Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • Yasaklı

@Rhonster aynı fikirdeyim 🙂 neredeyse 1 yıla yaklaşıyorum dallas ve houston 2 oda 2 banyo evler 1000-1200 bandında maks 1400 ben dallas plano da merkezi bir evde oturuyorum 1400 kira ödüyorum. Biraz şehir dısı 1200 usd

• ⭐⭐⭐

günaydın sabah şeriflerin hayr ola şerler def ola hanelerimiz huzur işlerimiz bereketli olsun. nerde bu millet nerde bu devlet nerde bu forum sakinleri 🙂

• Sayın @Oktay-İbiş sizede günaydın buralardayız sabah mahmurluğunu atıyoruz

• ⭐⭐⭐

@murat34 millet başvuruyu yapınca kenara çekilmeye başladı. halbuki daha paylaşıcak tartışacak çok şeyler var....

• Merhaba arkadaşlar Bursadan başvuran varmıdır ? Tanışmak isterim

• @Oktay-İbiş günaydın abi hayırlı sabahlar hayırlı günler

• ⭐⭐⭐

@dmrtkn günaydın kardeşim kolay gelsin.

• Herkese merhaba arkadaşlar. Yine bir başvuru süreci. Ortalık biraz daha sakinleşsin 2-3 güne ben de başvurumu tamamlayacağım. HErkese şimdiden bol şans

• @Oktay-İbiş sağolasın abi sanada kolay gelsin bol kazançlı günler

• Pasaport ile ilgili yanlış yanıltıcı bilgi verenlerin başvuruları iptal edilir denmiş.Ama bu kazanılması durumun da olan bir şey,
    yani yinede lotoya girerse girer kişi, enteresan.
    13. Vizeyi almadan pasaportumun süresi dolarsa veya pasaportumu kaybedersem ne
    yapmalıyım?
    Eğer herhangi bir sebeple pasaport numaranız değişirse, DV görüşme tarihinizin belirlenebilmesi için
    bu durumu değişikliğin sebebini gösteren belgelerle birlikte KCC’ye bildirmeniz gerekmektedir.
    Eğer yanlış, doğru olmayan veya geçersiz bir pasaport numarası girerseniz dosyanız diskalifiye olur
    veya DV başvurunuz reddedilir. DV başvurusu için kullandığınız pasaportun okunur bir kopyasını
    almanızı ve konfirmasyon numaranız ile beraber güvenli bir yerde saklamanızı tavsiye ediyoruz (SSS
    #27). Fotokopi kendi başına doğru bir pasaport numarası girdiğinizi kanıtlamaz; ancak, size durumu
    açıklayabilmeniz için yardımcı olur. Konu hakkındaki nihai karar DV g

• ⭐⭐

@Nothing-Man Hayır öyle değil burada geçenlerde biri pasaport son kullanma tarihini yanlış girmiş ve sistem kabul etmemiş bakın arkadaşlar pasaport dünya vatandaşlığı gibidir her ülkenin erişimi var sisteme ulusal değil uluslararası bir şeydir yani çekiliş olduktan sonra değil.

• @LordBolton o arkadaşın yazısını görmedim umarım öyledir.

• ⭐⭐⭐⭐

@Nothing-Man

@Nothing-Man, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@LordBolton o arkadaşın yazısını görmedim umarım öyledir.

bende görmüştüm herhangi bir yerinde yanlış yapınca hata verdiğini belirtiyordu arkadaşlar.

• O yanlış giren arkadaş büyük ihtimalle rakamsal tarihsel bir hata yaptığı için kabul etmedi, yani atıyorum 2021 yerine 2001 gibi geçerli olmayan bir tarih girmişti, o yüzden kabul etmedi. Yoksa green kart başvuru sistemi bizim pasaport bilgilerinin doğruluğuna ulaşamaz tabiki. Yani sallayarak başvuran başvuracak tabiki.. Nihayetinde talihli olursa elenmiş olacak.

• ⭐⭐⭐⭐

@aysegul, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

O yanlış giren arkadaş büyük ihtimalle rakamsal tarihsel bir hata yaptığı için kabul etmedi, yani atıyorum 2021 yerine 2001 gibi geçerli olmayan bir tarih girmişti, o yüzden kabul etmedi. Yoksa green kart başvuru sistemi bizim pasaport bilgilerinin doğruluğuna ulaşamaz tabiki. Yani sallayarak başvuran başvuracak tabiki.. Nihayetinde talihli olursa elenmiş olacak.

bu da olabilir sonuçta ben yaşamadım 😃 ama bunların hiç bir öneminin olmadığını biliyoruz.

• @Final-Approach Genel olarak bildiğim doğu yakası, batı yakasına oranla daha avrupai ilk yerleşim yerleri olmasından ötürü. New England bölgesi için özellikle
    Avrupa ya çok benzer diye biliyorum.Burada ve çoğu yerde doğu- kuzey doğu, güney ve güneydoğu eyaletleri revaçta,
    Batı yakası için daha çok atılgan ve girişken insanların olduğunu nüfus oranının doğu eyaletlere oranla düşük olduğunu,
    Gibi bilgileri genel olarak biliyorum. California ve Nevada eyaletleri genel olarak güzel gibi görünüyor bana.
    Los Angeles ve Vegas'ın etkisi büyük tabi, Granada hills, Northridge La civarında örnek.
    iklim olarak daha ılıman dağlık yeşillik yerler doğu eyaletleri göz önünde tutulunca.
    Benim kisi sadece genel olarak merak, nedense kimseden o bölge ile ilgili düşünce görmedim budur yani 🙂

• Birde şu var, ABD ismi gibi Birleşik Devletler topluluğu, Her eyalet bir ülke ve hepsinin başkenti, İstanbul gibi Büyük kenti var , Örnek;Teksas başkenti Austin ama
    Houston daha büyük ve gelişmiş verilere göre.
    Bu eyaletlerin nüfuslarda ortalama Türkiye civarların da 50 adet çok ama çok büyük bir Dünya düşününce.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Nothing-Man dediğin gibi mesela şu anda amerika da nerede yaşanılacak diye eyaletler hakkında kapsamlı bilgi veren bir youtuber var. Orada da dediğin gibi eyaleti güzel demiyor. Şehirlerine göre ayırıyor.

• ⭐⭐

@aysegul neden sizce pasaport kapalı bir kutu mu yurt dışına çıkmak için kullanılan verilen bir şey bu yüzden de ortak bilgi havuzu var devlet bazlı olsa pasaportu yurt içi gezintilerde kullanabilirdik tabi ki.. uluslararası statü taşıdığı için pasaport pasaporttur elçilikler istediği zaman kontrol edebilir. Şöyle cevaplayabilim pasaport dairesi=devlet=ABD büyükelçiliği=ABD dış işleri bakanlığı Dv sitesi onun. Zincirleme erişim. + Çokta hızlı

• Arkadaşlar 6 aylık pasaport çıkartmak için başvurdum gelmesini bekliyorum sorum şu olcak 6 aylıkla da başvuru oluyor dimi bilgisi olan ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

33

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.9k

| | | |