Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @peace8587 kolaylık olsun diye öyle dedim, zira aile alınca tüm fertler çıkıyor, birer kopyasını koyunca oluyor, ama yoksa elbette ayrı ayrı almanın bir sakıncası olamaz..tebrikler , hepimizin yolu açık olsun, heyecanlı günler 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@calibraturbo DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Babamı ıkna ettım pasaport aldırdım ve demin ds 260 ı yolladım Umarım sıra gelir. case no 2450.. Bazı yerlere eksik bilgi vermek zorunda kaldım umarım sorun olmaz. en sondaki barkod gibi görüntünün ekran goruntusunu aldım. Çok muhim birşey heralde?

Bu, iyi haber ama biraz gec kaldik; umarim hizli sekilde formlar islenir de Eylul bitmeden mulakat tarihi alabilirsiniz, bol sanslar.

Evet, ciktisini mulakata goturebilirsiniz.

• @arkben @crazycells teşekkür ederim bilgilendirmeniz için. Evet, mail gelmeden evrakları yollamaya karar verdik, bir faydasının olup olmayacağı konusunda çok emin değilim. Henüz 28k'lara evrak maili gelmemesi ( belki istisna 1-2 vardır ) ve submit edilen vizenin az olması nedeniyle biraz rahat davrandık açıkçası. 2,5 yaşında oğlumuz için hangi evrakları yollamalıyız?

• @arkben 5 dakika önce henüz evrak maili almadık yazdım ve şimdi aldık. Şimdi sıra evrakları göndermede.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@rustynail DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@arkben @crazycells teşekkür ederim bilgilendirmeniz için. Evet, mail gelmeden evrakları yollamaya karar verdik, bir faydasının olup olmayacağı konusunda çok emin değilim. Henüz 28k'lara evrak maili gelmemesi ( belki istisna 1-2 vardır ) ve submit edilen vizenin az olması nedeniyle biraz rahat davrandık açıkçası. 2,5 yaşında oğlumuz için hangi evrakları yollamalıyız?

Sadece pasaport fotokopisi yeterli. Zaten sizin nufus kayit orneginde kendi bilgileri de olacak.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@rustynail DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@arkben 5 dakika önce henüz evrak maili almadık yazdım ve şimdi aldık. Şimdi sıra evrakları göndermede.

Bu guzel haber... Denk gelmis de olabilir ama zaten son bir ay kaldi mulakat icin, dolayisiyla bu saatten sonra bence mulakat tarihi bekleyen ve belgelerini gondermemis olan butun arkadaslar, KCC'ye -email gelmemis olsa dahi- istenilen belgeleri gondersinler. Bu sekilde belki sureci az da olsa hizlandirip, son ayda bir mulakat yeri garantileyebiliriz.

• Arkadaşlar selam,

9 mayıs tarihinde evrakların onaylandı diye mail aldım fakat hala mülakat tarihi ile alakalı geri dönüş olmadı. İçimi rahatlatacak bilgiye sahip kimse varsa yardımcı olabilir mi ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@egemen DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Arkadaşlar selam,

9 mayıs tarihinde evrakların onaylandı diye mail aldım fakat hala mülakat tarihi ile alakalı geri dönüş olmadı. İçimi rahatlatacak bilgiye sahip kimse varsa yardımcı olabilir mi ?

Mulakat tarihleri genelde ayin sonuna dogru gonderiliyor. Ayin 30'una kadar beklemenizi tavsiye ederim.

• @egemen merhaba,
    Ben de benzer durumdayım. Muhtemelen ağustos ayına randevu alacağız.
    Ağustos randevusu da bu ay sonunda belli olur, panik yapacak bir durum yok.
    Mayısta onay alan kimseye henüz randevu verilmedi diye biliyorum.

• @crazycells Teşekkürler 🙂 o zaman beklemeye devam. Bu süreç resmen bana sabrı öğretti.

• @rustynail hadi hayırlısı, ama bitmiyor bitmiyor, ondan sonra da mülakat tarihi geldi mi gelmedi mi , tırnak kalmadı valla
    🙂

• Mulakat tarihleri verilmeye baslanmis

• Sayın @muhammetnzr bu bilgiye nereden ulaştınız?

• Teşekkürler sayın @muhammetnzr, avrupadanda randevu alanlar olmuş,umarım bizlere de kısa süre içinde ulaşır🙏

• @onrozr rica ederim, umarım dediğiniz gibi bekleyen herkesin almasını temenni ederim ben de.

• @muhammetnzr merhaba Muhammet Bey,

Attığınız linkde şöyle bir şey okuyorum. Benim numaram 8xxx lerde, önceden current olmus ama ben geç ds260 gönderdim, evrak onayı vs 2 hafta kadar önce aldım. Bu durumda bize mülakat tarihi gelmez diye anlıyorum doğru mu? Yani siramiz geçmiş

Also, you will not get the 2NL if you have not submitted your DS260 AND your documents to KCC AND your case number is current (lower than the VB number for your region).

• Sayın @caglarcan mayıs ayında evraklarınızın tamam olduğu ve işlendiğine dair mail aldıysanız bu ay randevu maili alma olasılığınız yüksek.

• @caglarcan eğer evrak onay mailini haziran ayında aldıysanız o zaman büyük ihtimalle eylül ayına randevu alirsiniz fakat sayın @ONROZR dediği gibi mayıs ayında onay maili aldiysaniz ağustos icin randevu alma sansiniz var.

• Evet evrak onay mailimi, 9 Haziran tarihinde aldım ancak case numaram görece düşük olduğu için bir ihtimal Ağustos ayına randevu alırım diye düşünmüştüm.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

116

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |