Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ilkeryat Hayır sorun olmaz. kazandıktan sonra gönderilecek formda yeni aile bireyini belirttiğinizde sorun teşkil etmez

• ⭐⭐⭐

@gizemb amiin😊

• @emrekara ben eski kimlikle işlemi başlattım.

• @optimistic evet bende geç başvurucam hatta pasaportu da geç çıkarıcam ki belki seneye tekrar başvurmam gerekir en azından geçerli bir tarih olsun diye

• bu arada adres kısmında adresimizide ingilizce karakterlerle yazdık biz sorun olmaz sanırım..

• @gizemb, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

bu arada adres kısmında adresimizide ingilizce karakterlerle yazdık biz sorun olmaz sanırım..

Ben de büyük harfle İngilizce karakterlerle yazdım.

• @gizemb tabiki tamamıyla hepsi ingilizce karakter olmalı

• @nilfersev, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@optimistic evet bende geç başvurucam hatta pasaportu da geç çıkarıcam ki belki seneye tekrar başvurmam gerekir en azından geçerli bir tarih olsun diye

Evet haklınız süresi dolmamış olur pasaportunuzun. Ben 10 yıllık çıkardım eğer ölmezde sağ kalırsak 10 yıl kafa rahat şekilde denicez şansımızı. İnşallah erken çıkarda tekrardan başvuru yapıp yapıp diğer arkadaşlara çıkma oranını düşürmemiş oluruz 🙂

• 10 yıllık çıkarmak mantıklı. Zaten bildiğim kadarıyla Green Card sahibi olsak bile Türkiye pasaportuyla diğer ülkelere ziyaret edeceğiz.

• Merhaba arkadaslar esiminndogum tarihini yanlis girdim sonradan farkettim olurda cikarsa bir sorun olur mu

• @anilcangokben sokak dahilmi? avenue falan yazmadım mesela sarmasık sokak buyukcekmece gbi...

• @gizemb hayır. mesela verdiğiniz örneği kullanıyım; ''sarmasık sokak'' veya ''osmanli mahallesi'' yahut ''nisantasi caddesi'' gibi gibii

• ⭐⭐⭐

Bu arada dolarda yükselmeye başladı 4 kişilik bir ailenin her şey dahil maliyeti 50 bin tl üstü olur tahminim

• @Oktay-İbiş sırf amerikaya gidicez dolar yüksek maliyet çoğalacak diye aile kurmuyoruz. Bi an önce çıkarda şu gc artık aile kurarım şu genç yaşım geçmeden.... :))

• ⭐⭐⭐

@anilcangokben ha öyle ba böyle babacan ne farkeder ben evli çocuklu aileler için yazdım 🙂 inşallah dileklerin hayallerin kabul olur en kısa sürede 😉

• @Oktay-İbiş inşallah abicim ya zaten kesinlikle haklısın. aileler için gerçekten zor her türlüsü 🙂 Allah kolaylık versin

• ⭐⭐⭐

@anilcangokben amin kardeşim ben merketimi ve arabamı gözden çıkardım ALLAH izin verirde olursa onları satıp yeni bir hayat kurucam kısmet olursa. günlük 15 saat markette duruyorum inan stres sinir zam vs vs çok yordu beni. bir taraftan esnaflar odasına haraç verir gibi aidat ödemeler hiç bir şey yapmazlar anca kandillerde bayramlarda mesaj atarlar. bir taraftan zamlar toptancılar vs diğer taraftan devlet vergi vs öbür taraftan muhasebeci inan gına geldi artık. ALLAH hakkımızda hayırlısını nasip etsin.

• @anilcangokben ben 4 kişilik aileyim TR de yaşadım şimdi KKTC'de yaşıyorum inanın burada zor TR de zor. Zorluk her yerde yani.

• ⭐⭐⭐

@dmrtkn zorluk noktasında çektiğim zorlukların haddi var hesabı yoktur 🙂 demem o ki ben zorluklardan değil adaletsizlikten vur duymazlıktan hayat pahalılığından ekonomik sorunlardan bahsediyorum. kıyaslama yapacak olursak Türkiye vatanımız ama ben kendimden ziyade çocuklarıma nasıl bir gelecek hazırlayabilirimin kaygısını haklı olarak yaşıyorum istiyorumki onlara ev araba vs bırakmak yerine daha güzel bir iş yada meslek bırakabilmek eskilerin tabiri ile kollarına birer altın bilezik takmak...

• @Oktay-İbiş Merhaba, 4 kişilik aile için 50 binli rakamlar zaten işiniz hazır değilse düşük değil mi ?
    10bin dolar bugün 57bintl civarında.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

123

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.0k

| | | |