Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @FreeWoRLD, içinde söyledi: Greencard çekiliş başvurusunda pasaport zorunluluğu geliyor

@vermaynen, içinde söyledi: Greencard çekiliş başvurusunda pasaport zorunluluğu geliyor

@anilcangokben, içinde söyledi: Greencard çekiliş başvurusunda pasaport zorunluluğu geliyor

@vermaynen hocam o zaman galiba cidden şanssızlık 😞

Malesef sansizim sansli bir insan olmadim hic diyebiliriz. 😞

1. basvuruda cikan yakin bir tanidigim var. Neden olmasin 🙂

Insallah 14.basvurum olucak hadi ben sansizim diyordum 11 yildir. Evlendik 2 yildir esime de cikmadi onunda 3.yili olucak bakalim kismet nasip isi olmayinca olmuyor malesef. Heyecan hic yok cikma ihtimali de yok ama iste bir umut basvuruyoruz ya cikarsa diye. 🙂

• @anilcangokben, içinde söyledi: Greencard çekiliş başvurusunda pasaport zorunluluğu geliyor

@vermaynen olsun yinede öyle demeyin. denemeye devam napalım benimde 4. olacak

hayirlisi artik isteyene cikar umarim. 🙂

• @vermaynen aynen öyle 24 yıl koskoca 24 yıl 25 başından beri başvuruyormuş 🙂 çıkar çıkar endişelenmeyin 🙂

• @Emir600RR, içinde söyledi: Greencard çekiliş başvurusunda pasaport zorunluluğu geliyor

@vermaynen aynen öyle 24 yıl koskoca 24 yıl 25 başından beri başvuruyormuş 🙂 çıkar çıkar endişelenmeyin 🙂

Kismet sans artik 🙂

• @anilcangokben 14 yıl içinde aynı fotoğrafı kullanmışlarsa evet bir hata var 🙂 onun dışında şansızlık diyebiliriz bence insanlar öyle bir endekslemişki kafasında en fazla 3 başvurumda illahi çıkar diyor ama malesefki öyle birşey yok herkese çıkmıyor bu forumdada mesela 10 yıl üstünde çıkaran çok insan var 14.cü yılda vardı 16.cı yılda vardı 15.ci yılda vardı oyüzden farketmiyor yılı DV 2020 talihlilerin durum takibine bakarsanız 17.ci başvurusunda çıkaran kişiler bile bulunmakta.ama şunu söylemek isterim DV2020'de hakikatten yesilkartforum.com'un istatisliğine göre yani insanların doldurduğu (Talihlilerin doldurduğu E-Tabloya göre) çıkaran büyyüüük bir çoğunluk ilk 3 yılda çıkarmış 🙂 artık bilemiyorum ama çıkmayanada çıkmıyor bana soracak olursanız ne mezunu olduğunuzda çok farkediyor 🙂 normaldede farkediyor tabii ama benim kendi kanaatimce çok farkediyor üniversite mezunu başvuran ile lise mezunu başvuran arasında dağlar kadar fark olduğunu düşünmekteyim yani uzun lafın kısası 🙂

• @vermaynen Aynen öyle ne varsa şansımıza 1 yıl bakarsınız çıkmaz öbür yıl bakarsınız çıkar case number'da 30 binlerde olur ama DV2018 gibi 25 binlerde kapanır tekrardan dediğim gibi şans işi 🙂

• @Emir600RR konu amerika vatandaşlığı olunca tabi herşey ister istemez geliyor akıla haklısınız. ilk başlarda bende diyordum 'ulan koskoca amerika düz lise mezununu ne yapsın adam gider mühendis alır doktor alır' gibisinden düşüncelerim vardı... ama bilemiyorum işte ne diyeyim.... 🙂 İnşallah dedikleri gibi tamamen loto usulüdür ve bunlarda bizim kuruntularımızdır 🙂

• @anilcangokben vallahi ben hala öyle düşünüyorum yalan yok 😃 düz lise okuyanları küçümsemek için değil fakat elinizde varsa "2020 GC Talihlileri Durum Takibi"'ne bakarsanız herkes Mühendis veya doktor 🙂 yani hepsi üniversite mezunu o yüzden bilemiyorum

• @Emir600RR yok genel olarak haklısınız zaten 😃 ben şimdiye kadar 2 kişiye rastladım lise mezunu. o durum takibine nerden ulaşabilirim acaba merak ettim 😃

• @Emir600RR, içinde söyledi: Greencard çekiliş başvurusunda pasaport zorunluluğu geliyor

@anilcangokben 14 yıl içinde aynı fotoğrafı kullanmışlarsa evet bir hata var 🙂 onun dışında şansızlık diyebiliriz bence insanlar öyle bir endekslemişki kafasında en fazla 3 başvurumda illahi çıkar diyor ama malesefki öyle birşey yok herkese çıkmıyor bu forumdada mesela 10 yıl üstünde çıkaran çok insan var 14.cü yılda vardı 16.cı yılda vardı 15.ci yılda vardı oyüzden farketmiyor yılı DV 2020 talihlilerin durum takibine bakarsanız 17.ci başvurusunda çıkaran kişiler bile bulunmakta.ama şunu söylemek isterim DV2020'de hakikatten yesilkartforum.com'un istatisliğine göre yani insanların doldurduğu (Talihlilerin doldurduğu E-Tabloya göre) çıkaran büyyüüük bir çoğunluk ilk 3 yılda çıkarmış 🙂 artık bilemiyorum ama çıkmayanada çıkmıyor bana soracak olursanız ne mezunu olduğunuzda çok farkediyor 🙂 normaldede farkediyor tabii ama benim kendi kanaatimce çok farkediyor üniversite mezunu başvuran ile lise mezunu başvuran arasında dağlar kadar fark olduğunu düşünmekteyim yani uzun lafın kısası 🙂

Malesef keske o sekilde olsa cikmasa o zaman belki derim sundan yada bundan dolayi cikmadi diye ama ilk basvurdugum yildan beri lisans mezunu olarak basvurdum hep 🙂 ve her sene farkli fotograf cekilerek basvuru yaptim. Esimde lisans mezunu fakat ona da cikmiyor. 🙂 Hatta 1 yil amerikada yasarken basvuru yaptim abd oldugum icin belki cikar dedim yine cikmadi 🙂 Univ mezunu arkadaslarim var biri benim gibi 10 kusur yildir basvuru yapiyor ona da cikmiyor hatta 3-4 yildir da master mezunu olarak basvuru yapiyor master i abd de yapti 🙂 Diger yandan cikan tanidiklarim lise den yeni mezun oldu ilk basvurusunda cikmisti uzaktan bir akrabam yine ilk basvurusunda cikmisti tabi green cardin ilk yillariydi sene 2000 ler fazla kimse bilmiyordu ozamanlar. Cikan tanidiklar daha cok lise mezunu univ mezunu cevremdeki arkadaslarimin hic birine cikmadi malesef. Demekki sans egitim durumuna bakilmiyor oyle olsa sadece univ mezunlarini alirlardi 🙂

• @anilcangokben Özel mesaj gönderirseniz bende istediğiniz yılın durum takibi bulunmakta atabilirim size.

• @vermaynen son yazdığım iletiyi okursanız çok sevinirim :).

@vermaynen son yazdığım iletiyi okursanız çok sevinirim :).

gordum ic ice olunca karismis siz degilde @anilcangokben yazmis sanirim sorun degil 🙂

• ⭐⭐

@vermaynen her sene ayrı fotoğraf kullanıyorsunuz değil mi aynı değil?

• @LordBolton, içinde söyledi: Greencard çekiliş başvurusunda pasaport zorunluluğu geliyor

@vermaynen her sene ayrı fotoğraf kullanıyorsunuz değil mi aynı değil?

evet her sene farkli fotograf ayni fotograf kabul etmiyor elenme sebebi diye yaziyor zaten 🙂

• Yasaklı

@vermaynen ikidir başvuruyorum, aynı fotoğrafla ve çıkmıyor neyse ki. sayenizde öğrendim. 🙂

• @metn, içinde söyledi: Greencard çekiliş başvurusunda pasaport zorunluluğu geliyor

@vermaynen ikidir başvuruyorum, aynı fotoğrafla ve çıkmıyor neyse ki. sayenizde öğrendim. 🙂

yanilmiyorsam son 6 ay icinde cekilmis olmasi lazim guncel zaten her sene yapildigi icin ister istemez ayni resmi kullanamiyorsunuz bu sekilde 🙂

• Yasaklı

@vermaynen sayenizde öğrendim, teşekkür ederim. 🙂

• @vermaynen Sıkıntı yok 👍🏻 🙂

• @vermaynen bu arada o iletiyi ben yazmışım 😃 Şöyle cevap verelim o zaman :
    Biraz şans işi aslında ama lise mezununa çıkmayacak diye birşey yok çıkıyor ama bana soracak olursanız üniversite mezunu arkadaşlara daha büyük bir şans veriliyor diye düşünüyorum 2020 GC Talihlileri Durum Takibine'de bakarsanız hep üniversite mezunu olduğunu görürsünüz öyleyse bizim daha çooook yılımız var bu forumda bakalım 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

130

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.0k

| | | |