Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @crazycells teşekkürler 🙂

• @crazycells aymazlık etiketini nasıl kolay koyabiliyorsun anlamıyorum. Kendin yazıyorsun dil ve meslek diye ama şimdi yardım almayı da eklemişler. Size saygımız var süreç hakkında hakimsiniz ama olumsuz bir gelişme olunca GC adayları ya da sahipleri için çok hırçınsınız. Eğer ki video da ben o adamın laflarını yazsam haklısınız. Resmi gazetelerindeki dökümanı da koydum. O 199 sayfayı okudunuz mu o yenilenen yasa için. Çok değil göreceğiz ileri de vatandaşlık alamadım diyen arkadaşları.

• 10-15 gün içinde DV2021 yönergesi açıklanır.Açıklanması ile birlikte muhteşem şehir efsanesi,uykuları kaçıracak olan fotoğraf meselesi tekrardan gündeme gelecek.Ve asla da öğrenemediğimiz acaba fotoğraftan mı kaybettim sorusu akıllara gelecek.
    Geçen sene kazanan arkadaşlar resimlerini kendimi çekip photo tool ile başvurdu yoksa bir fotoğrafçıda mı?
    Hadi bu senenin bir türlü işin içinden çıkamadağımız fotoğraf işini ben başlatayım ☺

• Herkese şimdiden bol şanslar diliyorum. DV2021'in gerçekten ABD'de yaşamak isteyen kişilere çıkması ve hayatlarında güzel bir dönüm noktası olması temennilerimle...

• @ikizbabasi bence sonuç sorgulaması yapabiliyorsan talih yüzüne ya gülmüştür yada birdahaki sefere ,eğer sorgulamada bilgileriniz girdiğiniz halde hata veriyorsa resimden elendiğiniz kuvvetli ihtimal,dediğiniz gibi kazananlar resimlerini bir çoğu telefondan çekerek boyut düzenlemesi yapmış 🙂 bu sene inşallah kompak makinemle resmi çekip düzenleme yapacağım, evde bir yığın card başvurusundan kalan resim var verdiğimiz para cabası ☀ herkese bol şans ,

• @tugberkco, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

dv 2021 ne zaman başlayacak ?

genelde her yıl ekim aynın ilk haftası kasım ayının ilk haftası arasında oluyor

• @ikizbabasi Merhaba, ben fotoğraf elenmesini daha önceki tecrübelilerden çok duyduğum için riske girmemek adına fotoğrafçıda hallettim. Kendileri konuya hakim oldukları için yardımcı oldular ve hiç photo tool ayarlamasına ihtiyaç duymadan direk yükledim. Evde de yapılabilir tabii ki bir çok örneği mevcut.

• Çıksada ayrı bir dert. 🙂 Dolar aldı başını gidiyor çıkacak gibi 15k toparlamak için uğraşıyoruz 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Cihan-Karadas, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@crazycells aymazlık etiketini nasıl kolay koyabiliyorsun anlamıyorum. Kendin yazıyorsun dil ve meslek diye ama şimdi yardım almayı da eklemişler. Size saygımız var süreç hakkında hakimsiniz ama olumsuz bir gelişme olunca GC adayları ya da sahipleri için çok hırçınsınız. Eğer ki video da ben o adamın laflarını yazsam haklısınız. Resmi gazetelerindeki dökümanı da koydum. O 199 sayfayı okudunuz mu o yenilenen yasa için. Çok değil göreceğiz ileri de vatandaşlık alamadım diyen arkadaşları.

zaten sozum size degil, video'daki kisiyeydi 🙂 yanlis anlamissiniz.

• @crazycells merhaba DV2020 için kaç kişi başvurmuş Türkiye den belli mi

• ağır sarhoşluk hali devam ediyordu. Öncelikle @crazycells ve diğer arkadaşlardan özür dilerim. 🙂 dün zor geçmişti iş yerinde hava alanında çalışmaktayım.

• @victory kardeş önce kazan sonra dil öğrenirsin çok zor birşey değil ))) hayatına bak yaşamaya devam et , kendini gidicem diye dil öğrenmeye adarsan yıkımı büyük olur )

• @Mylife Merhaba, eğer fotoğraf işinden ciddi derecede anlamıyorsanız, size nacizane tavsiyem fotoğrafınızı yine profesyonel bir stüdyoda çektirmenizdir. Ben 4 kez başvurdum, ilk 3 seferinde yüzümün çok da değişmediğini düşünerek eski bir fotoğrafım üzerinde ölçü işlemleri, tarih düzenlemesi vs yapmıştım. Tabi ki kazanamamış olmamın tek ve net sebebi bu olmayabilir ama olabilir de. İşinizi şansa bırakmayın demiyorum tabi 🙂 ama üzerinize düşeni en iyi şekilde yaptıktan sonra şansa bırakın bence. Bol şanslar dilerim...

• Mrb Arkadaşlar,
    DV2019 a katılmıştım, çok hayal kurdum fakat yalan oldu açıkçası. 2020 için katılmadım, kızdım, sinirlendim. 2021 için neden hayatımı değiştirmek istemeyeyim ki? Herşey gönlünüzce olsun!.

• Çok yorum okuyan ama az yazan biri olarak sorum olacak..
    Peki bu fotoğrafı çekerken saç sakal kısa iken çeker ve oldu da gc çıktıktan sonrasına kadar uzatıp o şekilde mülakata gitsek sorun teşkil eder mi?
    Yoksa riske atmayıp cekildigimiz profil ilemi gitmeliyim?

• Tum hayallerınızın bıran once gerceklesmesı dılegı ıle selamlar!

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@SchieZophRen, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Çok yorum okuyan ama az yazan biri olarak sorum olacak..
    Peki bu fotoğrafı çekerken saç sakal kısa iken çeker ve oldu da gc çıktıktan sonrasına kadar uzatıp o şekilde mülakata gitsek sorun teşkil eder mi?
    Yoksa riske atmayıp cekildigimiz profil ilemi gitmeliyim?

Eger fotograftan sizin oldugunuz anlasiliyorsa bir sorun yasamazsiniz.

• @omertug fotoğrafçı ya Pasaport için fotoğraf demek yeterli sanırım doğru mu?

• merhaba bir sorum olacak şuanda lisede öğrenciyim ve greencarda başvurmak için lise diploması lazım öğrenciyken başvurup mülakata gidene kadar diplomayı alsam kabul edilir mi yoksa başvuru esnasında diplomam olmadığı için red mi yerim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

41

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |