Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Mylife Tamamdir, cok tesekkurler ! ) 👍🏼

• @BenTanerGÜNDOĞDU, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@vermaynen doğru dediniz 👍🏼 keşke ön elemeyi Yeşil Card Forum sayfasından yapsalar @crazycells 😊

Bircok kisi tam olarak ne oldugunu bilmiyor kulakdan dolma bilgiler ile basvuruyor sonra bakiyor ki su bu masraf su kadar para gostermek gerek vazgecenler oluyor yada vatandas olmak icin belli bir yili doldurman gerek bu gibi seyleri ogrenince vazgecebiliyorlar yada ciksinda bir hal caresine bakariz bakamayinca is ciddiye binince birakabiliyorlar.

• @vermaynen deneyen hep deneyecektir zaten, en azindan pasaport alamayanlar veya almaya hevesi ve zamani olmayanlar basvurmayacak, bu da birseydir bence. 🙂 🤞🏼

• @Birkan-Öztürk, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Arkadaşlar merhaba.
    Bayanlarda katılım daha az olduğu ve kazanan oranında cinsiyet eşitliği sağlandığı için bayanlara Green Card çıkma olasılığının daha fazla olduğu söyleniyor bilgisi olan var mı ? Pasaportu olmadığı nedeniyle kız arkadaşım başvurmuyor bahsetmiş olduğum durum doğru ise kendisinede pasaport çıkarıp şansımızı arttırmayı planlıyoruz.

öyle bir şey yok birkan bey bunu aynı sayısal loto süper loto gibi düşünün

• @Merika bence beklemeden hemen dolduru verin bilgileri zaten kolay 😊 bende de oldu o heyecandan sanırım acaba böylemiydi dediklerim oldu ama tek sefer de kabul etti sistem 🙏🏻 Size bol şanslar 👍🏼

• @vermaynen, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@BenTanerGÜNDOĞDU, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@vermaynen doğru dediniz 👍🏼 keşke ön elemeyi Yeşil Card Forum sayfasından yapsalar @crazycells 😊

Bircok kisi tam olarak ne oldugunu bilmiyor kulakdan dolma bilgiler ile basvuruyor sonra bakiyor ki su bu masraf su kadar para gostermek gerek vazgecenler oluyor yada vatandas olmak icin belli bir yili doldurman gerek bu gibi seyleri ogrenince vazgecebiliyorlar yada ciksinda bir hal caresine bakariz bakamayinca is ciddiye binince

@vermaynen maalesef ki herşeyi son dakikaya bıraktığımız için araştırmadan Sormadan yapıldığı için işime gelmeyince kayıp gidiyorlar. Amaa orda senin hakkını benim hakkımı gerçekten isteyenlerini hakkını da yiyorlar. Bugün başvurusunu yaptığım arkadaşım da "ya yapamazsam para bulamazsam ev bulamazsam vs vs" dedi o an bu konuştuklarımız geldi aklıma, dedim oğlum inanmıyorsan yapamayacağına hiç başlama hakkımı da yeme.. Biraz bozuldu ama öyle deyince anladı beni hak verdi yaptım başvurusunu 😊👍🏼

• @BenTanerGÜNDOĞDU iNSAN İSTER İSTEMEZ PASAPORT EKLEMESİNİ GÖRÜNCE BİLDİKLERİNİ TEKRAR ÇEK ETMEYE ÇALIŞIYOR 😬 DEDİĞİNİZ GİBİ 2 DK SONRA HERŞEY KONTROL ALTINA ALIYORSUN

• @BenTanerGÜNDOĞDU, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@vermaynen, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@BenTanerGÜNDOĞDU, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Bircok kisi tam olarak ne oldugunu bilmiyor kulakdan dolma bilgiler ile basvuruyor sonra bakiyor ki su bu masraf su kadar para gostermek gerek vazgecenler oluyor yada vatandas olmak icin belli bir yili doldurman gerek bu gibi seyleri ogrenince vazgecebiliyorlar yada ciksinda bir hal caresine bakariz bakamayinca is ciddiye binince

@vermaynen maalesef ki herşeyi son dakikaya bıraktığımız için araştırmadan Sormadan yapıldığı için işime gelmeyince kayıp gidiyorlar. Amaa orda senin hakkını benim hakkımı gerçekten isteyenlerini hakkını da yiyorlar. Bugün başvurusunu yaptığım arkadaşım da "ya yapamazsam para bulamazsam ev bulamazsam vs vs" dedi o an bu konuştuklarımız geldi aklıma, dedim oğlum inanmıyorsan yapamayacağına hiç başlama hakkımı da yeme.. Biraz bozuldu ama öyle deyince anladı beni hak verdi yaptım başvurusunu 😊👍🏼

Kesin gelicekse basvurusunu yapsaydiniz 🙂 Yari yolda birakmak olmaz bu ise bas koyup 🙂

• herkes saldırmış siteye ben ayın ortalarında başvuru yapıcam bu kadar yogun saldırı yapacaklarını bilmiyordum.neyse bekleyelim biraz daha

• Herkese Merhaba gren card başvurusu yapacağım eşimle beraber, eşim şuna 7 aylık hamile Allah nasip ederse 2 ay sonra doğum olucak. Gren card başvuru yaparken bunla ilgili birsey yapmam gerekirmi

Diğer sorum diyelimki çıktı loto kayit olurken ekleyemedigimiz için çocuğu sonradan bize sorun yaratirmi

• Ben daha basvuru yapmadim sakal kes isi var resim cekilme v.s zaten acelemiz de yok daha vakte var ne zaman eserse artik gunu gecirmeden bir ara basvuracagiz bizde 🙂

2 hafta sonra abd giris yapicaz ins. abd de iken mi basvuru yapsam yoksa gitmeden tr de basvuru yapsam diye dusunuyorum acikcasi. Gerci hic bir fark yok bence ha burda ha orda onu da test ettim zamaninda abd de f1 ogrenci ile bulunarak ozaman da cikmamisti. 🙂 13 yildir cikmadigi gibi. Ayrica abd de b2 turist ile giris yapacagimizdan dolayi sabit bir adresimiz olmayacak ilk etap da o yuzden adres bilgilerine yazacak birsey olmayacagi icin yine tr de basvururuz diye dusunuyorum bakalim hayirlisi. Sizce abd den basvuru ile tr den basvuru arasinda bir avantaj varmidir ? (her ne kadar yok diye bilsemde 🙂 )

• Herkese merhabalar, kısa bir soru sormak istiyorum. Youtube'da izlediğim videolara göre doğum tarihim mesela 12 Şubat 1995 ise Şubatı 02 olarak belirtin diyorlar. Ancak başvuru ekranında görüntülediğim yazı da şu şekilde.
    "You must enter a one to two digit birth month between 1 and 12."
    "You must enter a one to two digit birth day between 1 and 31."
    Ben bu yazıdan 02 değil de 2 şeklinde belirtmem gerektiğini düşünüyorum. Acil yardımınıza ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler...

• @mamilim90 hayır hiç bir sorun olmaz çıkarsa eğer ds260 formunu doldururken çocuğunuzu oraya ekleyebilirsiniz zaten doğum tarihinden anlarlar yeni doğduğunu o kadar anlayışsız değilller içinizi ferah tutun

• @DeliSorular, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@mamilim90 hayır hiç bir sorun olmaz çıkarsa eğer ds260 formunu doldururken çocuğunuzu oraya ekleyebilirsiniz zaten doğum tarihinden anlarlar yeni doğduğunu o kadar anlayışsız değilller içinizi ferah tutun

ben bir yerde bu konu hakkında bilgi görümüştüm sanırım bu forumda
    ds 260 formunu doldururken başvuru formuna ekleme yapılabildi görmüştüm yanlış hatırlamıyorum şuan o konuyu araştırıyorum çünkü aynısı benimde başıma gelecek

• @Amerikali-Volkan Teşekkürler Volkan bey

• bu başlık baya coşmuş. herkese şimdiden bol şans arkadaşlar. ilk kez başvuranlar, hemen hayal kurmayın, sonra çok yıkıcı olabiliyor. gönlünüze göre olsun..

• @BenTanerGÜNDOĞDU aynen, ama ayin 3 u olsun bekledim yine de, sansli rakam ☺ hepimize bol sans! @Mylife 😇 🙏

• İlk seferde çekilişi kazanan arkadaşları hep kıskanmışımdır 🙄 umarım bu çekilişi de gerçekten isteyenlere nasip olur.

• @Yunus-Tilki sana çıksın artık baya beklemişsin 🙂

• Pasaportun kesinlikle başvuru sayısını azaltacağını ve bizim şansımızı artıracağını düşünüyorum. Eskiden herkes rastgele başvuruyordu. Artık, "gerçekten" istemeyenler başvurmayacaktır; çünkü ortada bir şey yokken pasaporta para vermek istemezler. Avantajlıyız bence 😊

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

62

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |