DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @onrozr teşekkürler.
    Telefon: +1 606-526-7500 bu no sanırım

• @tuan teşekkür ederim sizde agustosa mülakat alrısınız umarım.
    şuan sistemde yeni işlenmiş hiçbirşey yok mülakat tarihi gözükmüyor yani.mailden sonra değişir diye düşünüyorum.

• @roccorocco neden? Gc beklemesi mi

• Herkese tekrardan merhabalar.Dosya numaram haziran ayında aktif oldu ve dosya mailini aldım eksiksiz gönderdim.Hala mülakat tarihini öğrenmedim.Şuan italyada çok üst düzey bir restorantta staj yapıyorum ve 28 ağustos vize bitiş tarihim.Vizem tek girişli olduğundan mülakat tarihim bu tarihten erken olursa(ki olacak gibi) stajım yarım kalacak.Durumu konsoosluğa açıklasam ve 29 ağustosta bile gidebilirim görüşmeye yada italyada yapsam görüşmeyi ne derler.Doktor görüşmesi gibi işlemler için vs.Açıkçası hayır derlerse de kesinlikle mülakatı kaçırmak gibi bir niyetim yok,amacım staj sayesinde abd ye gidersem çalışma açısından kapı olması.Burası çok güzel ve yardımsever bir forum.Güzel dilekleriniz ve yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

• sayın @macarovski haziran ayında evrak maili aldıysanız görüşmeniz Eylül ayında olacak yüksek ihtimalle...

• yabancı forumda bir talihli kcc ile telefon görüşmesi sağlamış, ağustos mülakatları için maillerin gelecek haftada gönderileceği söylenmiş, beklemeye 1 hafta daha devam:)

• @onrozr "daha fazla nasıl süründürürüz" diye düşününce bu sonuca vardılar sanırım 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sheandherlemons DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

@crazycells evet, göçmen vizesi calışma izni sağlıyor mu ?

Evet, gocmen vizeyle calisma izni alip calisabilirsiniz. Gocmen vizenizle bir SSA ofise gidip SSN almaniz yeterlidir.

• kcc yi bende aradım arkadaşlar, görüşme tarihimin belli olmadığını, muhtemelen gelecek hafta sonuna kadar planlanacağı iletildi...bilginize

• @onrozr bugün mü aradınız?
    ben dün aradığımda benzer bir cevap aldım.
    Bugün tekrar aramayı düşünüyordum.

• ⭐⭐⭐

Mülakat randevuları için email beklememiz gerekmiyor muydu? Telefonla arayarak KCC'nin yükünü artırmış olmuyor muyuz? 😕

• evet, bugün aradım sayın @poli

• Sayın @ONROZR normalde her ayın sonunda mülakat tarihleri veriliyordu, bunu da mı değiştirdiler? Haftaya verecekleri tarihler Ağustos ayı için mi olacak acaba? Biz de bugün aramayı planlıyorduk, benzer cevap gelecekse vakitlerini almanın da bir anlamı olmayabilir tabi.

• Syn @ONROZR ve @poli ile benzer durumda ve aynı cevapları almışlar demekki haftaya dağıtılıcak gibi görünüyor. Az daha sabır diyeceğim de bende de kalmadı.

• @cancakicitr nin önerisi ile az önce KCC ile iletişime geçtik. (telefonla) Ağustos planının içinde olduğumuzu ancak kesin tarihi haftaya gönderilen mail ile alacağımızı söylediler. Muhtemelen bilgileri, imzamdaki bilgilere benzer kişilere de aynı şekilde gelecektir.

• @tuan sizin 26k larda @ONROZR ve @poli de 27k larda aynı cevabı aldılar benm gibi 28-29 ve 30k larda olan arkadaşlardan arayan soran var mı hiç ?

• bende aradım bugün gönderilecek dedi ...hatta bugün mü diye teyit ettim evet dedi bakalım bekliycez görcez haftaya mı bugün mü gelicek mailler.

• @crazycells merhaba:) Mulakat tarihim yaklastigi icin suan gerekli belgeleri toparliyorum. Konunun ilk sayfasinda yaziyor ancak tekrar bir danismak istedim bir eksiklik yapmamak icin. Adli sicil, nufus kayit ornegi, diploma gibi belgelerin ingilizceye cevrilmesine gerek yok degil mi, turkce olmasi yine kabul gorur umarim? Sadece mahkemeniz varsa onun ingilizceye cevrilmesini istiyorlar diye biliyorum. Cok tesekkurler:)

• @doctor evet doğru biliyorsunuz panik yapmayın heyecanınızı görüyorum ve paylaşıyorum ama panik yapmayın bir kaç kere belgeleri kontrol edin ve rahatlayın panik yaparak hata yaparsınız.

• sayın @science tüm sistem değişikliklerini bu sene bizim üzerimizde denediler 🙂 daha önceki aylarda ayın sonuna kadar mailler geliyordu fakat, yığılma olduğu için diye tahmin ediyorum mail yollama tarihini de bir sonraki aya atmışlar

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

322

41.3k
Kullanıcı

4.4k
Konu

428.0k

| | | |