Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Herkese bol şanslar,

Evliyim fakat eşim başvuru yapmamı istemiyor, çıkarsa gelmeyecekmiş :)). Neyse yinede kendisini başvuruda belirtmek zorunda mıyım?

• Merhabalar... Fotoğrafı Idphoto4you sayfasından ayarladım ancak uygunluğunu kontrol etmek için greencardphotocheck sayfasına girdiğimde uygun olmadığını belirtiyor.Bu konuda nasıl bir yol izlemem gerekiyor yardımcı olabilirmisiniz? Bu arada fotografı 5*5 formatında çektirdim.

• başvuruların başlamasına 3 gün kaldı heyecan dorukta.önümüzdeki hafta sonu fotoğrafları çektirip başvuruları yaparız.umarım pasaport zorunluğu işe yararda kazananlardan biri olabiliriz.herkese bol şans.umarım herşey gönlümüzce olur.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@baris1405 greencardphotocheck sitesi kentucky ait bir site mi incelediğim kadarıyla değil idphoto gibi bir program en güzrl uyup uymadığını 2 ekimde sistemde görüceksin

• Merhabalar herkeze boş şans dilerim. Bir sorum olacak ben şu an sözleşmeli devlet memuruyum askeri personel olarak sözleşmem 2020 ocak ayında bitmiş oluyor. Bu durum mülakat görüşmesinde veya başka bir durumda karşıma çıkıp engel olabilir mi ve eyer olurda erken çağırırlarsa görüşmeye mesela haziran ayında çağırdılar diyelim ben görüşmeyi ağustos ayında isteyebilirmiyim çünki 6 aylık sağlık raporu zamanım sözleşme bitişine denk gelmesi gerek görüşmeyi alma gibi bi şansımız var mı bu sorun olur mu

• Arkadaşlar merhaba, 2021 yılı yönergeliği okudum da 2 ekimde dolduracağımız formda 4. soru olan doğdun şehir kısmı için ne yazacağımı bilemedim. Kimliğimde doğum yeri kısmında ilçe adı olan Seyhan yazmakta olup doğal olarak pasaportumda da Seyhan yazmaktadır. Kimlik bilgileriyle uyuşması açısından Seyhan yazsam ilçe adı yazmış olacağım. Şehir adı Adana yazsam bu seferde kimlik ve pasaport ile uyuşmayacak. Bu konuda tecrübeye sahip formun kıdemlilerinden yardım bekliyorum. 😃

• Pasaport için resim çektircem o resimle başvuru olurmu yoksa ayrıca başvuru içinde çekilmek gerekmi ??

• @ahmet-34 Pasaport için biometric resim gerekiyor. Biometrik resimler GC için uygun olmuyor buradaki konulardan okuduğum kadarıyla.

• Merhaba arkadaşlar, bende ilk başvurumu bu yıl yapacağım. Her şeyden önce hayırlıysa gerçekleşmesini temenni eder ve hem kendime hem siz değerli yeşilkarforum ailesine başarılar dilerim.

Sevgiler, Saygilar.
    Hoscakalin 😊

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ooiz belirtmedin ve çıktı mayısta vukuatlı nüfus evrakta evli yazıyon başvuru tek varsın RET yersin bu kadar basit

• @ChipsTR Kimliğiniz de ne yazıyorsa onu belirtmelisiniz Seyhan yazıyorsa o şekilde belirtmelisiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@TheTigon bildiğin vesikalık resim gc için ayarlanıyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@onrsybn sen ds 260 ne kadar geç gönderirsen o kadar geç randevu gelir ama 2020 eylül ayında son bitiyor önce kazandın sonra senin numaran current olursa dediğimi yaparsın ama doğmamış bebeğe son biçmeyin çok erken

• canı gönülden isteyen herkese bol şans arkadaşlar. benim bi sorum olucak. Pasaportumun son geçerlilik tarihi 01.12.2019 , ekimde başvurduğumuzda bu pasaportla başvursam bi problem çıkar mı.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@MeraklıKedi başvuru süresince geçerli bir pasaport gerekiyor mayısta çıkıp mülakata giderken aralık ayı biten pasaport ve yenisini götüreceksin

• @MeraklıKedi yanlış bilmiyor isem başvuru süresince geçerli bir pasaport gerekiyor ekim ile kasım arası yani 🙂 Tabikide çıkarsa mülakata eski pasaportunuda götüreceksin.

• bende öyle düşünmüştüm, emin olmak için sormak istedim çok teşekkür ederim.

• @ooiz, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Herkese bol şanslar,

Evliyim fakat eşim başvuru yapmamı istemiyor, çıkarsa gelmeyecekmiş :)). Neyse yinede kendisini başvuruda belirtmek zorunda mıyım?

Evet belirtmek zorundasınız.

• Arkadaşlar herkese selam biliyorsunuz ki Ekim ayı geldi ve Greencard başvuruları hararetlenmeye başladı 🙂 Benim sorum fotoğraf ile alakalı

buradaki Yesilkartforum'un yöneticilerinin çektiği videoda saçların toplu olmasından bahsedilmiş fakat konsolosluğun sitesinde örnek fotoğraflar kısmında saçı toplu olmayan biride gözüküyor sizin tavsiyeniz nelerdir ?

• @MeraklıKedi Rica ederiz DV2021'de görüşmek üzere 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

96

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |