Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Nasahay, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

20 yıl ciddi bir süre. Şahsen bana 4-5 yıl çıkmazsa vazgeçerim. Olmuyorsa, fazla zorlamamak lazım.

bu hesapla benım 6.sanırım basvurmam lazım.eger yurtdısında yasama arzum gecıcı olsaydı vazgecerdım.kararlıysanız 10 seferde cıkmasa basvurun.basvurmayana zaten cıkmıyor.suan greencard basvurusu yapıcam.bır ab ulkesıne vatandaslık basvurusu yapıcam bu ay buyuk ıhtımalle 1 yılda alırım.kanadayada gocenlık ıcın basvursam mı dıye dusunuyorum.alberta ıcın

• ⭐⭐⭐

@anilcangokben opera dan denediniz mi veya Mozilla dan denemenizi tavsiye ederim

• İmerhaba greencard başvurusu yaptım eşimede ayrı yaptım öğrenim durumu meslek yüksek okulu 2 yıllık üniversite mezunu yani ama ben üniversite derecesi olarak işaretlemişim meslek yüksek okulunu işaretlemedim greencard eşime çıkarsa mülakatta elenme ihtimalimiz varmıdır

• Ben de bütün arkadaşlarıma başvurdum. Çıkarsa Amerika'yı satın alacağız 😂

• @amerikanıntürkü, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Ben de bütün arkadaşlarıma başvurdum. Çıkarsa Amerika'yı satın alacağız 😂

Umarım onlar da sürpriz yapıp senin yerine başvurmamıştır.

• Gördüğüm kadarıyla önüne gelen başvuru yapmış umarım şu başvuru yapanlar sadece işin başvuru kısmını değilde geri kalanını da iyi biliyolardır sadece başvurduk çıktı hemen amerika yolcusuyum kolay sanan varsa hiç öle değil bir sürü masraf sizi bekliyor olucak onu göze alan başvursun pasaport zorunlu diye gidim çıkartim başvuriö çıkarsa bakarız diyen gene çoktur eminim halkımjz malasef ne yapamak isteğini tam olarak bilemedği için herksden ricam LÜTFEN etrafınızdakilire şu başvurunun kazandıktan sonra bize neler getireceğini bilinçlendirin amerika bize oraya gittiğimzd yardım etmicek herşey dolarla ona göre hesabınızı yapın düşünün taşının öle başvurun LÜTFEN ...❗❗

• ⭐⭐⭐⭐

@Nasahay, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Forumun eskileri daha iyi biliyordur. Bu yıl önceki yıllara göre çok yüksek bir başvuru olacak sanırım?
    Görüşleriniz nelerdir?

@jinglebells, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Nasahay, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Forumun eskileri daha iyi biliyordur. Bu yıl önceki yıllara göre çok yüksek bir başvuru olacak sanırım?
    Görüşleriniz nelerdir?

forumun eskısı olmasamda turkiye soz konusu ıse evet oyle olacak.mevcut ekonomık ve sıyasal ortma nedenıyle.

artış değil azalma olacak ama ne kadar olacak orası belli olmaz şahsen milletin umduğu gibi büyük bir azalmadan ziyade orta küçük düzeyde olacağına inancım tam benim.

• Neyaptınız bakalım gençler 🙂 tamammı başvurular? 🤗 🙏

• ⭐⭐⭐⭐

@topraxxx ooo kimleri görüyorum ya burda

• Bu arada ben hala formu dolduramadim, 50den fazla kisiye yardim ettim form icin ama kendime gelince kafamda deli sorular, korkuyorum.. 🤦🏻 🙂

not: ilk basvurum olacak..

• Eee kambersiz düğün olmaz dediler geldik. 🙈

• ⭐⭐⭐⭐

@Merika korkmayın sorun 🙂

• Bu sene hevesim yok. Adet yerini bulsun diye bi başvurup çıkıcam 😂🤣

• @Rhonster 🙂 tesekkur ederim, fotografi idphoto4you dan hallettim sanirim boyutlarini, ama en onemlisi : 10 senedir Turkiye de yasayan yabanci ulke vatandasi olarak, Ankarada mulakata gidebilecek miyim? bunu basvuru formundan yonetebiliyor muyuz, yoksa ds 260ta mi cikiyor karsimiza? bilginiz var mi?

• ⭐⭐⭐⭐

@Merika girebilirsiniz hangi ülkeden katılıyorsanız o ülkede girebiliyorsunuz diye biliyorum.

• @Rhonster insallah oyledir.

• ⭐⭐⭐⭐

@Merika geçen sene ki mülakat deneyimleri sayfasına bakın cevabı orda bulursunuz kesin

• @Merika girebiliyorsunuz. Problemlem yok.

• Selamlar herkese,
    The requested URL was rejected. Please consult with your administrator.
    Your support ID is: 7621899764410296775

3 farklı bilgisayar 5 farklı tarayıcı ve 2 farklı internet bağlantısından denedim fakat sürekli bu hatayı alıyorum. Formda evliyim kısmını işaretledikten sonra eşimin bilgilerini girmek için herhangi bir sayfa açılmıyor. Submit dediğimde ise bu hatayı alıyorum. Eşimin adına doldurduğumda ise submit dedikten sonra eş bilgilerini istiyor oraya kendi bilgilerimi girdiğimde yine bu hatayı alıyorum. Bir fikri olan yardımcı olabilecek birisi var mıdır acaba?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

98

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |