde uyarın aksine istemsizce olanları başvuru yaptıranları görüyom kafayı yicem bu çekiliş araba vermiyor aklınızı başınıza alın bu sene bizim senemiz olsun bilgilendir çevrenzii biliçsiz başvuuları azaltın ne yapsanız kardır ..❗❗❗❗❗

Arkadaşım birkaç yazına denk geldim de.

Şaka amaçlı mı yazıyorsun bunları yoksa gerçekten mi onu çok anlayamadım. 😂

Yüzbinlerce kişi başvuruyor Türkiye'den. Kazanma ihtimalin % 1.

Eşi dostu arkadaşı ikna ederek şansını % 2'ye bile çıkaramazsın.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

112

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |