Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@Rhonster 2020 yolu lotoda başarılı olan arkadaşlardan bahsettim ben. Mülakatı demedim ben bilginize 😊

• @bidünya 😁😁 siz bir başlık açmış mıydınız? Eşiniz istemiyor diye sanırım, ben de orası belli olmaz pes etmeyin deyip kendimden örnek vermiştim 😂 çok sevindim valla ikiniz adına da. Dönersem terbiyesizim heee 🤣🤣🤣

• Bu konuda aydınlattığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. @Rhonster @fetihy Benim sandığım nüfusun çok yoğun olduğu şehire daha fazla kontenjan ayrıldığı bilgisi. Umarım ülke bazında esas alınıyordur. Herkesin şansı ferah olsun.

• ⭐⭐⭐

Herşey gönlünüzce olsun 😊 saolun

• ⭐⭐⭐

@aysegul, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@bidünya 😁😁 siz bir başlık açmış mıydınız? Eşiniz istemiyor diye sanırım, ben de orası belli olmaz pes etmeyin deyip kendimden örnek vermiştim 😂 çok sevindim valla ikiniz adına da. Dönersem terbiyesizim heee 🤣🤣🤣

Hahahha evet o benim 🤣🤣🤣
    Gerçekten hiç belli olmuyormuş. Çook teşekkür ederim. Cesaretlendirdiğiniz için özellikle❤

• Bu ileti silindi!

• Evet beklenen gün geldi millet bugun başvuru gününe 24 saatten az süre kaldı.İnşallah hepiniz hayalleriniz gerçek olur.

• Veeeeee büyük gün geldi çattı.herkesin gönlüne göre olur umarım.hafta sonu fotograf çekinip başvuruyu yapacağız.kısmet.umarım 6.başvuruda çıkar artık.

• Evet an itibariyle pasaport başvurumu yapmış bulunmaktayım. Ankara ilinde sadece Gölbaşı ilçesi hariç diğer tüm ilçeler aynı gün içerisinde hemen randevu veriyor. Bu durumu epey sevdim 🙂 ayrıca merakımdan işlemlerimi yapan memur hanıma ‘şu sıralar pasaport için gelenler çoğaldımı?’ gibisinden soru sormaktan kaçamadım. Kendileri ‘yoo epey müsaitiz’ gibisinden cevap verdi. 2 gündür yaşadıklarım beni dahada kamçılıyor. Hepimiz kazanıcaz arkadaşlar inanıyorum... O SENE BU SENE! Pasaportumda 2-3 gün içerisinde gelir dahada rahatlarım.

• Merhabalar, sayfa Amerika saati ile öğlen yani Türkiye de 19:00-20:00 arası açılıyor doğru mudur? Teşekkürler 🙏🏻

• @BenTanerGÜNDOĞDU evet doğrudur. hayırlı olsun 🙂

• @ahmetaydin Teşekkür ederim hepimiz için hayırlısı olsun İnşallah 🙂

• Geçen cuma öğleden sonra pasaport başvurusunda bulundum pazartesi günü geldi pasaportum 10 yıllık. Resimlerde hazır foto stüdyosunda çekindik artık başvuru için tek engel beklememiz gereken önümüzdeki 7-8 saatlik zaman dilimi kaldı 😃

• ⭐⭐

Açılmasına az bir süre kaldı arkadaşlar kimin hakkında hayırlısı olacaksa ona çıksın herkese bol şanslar

• ŞAFAK : BATAN GÜNEŞ :)))

• Ben şuan 12. Sınıfım başvururken eğitim durumunu ne olarak işaretlicem

• @Burak-Sezgin High School, no degree seçmen yeterli olur hala lise öğrencisi isen

• Yasaklı

@Burak-Sezgin kardeşim hala öğrenci misin o kıstas önemli, ona göre bak başvur. şansın bol olsun. 🙂

• Sonunda başladı geçen yıl kaçırmıştım başvuru süresini herkese bol şans ve yeni umutlar, saygılar.

• @Yunus-Tilki teşekkürler

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

94

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |