Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

ya cevabı biliyorum ama gene de sorayım bende heyecanın verdiği yetkiye dayanarak 😃 herşey iyi hoş resimde ama bir omzum çok çok az daha yukarda sıkıntı yaratır mı 😃

cok dengesiz gorunmuyorsa sorun olmamasi lazim, eger gercekten cok farkli gorunuyorsa o durumda yenisini cekmek daha iyi olacaktir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kapitan, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Merhaba , bugün başvurudan sonra , başvuru sırasında şuanki güncel ulaşılmış eğitimi yanlış işaretletip formu gönderdiğimi fark ettim; Üniversite Lisans öğrencisi işaretlemem gerekirken Üniversite lisans mezunu(Üniversity Degree) işaretledim. Düzenleme yapamıyoruz bildiğim kadarıyla ve 2. başvuruyu yapmak yanlış olur sistemin elediğini biliyorum. Bu yanlış işaretlemem kazanmam halinde sorun teşkil eder mi?

cok buyuk ihtimalle bir problem olmaz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@onnet50, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Merhabalar,Meslek Yüksekokul öğrencisi hangisini seçmeli? (High School degree,Vocational School,Some University Courses)

high school degree'yi secin.

• @crazycells rica etsem başvuruda dikkat edilmesi gerekenler şeklinde bir kaç madde şeklinde bir derleme yapsanız çok güzel olur. Herkesin referans alabileceği faydalı bir tablo olur. Bende henüz yapmadım başvuruyu sürekli buradaki yazıları takip ediyorum ama biraz dağınık kalıyor tek elden önemli noktaları vurgulayabilirseniz süper olur. Pasaport no girişten başlayarak 😁

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@absolutely-absolute, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@crazycells rica etsem başvuruda dikkat edilmesi gerekenler şeklinde bir kaç madde şeklinde bir derleme yapsanız çok güzel olur. Herkesin referans alabileceği faydalı bir tablo olur. Bende henüz yapmadım başvuruyu sürekli buradaki yazıları takip ediyorum ama biraz dağınık kalıyor tek elden önemli noktaları vurgulayabilirseniz süper olur. Pasaport no girişten başlayarak 😁

Su video'yu inceleyin isterseniz, yeterli gelmezse ekleme yapariz basvuru konusuna...

• Teşekkürler

• doğru söylüyorsunuz ben hep bunu savundum hatta başvuru ücreti olsa daha da güzel olurdu kazanma şansımız daha da arttardı örnek olarak kişi başı 100 dolar başvuru ücretini göze alan başvururdu herkese şimdiden bol şanslar

• ⭐⭐⭐⭐

1. sayfaya geçmiyor size de böyle mi ?
  • ⭐⭐⭐⭐

@msdrnc öyle olsaydı çeşitlilik vizesi adına aykırı olurdu en makulü buydu bu da güzel oldu bence

• ........

• @CemalMühendis Ali Cihan beyden haber bekliyoruz. Bizde çok istiyoruz Ankara buluşmasını bakalım

• @crazycells Yanlış anlaşımasın söylediklerim ama bence rastgeleden kasıt şu belli kriterleri sağlayanlar arasında rastgele yani arka planda kriter olsuğunu düşünüyorum. Son dönemde green card alanların %80 lisans mezunu yeni dönemde gelecek puan sistemi dil şartı lisans mezunı gibi şartlar geleceği bunun habercisidir diye düşünüyorum. Amerika gibi bir ülke rastgele insanları ülkesine dolduracağını sanmam açıkçası

• @Passion Dostum halihazirda pasaportu olup normalde katılmayan , pasaport mecburiyeti gelince belki tutar diye eklenenler var yerine...

• Merhaba başvuru için hazırlanan videoda Türkçe Karakter kullanmayın diyor, ama aynı zamanda pasaportunuzdaki gibi isminizi yazın diyor? Uğur ismini nasıl yazalım şimdi?

• cumaya bıraktım 🙂 hem yoğunluktan sayfa sık hata verir diye hemde hayırlısı 🙂

• @Uğur-Sarıoğlu pasaporttada ugur olarak yazıyordur benim soyadımda var ü ama herzaman u olarak kullandım o sorun değil ugur yaz..

• Merhaba bende ilk kez şansımı deneyeceğim Muhtemelen bundan önce sorulmuştur ama 🙂 Başvuru esnasında pasaport bilgisi istiyor mu? Kısa süre önce süresi biten bir pasaportum var onun yerine bugün 10 yıllık pasaport için başvuracağım. Çekilişe katıldıktan sonra pasaport başvuru yapsam sorun olur mu?

• Daha önce defaatle sorulmuş olabilir. Bu yıl için geçerli olan başvuru videosunu da inceledim ancak yine de emin olmak adına sormak isterim.
    Türkçe karakter kullanmıyoruz tamamdır bu konuda netim ancak All caps (büyük harf) olarak mı doldursak daha iyi, ilk harfler büyük mü yoksa farklı bir seçenek mi, bilgilendirirseniz sevinirim.

Adres bölümünde bu seneki videoda, sokak mah isimleri küçük yazılmış, isimlerde ilk harf büyük yazılmış.

Submit öncesi gözden geçirme aşamasında çoktan seçmeli soruların cevapları (Örneğin Unmarried seçeneğinde) ilk harf büyük olarak gözüküyor. Bizim de text boxları o şekilde mi doldurmamız evla olandır.

Teşekkür ederim şimdiden.

• @gizemb, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Uğur-Sarıoğlu pasaporttada ugur olarak yazıyordur benim soyadımda var ü ama herzaman u olarak kullandım o sorun değil ugur yaz..

pasaportta UĞUR SARIOĞLU yazıyor

• Herkese Merhabalar Sitesinde Green Card başvurusu yapmak istediğimde URL le alakalı hata veriyor 2. Sayfaya devam edemiyorum.Bu konuda bilgisi ve çözümü olan var mı acaba?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

93

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.0k

| | | |