Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Randevu alan bütün forum üyelerini tebrik ederim alamayanlar merak etmesin inşallah bu sene herkes gidecek inşallah

• Mülakat tarihi alan arkadaşlara hayırlı olsun, ben de 23 temmuza aldım. Bekleyenler de en kısa süre de alırlar umarım. 🙂

• Mülakat tarihi alanlara hayırlı olsun, ben de çatlıyorum artık sabırsızlıktan bize de gelseydi bir sıra 🙂

• @crazycells teşekkürler, mülakat tarihimiz geldi 🙂 19 Temmuz.

• mülakat tarihim geldi 1 temmuz, önemli bir konu soracaktım, mülakata giderken mahkeme kayıtları isteniyor ben daha önce biriyle kavga ettim birbirimizden şikayetçi olduk 3 ay sonra uzlaşmacı aracılığıyla ile, ben ve karşı taraf davadan vazgeçtik ikimizde hiçbir ceza ve para cezası almadık zaten mahkemeye bile çıkmadık, sorum şu ben mülakata giderken bu konuyla ilgili evrak götürmem gerekiyormu. @crazycells yardımcı olurmusunuz

• Sayın @atilla sorunuzla bağlantısız olacak ama 2019 kazananlar tablosunda isminizi göremedim, evrak onay mailiniz hangi tarihte gelmişti?

• @atilla adli sicil kaydinda gozukmuyor ise , sicil evrakinizda temiz yazisi var ise gerek yoktur . Sicil kaydinizda bir kayit var mi ?

• @atilla edevlet üzerinden alacağınız sabıka ve arşiv kaydı İngilizce'ye çevriliyor sa gerek yok zaten sabıka veya arşiv varsa sistem vermiyor

• @cnpist hayır yok sabıkam

• @yılmaz edevletten sabıka alabiliyorum ing çevriliyor zaten sabıkam yok

• @onrozr imzaya hepsini yazdım dün geldi mail herkese toplu geldi temmuz mülaktları

• @atilla arsiv kayitli sabika kaydinda temiz gozukuyor ise belirtmenize gerek yok . İki kisi arasindaki bir husumet ve yargiya gitmemis . Sorun olmayacaktir kanimca .

• Merhaba arkadaşlar ds-260 doldururken yalnışlıkla bir kişi fazla eklemişim nasıl silebilirim yardım edermisiniz teşekkürler bir kişiyi iki defa eklemişim

• @serdar formu tekrar açtırarak silebilirsiniz diye biliyorum veya KCC'ye mail atarak durumunu bildirebilirsiniz böylelikle silebilirsiniz.

• Merhaba
    Case numberım 18*** lerde her şeyi zamanında yapmama rağmen henüz randevu ve onay maili dahi almadım. 21 binlere mail geldi ama bana neden gelmedi bir fikriniz var mı?

• ⭐⭐⭐

@yasemen sürecinizi imzanıza yazabilir misiniz? https://yesilkartforum.com/forum/topic/2184/vize-surecinizi-imzaniza-tasiyin/2 Net bilgiler olmadan yorum yapmak zor olacaktır.

• @yasemen Malesef herşeyi zamanında yapmış olsanız bile belirli bir düzen yok.bırakın 21binleri 26 27 binlerden mulakat mail alan var.bu yıl yeni bir sisteme geçmiş KCC beklemekten başka çare yok gibi.ama yinede imzanıza son durmunuzu taşıyın isterseniz

• @cancakicitr bey gözünüz aydın çok sevindim. Benim no 26xxx bana bu ay başı kaç mailleri geldi evraklar onaylandı ama randevu yok henüz. Gerçekten hiç ir şey anlamıyor ve kestiremiyorum yaptıkları hakkında.

• @crazycells merhaba 😊 18 temmuz a mülakat aldım. Evlilik dolayısıyla kimliğim ve pasaportumu yeniledim ama carsamba veya persembe gunu elimde olacaklar. Form açma talebini en gec ne zamana kadar yapabilirim bilginiz var mı yani evliliğimi çarşamba gibi bildirsem sorun yaratır mı?

• KCC Mail ile Giden Evraklar
    Pasaportların ilk sayfası
    Vukuatlı nufus kayıt ornekleri (birth certf.)
    Askerlik durum belgesi (military rec.)
    Arsiv kayıtlı adli sicil belgesi (police certf.)

Saglık Raporu İçin Evraklar
    Randevu mektubu
    Pasaportlar
    Varsa aşı kartları
    Kullanılan ilaçlar ve kutuları
    Gözlük
    2 fotograf

Mülakat İçin İstenen Evraklar
    Randevu tarihini gosteren yazı
    DS260 konfirmasyon sayfası
    Saglık raporu
    Pasaportlar
    Pasaport teslim alma yeri kaydı
    Talihlinin diploması artı kopyası
    Vukuatlı nufus kayıt ornekleri (birth certf.) artı kopyası
    Arsiv kayıtlı adli sicil belgesi (police certf.) artı kopyası
    2ser adet 5*5 fotograf
    Evlilik cüzdanı artı kopyası
    Boşanma belgesi artı kopyası
    Banka hesap dokumu artı kopyası
    Tapu artı kopyası
    Arac ruhsatı artı kopyası

@crazycells selamlar, yukarıdaki gibi bir liste yaptım ama eksik yok herhalde, ilk sayfaya eklemek ister misiniz, eger işinize yarar ise.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

123

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.6k

| | | |