Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @asilcenk 2019 için de başvurdunuz mu ? Genelde bir kere kazanan gene kazanıyormuş da. Gerçi ben size sıra gelir diye düşünüyorum.

• @azeusa size de sıra gelir bence ama başvurmakla iyi yapmışsınız .

• @azeusa 31xxx yüksek değil sıkıntı olacağını sanmıyorum, ben 36XXX ile bile başvurmadım bu sene. Olursa olur olmaz ise ABD düşünsün beni kaybeder 🙂 Hahahahahahaa (Tavşan dğa küsmüş dağın haberi yok)

• @reader bende ilk başta işin olduğu için gelmediğini düşündüm bak yazmadiginda yokluğun hemen belli ediyor hadi gel bu forumda aile gibi olduk tartışma olur dargınlık olmaz kaç gün kaldıydı harbiden bu arada ?

• o zaman ben yazayım bari; son 60 gün 🙂

• @reader harbiden kaç gün kaldı 5 kişiye başvurdum onlarada çıkması lazım :))

• Arkadaşlar gece yazdım ya Tokat'a geldik diye😁 son 60 dayız yani🤗

• @gkhanfeez inşallah hakkımızda hayırlısı.

• @asilcenk abi hayırlısını dileyelim en iyisi ya eğer usa ya gitmek sizi ve tüm isteyenleri şimdikinden daha ileriye götürecekse hem maddi hem manevi olarak sıra bir önce gelsin inşallah. Ama hiç bir şey katmayacaksa o zaman bana çıkmasın vallahi. Bak yemin ettim🙃

• @reader hocam sen yaz mutlu oluyoruz biz 🙂 Tatlı bir heyecan oluyor gördükçe. Eksik etme kendini biz bir aileyiz unutma her söylenene kulak asma boşver.

• @reader siz yazmaya devam edin ben saymayı bıraktım sizi takip ediyorum 😃

• 59 Tekirdağ' dayız.👈 Aklıma gırgıriye filmi geldi. " Alacam bir araba Güllü, gezdirecem sana bütün Avrupa 'yı; Tekirdağ, Keşan..."😁

Herkese günaydın💪

• Günaydın arkadaşlar.Kimseye söylemeyin
    Sakin olun piyangoyu biz kazanacağız....

• 59 benim memleketim.

• @reader DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

59 Tekirdağ' dayız.👈 Aklıma gırgıriye filmi geldi. " Alacam bir araba Güllü, gezdirecem sana bütün Avrupa 'yı; Tekirdağ, Keşan..."😁

Herkese günaydın💪

😁😁😁 günaydın kardeşim

• @ikizbabasi kazanacaksınız... Hemde hepinizin dosya numarası inşallah 20binlerin altında olacak... 🙂

• ⭐⭐

@reader senin Case Number EU201900001 olursa hakkındır. Bende 3 - 4 ay öncesinden NJ den ev bakmaya başlamıştım.

• Hepimiz mutlu oluruz umarım arkadaşlar, gönlüm sizlerle. Biliyorum Mayıs ayında çok daha güzel olacak her şey..

• @asilcenk inşallah.Merak etme hep söylüyorum Ağustos ayında mülakattasın

• @arnblt DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@reader senin Case Number EU201900001 olursa hakkındır. Bende 3 - 4 ay öncesinden NJ den ev bakmaya başlamıştım.

Vallahi gözlerinden yaş geldi, eyvallah.

Benzer Başlıklar

• 13
  • 22394
  • 22189
  • 4
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

64

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |