Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @jesus-christ ahahahah hadi bakalım :))

• @crazycells hocam yine böyle bi arkadaşa Ankara’da böyle şeylere anlayış gösteriyorlar yazmışsınız daha önce böyle biley yaşayışta mülakat geçen varmıdır daha büyük hatalardamı eleme yapıyorlar

• @Burak-Taşcan ip değiştirme denediniz mi

• ⭐⭐

Fotoğraflar tam olarak 600*600 değilmiş fark ettik ayarladım şimdi hata vermiyor

• Facebook'ta karşıma çıkan yorumlarda bazı kişilerin sonuçların açıklandığı resmi tarihte bakıp kazanamadığı green card'ı birkaç ay sonra siteyi tekrar kontrol ettiklerinde kazandıklarının yazdığını söylüyorlar. Böyle bir şey olabilir mi, gerçekten oluyor mu? Çünkü bazı yazılar okumuştum çıkan 50bin kişinin hepsi green card'ı almadığı için çekiliş yaklaşık 80-90 bin kişiye çıkıyor diye...

• arkadaşlar ben bir kac deneme yaptıgımda olmadı acaba neden diye düşünürken eger form doldururken yazım veya hatalı bir bilgi gırersenız mesela doğum tarihi once ay sonra gun olacak şekilde değilde once gun sonra ay girerseniz hata alabilirsiniz birde resmin ismini nihat diye yazmıştım hata verdi düzeltim oldu buna dikkat edin

• @Yunus-Tilki denemedim çokta bilmiyorum açıkçası ama bir google'a danışayım.

• @Hande-Tok, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Facebook'ta karşıma çıkan yorumlarda bazı kişilerin sonuçların açıklandığı resmi tarihte bakıp kazanamadığı green card'ı birkaç ay sonra siteyi tekrar kontrol ettiklerinde kazandıklarının yazdığını söylüyorlar. Böyle bir şey olabilir mi, gerçekten oluyor mu? Çünkü bazı yazılar okumuştum çıkan 50bin kişinin hepsi green card'ı almadığı için çekiliş yaklaşık 80-90 bin kişiye çıkıyor diye...

Ama greencard için vize mülakatları çok sonra yapılıyor. Yani 1-2 ayda hiçbir şey netleşmez ki.

Onlar ilk gün heyecandan yanlış girmişlerdir bilgilerini ya da confirmation numaralarını.

• ⭐⭐⭐⭐

@Hande-Tok, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Facebook'ta karşıma çıkan yorumlarda bazı kişilerin sonuçların açıklandığı resmi tarihte bakıp kazanamadığı green card'ı birkaç ay sonra siteyi tekrar kontrol ettiklerinde kazandıklarının yazdığını söylüyorlar. Böyle bir şey olabilir mi, gerçekten oluyor mu? Çünkü bazı yazılar okumuştum çıkan 50bin kişinin hepsi green card'ı almadığı için çekiliş yaklaşık 80-90 bin kişiye çıkıyor diye...

bir kaç yıl önce olmuştu bir hatadan dolayı tekrar çekiliş yapılmıştı ayrıca 80 90 bin kişiye değil 55 bin kişiye veriliyor numaranın current olması muhabbeti de bu zaten 55 bin kişi dolduğu anda o yıl ki alımları durduruyorlar

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Rhonster 55.000 kişi değil 50.000 kişiye 5.000 kişi amerikada özerk olan bir grup için ayrılıyordu fakat bu sene ilk defa bu özerk gruplar için ayrılmayacak

• Herkes farklı bir ayrıntı biliyor, birbirini tamamlaya tamamlaya bütüne ulaşıyoruz. Tümevarım yöntemi bir nevi. 🙂

• Bugün başvuruların üçüncü günü ve yoğunluk ilk güne göre azalmıştır diye düşünüyorum.

Bundan sonraki başvurularınızda aldığınız hatalar internet tarayıcınızdan, başvuru formunda kullandığınız Türkçe karakterlerden, fotoğraf boyutunun fazla büyük olmasında, gün ay yıl formatına uymayıp yanlış yere yanlış girdi yazmanızdan kaynaklanabilir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Hande-Tok yeni üye olmuşsun 2019 başlıkları okumadığın belli dediğin olay için çıkmayanlar 3 ay boyunca her yarım saatte bir baktılar sadece bir kere oldu çekiliş tekrarı okadar

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Hande-Tok yeni üye olmuşsun 2019 başlıkları okumadığın belli dediğin olay için çıkmayanlar 3 ay boyunca her yarım saatte bir baktılar sadece bir kere oldu çekiliş tekrarı okadar

Hocam böyle cevap yazacaksan kimseye cevap yazma.

Bugün hava çok güzel, güzel bir yürüyüş iyi gelir yatışırsın. 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Rhonster 55.000 kişi değil 50.000 kişiye 5.000 kişi amerikada özerk olan bir grup için ayrılıyordu fakat bu sene ilk defa bu özerk gruplar için ayrılmayacak

biliyorum bu yıl 55 bin olduğu için öyle dedim zaten 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Final-Approach tüme varım değil yeni üye olduğun için geçmili okumadığın belli nacara program adı altında 5.000 kişi ayrı tutuluyordu. Şimdi bu sene ki bu programı da dahil ettiler yanlış anlama sadece demiyorum 3 ekim gibi yeni gelenler zor geldiği için okumak tepeden iniyorsunuz konuya hakim olmak için 2019 başlıkları okumanızı tavsiye ederim

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Final-Approach tüme varım değil yeni üye olduğun için geçmili okumadığın belli nacara program adı altında 5.000 kişi ayrı tutuluyordu. Şimdi bu sene ki bu programı da dahil ettiler yanlış anlama sadece demiyorum 3 ekim gibi yeni gelenler zor geldiği için okumak tepeden iniyorsunuz konuya hakim olmak için 2019 başlıkları okumanızı tavsiye ederim

Valla hocam sen bu sitede sinyorite uyguluyorsun herhalde.

Her üyenin kıdemine göre böyle sert muhabbetlere gireceksen hiç hoş değil.

Ben normalde okumayı çok seven bir insanım o yüzden bu siteye geç üye oldum.

Sürece başvurmamla da yazmaya başladım.

Bu benim ilk başvurum değil daha önce üniversitenin ilk sınıfında da başvurmuştum yıllar önce.

• Dün 5 ekim doğum günümdü.. Başvuruyu hatasız şekilde yaptım doğum günümde.. Kardeşim de başvurdu.. Bundan sonrası şans.. Form da çok kafaya takılacak kadar zor değil zaten.. Hayırlısı bakalım

• @Final-Approach bende 10 Ağustos da katıldım 22 Eylül'de yazmaya başladım forma ve hiç eski yazıları okumadım DV-2021 den başladım direk ama yinede tüm sorunlara mütevazı bir üslubla yaklaştım tecrübelilerin yeni gelen arkadaşlara daha çok yardımcı olması gerekiyor.

14 gün olmuş 96 soruya cevap vermişim

• @travelleth hayırlısı bol şans

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

95

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |