Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @birumut Kesinlikle. Asıl mesele gidebilmekte.

• ⭐⭐⭐⭐

@sealover Birşeyler konuşuyoruz, bilgisini gönderdim. Bakarsın müsait olunca.

• Muhabbetim var ismi kendisini tanıyorum. İyi de biridir motorsiklet sevdalısı bir arkadaşım 😉😁

kalın yazı@nurullahyilmaz DV2021 Bekleme Odası içinde söyledi:

@daydreamer İki teker youtube kanalı var adam diye diye çıkarttı 2020'de olmadı ama 2021'de çıkacak. Artık çıkmalı

• Elinize, yüreğinize, kaleminize sağlık. Hayaller ve muhabbet ile 🙏☺

• Senin işinde zor arkadaşım çıkıyor ama dosya numarası yüksek. Çıkmasa daha iyi geliyor çıkmadı diyip geçiyorsun

@riderman DV2021 Bekleme Odası içinde söyledi:

Benim için de bir yer hazırlayın arkadaşlar. Malum çıktı ama numara çok yüksek. Sıranın bana gelmesi mucize gibi.

• ⭐⭐⭐⭐

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2240/sıfırdan-i̇leri-seviyeye-i̇ngilizce-eğitim ingilizce çalışacağım diyorsanız alın size ne güzel 495 videoluk set rar dosyası 10.8 gb bunu direk download sitesine atabilirsem torrentten daha kolay olacak.

• ⭐⭐⭐⭐

google drive a atıyorum şuan 30 saat diyor yüklemesine 2 gün sonra atarım buraya yeni linki 😃

• Ben de şu kenarda yerimi alayım. Ilk kez başvuracak olanlardan...

• Bu ileti silindi!

• @ibrahimasar gruba katılma isteği gönderdim 😉

• 140 küsür gün kaldı 2021 için başvuruya başvurmayı düşünen arkadaşlara boş şans diliyorum umarım herkesin gönlüne göre olur

• @mutlukurt0534 kesinlikle katılıyorum. Memrise ile kelime Duolingo ile kalıplar ve gramer cambly ile de konuşma çalışılmalı. Her keliöeyi yazmalı her akşam seviyeye göre kitap okumalı ve hatta dinlemeli de
    Ancak böyle olur. Yoksa herkes kitaptan öğrenirdi.
    (Tabiki imkan varsa dilin konuşulduğu ülkede eğitim almak hayata akmak is the best solution)

• İbrahim beyin anlattığı şeyler teoride çok mantıklı ama özünde 25 farklı karakterde insanla zor iş. Bir kötü niyetlinin zinciri kırması olayı kanla bitirir diye fikrimi beyan etmek istiyorum.
    Yatırım tavsiyesi değildir☺🙏🏻 Yapacak arkadaşlara bol şans.

• Evet dostlar varmı greencarda doğru uzanan hem çalışma hemde oturum izni olan bir vize ile gelebileceğimiz yöntemler? Araştıyorum bende her yolu kaç gündür.

• Yokmu şöyle gelip ilk önce küçük işlerle başlayabileceğim doordash, gutter temizleme, pizza servisçiliği, çim biçme, ürün al sat falan yapıp sonrasında kendi işimi kurup büyütebileceğim bir vize türü greencard çekilişi hariç delireceğim valla.

• Plan şu:
    Hanımı ikna edebilirsem Amerikalı bir kadınla evlenip vatandaşlık aldıktan sonra mevcut hanımı kaza süsü vermek suretiyle temizleyip sonra gerçek hanımla Amerika’da evlenmek 🤪
    Not: Hanımdan gelen 2li uçan tekme ve sağ kroşe ile plan başlamadan bitti 😂😂😂

• @brkgrms Saydıklarının tamamını hatta daha da fazlasını gitmeden öngöremiyoruz kardeşim mesele gitmek dil okulu turist sponsor gc yatırım bunun haricinde şuan abd hayal...gc olmadı sponsor bulmak gc kadar bile şans tanımıyorum yatırımcı için ya efsane bir fikir le ikna yada temizinden 200 bin türk lirası işletme falan geriye ne kaldı dil okulu ya da turist bu ikisi için yoğunlaş bence .. ben öyle yapıyorum.

• @proff01 ya tamamda ne turist vizesi nede dil okulu ile çalışamıyorsun sıkıntı orda bana çekilişsiz greencard lazım başvuramıyorumuyum doğrudan.

• @brkgrms dil okulunda haftada 20 saat legal ve sınırsız illegal çalışabiliyorsun ki bir çok kişi bu şekilde çalışıyor orada, 6 ay dil kursu devamında 2 yıllık com col cevirme ile devam ediyorsun , turist dersen 6 ay ın var kabiliyet lazım her konuda !!! onu yapanda çok kardeşim bende başka yol kalmadı 2 sinden biri ...

• ⭐⭐⭐⭐

@proff01 dil okulunda part time çalışamazsınız dediğiniz part time çalışma işini sadece üniversiteler veriyor ve ondada hemen başlayamıyorsunuz belli bir süre geçtikten sonra başvuruyorsunuz ve durumunuzun kötü olduğuna ikna etmeniz gerek.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

117

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |