Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @arzel @crazycells caseid 10k'dan sonrasının random devam etmesi yeni bir uygulama mı, daha önce forum içeriğinde rastlamadım.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@xapmaz, içinde söyledi: DV2020 bekleme odası

@arzel @crazycells caseid 10k'dan sonrasının random devam etmesi yeni bir uygulama mı, daha önce forum içeriğinde rastlamadım.

sorunuzu anlayamadim maalesef.

• @crazycells kcc'nin belge isteme mailleri sırayla değil de caseid 10.000 üzeri için @arzel dediğine göre rastgele gönderilmeye başlanmış ki 47k'da olan birine mail ile evraklar istenmiş. KCC'nin bu mail gönderme işlemi belirli bir sayıdan sonra rastgele olması bu yıla özel mi diye sordum. Netice itibariyle kcc'nin evrak talep maili bir mülakat için bir ayrıcalık sağlamayacak. O caseidlerin current olabilmeleri için bülteni bekleyecekler.

• @xapmaz evrak talep email işlemi Kasım 2018 de başladı zaten, buda ikinci sene, evet bugüne kadar düzenli idi şimdi ise düzensiz

• Merhaba vukatlıyı kişi diye mi alıcaz yoksa nufus aile diye mi acaba?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@dilara1424 bekarsan tek alırsın fakat evli veya çocuğun varsa vukuatlı alacaksın

• @crazycells 16-17 binlere evrak talep maili gelmiş ben 10 binde olmama rağmen henüz bir e-mail alamadım, acaba sistemde bir değişiklik falan mı oldu? telaş yapmaya gerek var mıdır abi?

• @rabbit62 bilemiyorum ama sanmıyorum , NAAB üniversitelerin (eğer uygun görülürse) mimarlık bölümlerine verilen bir mühürdür(resmî hak) ve süreli bir şekilde verilir. Örneğin benim okulum 2016 'da aldı 2022 den sonra mezun öğrenciler faydalanamayacak. Yani 2500 dolara böyle bir belgeyi almanız bence mümkün değil resmi bir belge, ancak o para ile eksik derslerinizi almanız denklik alabileceğiniz anlamına gelebilir 🙂

• @ozN, içinde söyledi: DV2020 bekleme odası

@crazycells 16-17 binlere evrak talep maili gelmiş ben 10 binde olmama rağmen henüz bir e-mail alamadım, acaba sistemde bir değişiklik falan mı oldu? telaş yapmaya gerek var mıdır abi?

KCC tarafindan evrak isteme maili 10 binlere kadar duzenli ve sirayle devam etti ama kac gundur karisik geliyor 30 40 binlerden alanlar da var

• Ben bülteni beklerken evrak isteme maili geldi. Hadi bakalım hayırlısı. Benim sorum Rusya konsoloslugundan adli sicil kaydını almam için 1 ay sonraya randevu verilmekte, bunu mail ile bildirip görüşme randevu zamanında vermem olur mu ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ozN, içinde söyledi: DV2020 bekleme odası

@crazycells 16-17 binlere evrak talep maili gelmiş ben 10 binde olmama rağmen henüz bir e-mail alamadım, acaba sistemde bir değişiklik falan mı oldu? telaş yapmaya gerek var mıdır abi?

Yakinda gelecektir, beklemelisiniz.

• @thedotemre belgeyi aldıktan polis belgesini ayrıca gönderebilirsiniz, yada polis belgesi elinize ulaşınca diğer belgelerle birlikte topluca atabilirsiniz

• Herkese merhaba,

10.000'e kadar düzenli sonrasında ise rastgele evrak talep mailleri gelmeye devam ediyor (muhtmelen ekim ayında herkese gelmiş olacak). Tahminim aralık ayında 10.000'e kadar numarası olanların randevusu olacak. Yeni yıl ile birlikte tüm evraklar istenmiş olduğundan dolayı her ay yaklaşık 6000 kişilik ilerleme hızı olacak. Tüm kişilerden evrak talebi istenmesinin sebebi ise kazananların yeterince ds-206 doldurmamasından dolayı tüm vizelerin kullanılamayacağı endişesi. Tüm numaralara sıra geleceğini düşünüyorum. Burada yardımcı olan tüm arkadaşlara da teşekkür ederim.

• @oez inşallah dediğiniz gibi olur. Herkes vizesini alır sağ salim.

• Talihlilerin hepsine başarılar dilerim, umarım gitmeyi isteyen herkes vizesini alıp gider. çekilişi kazandıktan sonra DS260 formunun gönderilme tarihi bir şeyleri etkiliyor mu ? Yani erken göndermenin bir avantajı yada geç göndermenin bir dez avantajı var mı ?

• bu gun meil gelen insan sayısı az gibi

• Sonunda benimde evrak mailim geldi söyle bir sorum olacak ben askerligimi daha yapmadim askerlik durum belgesi istemis ve askerlik muayenemi oldum subatta askere gidecegim bu durum bir sorun teskil edermi nasil göndermeliyim bu belgeyi

• ⭐⭐⭐

@alper16, içinde söyledi: DV2020 bekleme odası

Sonunda benimde evrak mailim geldi söyle bir sorum olacak ben askerligimi daha yapmadim askerlik durum belgesi istemis ve askerlik muayenemi oldum subatta askere gidecegim bu durum bir sorun teskil edermi nasil göndermeliyim bu belgeyi

Askerlik belgesi Türkiye talihlileri için şart değil. Gönderip göndermemek size kalmış

• @bolatmali Cevabiniz için tesekkürler 🙂

• Arkadaşlar herkese merhaba, benim size saçma bir sorum olacak 🙂 Mayıs ayında heyecanla lottery sonucuna baktığımda seçilemediğimi ve üzüldüğümü çok net hatırlıyorum. Ancak dün KCC'den Further DV Documents Required maili alınca, durumu bir süre idrak edemedim. Acaba kandırılıyor muyum, fake para isteyen hesaplardan mı vs diye düşündüm bir süre. Neyse sonra hemen tabii aksiyon almalara başladım. Ama burada anlamadığım nokta şu, bir çok arkadaş lottery'de seçildiğini mayısta öğrenip, DS260'ı submitleyip, KCC'den bu evrak mailini ekimde anca almışlar. Ben bu DS260'ı doldurmadan ve varlığından bile haberdar olmadan nasıl böyle bir mail almış olabilirim sizce? Dün girip doldurmaya başladım ve haliyle insanlar Mayıs'tan beri doldurduğu için çok mu geç kaldım? Çoktan dolmuş mudur diye de düşünmekteyim 😕 Kusura bakmayın sorular biraz aptalca oldu ancak tamamen sürpriz oldu bana ve çok şaşırdım, kime soracağımı bilmiyorum. Case no sıralaması : 2020EU24xxx

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

113

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |