Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ibrahimasar hali hazırda bir sürü satılık firma işyeri lokanta şu bu mevcut. Ben yapalım demiyorum yol haritası bu şekilde mantıklı yürür. İstersniz dil okulu açalım orada 🤣

• Benim için de bir yer hazırlayın arkadaşlar. Malum çıktı ama numara çok yüksek. Sıranın bana gelmesi mucize gibi.

• ⭐⭐⭐⭐

@topraxxx Lokanta mevcut. Sahibi olup kendini sağlam vize sahibi haline getirmen yaklaşık 70 bin usd. Ve personel için çıkartabileceğin vizeleri yazdım. İyi ihtimalle 4 - 5 kişi ve maaliyetleri ortada. Yapılabilir dersen onu da konuşuruz.

• @ibrahimasar DV2021 Bekleme Odası içinde söyledi:

@nicomedian4135 taş bana di mi 🙂

Vallahi kimseye değil 🙂 mantıklı olan herşeye varım manasında söyledim ve sözlerimin arkasındayım. Bu mesajım eğer cevap olarak tatmin etmediyse yarın saat 13:00 te basın kmefneinefalşswöi ne diyorum lan ben 🙂 yandı kafa yandı bir çözüm yolu yok mu? 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@nicomedian4135 var. Konuşuyoruz. Mantıklı gelirse dahil olursun. İncele bir. Öyle ütopik bişe olmadığını anlarsın.

• dv2020 Çıkmayınca 3 kere kontrol ettim hala aynı ama bu sene inşallah çıkacak inanıyorum, diğer arkadaşlara da çıkar umarım 🙂
    O SENE BU SENE

• Arkadaşlar merhaba bende yerimi alıyım o halde. Yıllardan beri diğer forumdaydım ve bu forum açılınca Ali beyle buraya geçtim. Çok fazla aktif olmasamda aranızdayım. 10 senedir başvuru yapıyorum. 5 yılı bekar 3 yılı evli 2 yılıda evli ve çocuklu şeklinde. Lakin her seferinde hüsran. Artık benimde canıma tak etmiş durumda. Abd’de İş vs konusunda çok şükür sıkıntım yok. Eşimin kuzenleri san francisco’da restorant işletiyolar fakat bize ne yazıkki bir faydaları yok. Ha işte oraya bir gidebilsek o zaman iş sıkıntımız olmayacak. Anlıycağınız kimse yaralı parmağa ....! Artık benimde canıma tak etmiş durumda. Kendi geleceğimi geçtim çocuğum için birşeyler yapmak istiyorum. Oluşacak organizasyonun içinde memnuniyetle yer almak isterim. Abd olmazsa bir şekilde kanadaya gideceğim. Ama burada kalmayacağım. Sizlersen haber bekliyorum sevgiler hepinize.

• hoooooop... o kart buraya gelecek. Bende dv2021 için odada yerimi alayım, kazanamayan arkadaşlar inşallah bu seneki çekilişte hepimize (gerçekten isteyenlere çıkar) iyi şanslar.

• Bu ileti silindi!

• @mesaçüsetli aynı duygu ve düşünceleri bende yaşıyorum 🤨umarim bir yoluna çaresine bakıp bulacaz sabırlı olmaktan başka çare yok şimdilik ve arastirmaktan🙄

• SELAMLAR YERİMİZİ ALALIM BAKALIM 😀

• valla arkadaşlar ben her sene greencard ı bekleyecek sabırda bir insan değilim..o yüzden @ibrahimasar ve benzeri arkadaşların görüşleri en azından benim için çok değerli..

• Günaydınlar herkese, içimizde anne olan arkadaşlar ve tüm annelerin anneler günü kutlu olsun. Evet oluşan sinerji ve fikirleri dökelim ortaya lütfen 🙂 beyin fırtınası ve fikirler lütfen...

• @ibrahimasar inanmamak ayrı birşey olayın öyle olması farklı birşey.sadece belge veren kurslar elbetteki dil kursuda veriyor ama devam olayına dikkat etmiyor verdiği eğitimin kalitesi yok. onun için bu okullardan vize almak zor .ayrıca 35 yaş üstü insanların meslekleri dil öğrenmesini gerektirecek bir alan değilse onların vize alma şansı çok az.

• @caat kurs değiştime mantıklı bir durum ama bunun yasal süreclerini avukatlara sormak lazım.1 yıllık kayıt yaptırmadan 6 aylık kayıt yaptıralabilir. asıl mesele gitmek gittikten sonra kalmanın yolları mutlaka bulunur .

• Arkadaşlar ben ücretsiz bir şekilde duolingo kullanıyorum. Duolingo zaten ücretsiz beklerken bir yandanda dilinizi geliştirin tavsiye ederim.

• @mutlukurt0534 konu dil değil kardeşim çok farklı sulardayız biz 🙂

• bir dv2020 kaybedeni olarak dv2021 talihlisi olmak için buradayım, diğer fikirlere de açığım, yeter ki gidebilelim...

• ⭐⭐⭐⭐

konu farklı ayrıca duolingo sana ne kadar dil öğretiyor tüm seviyeleri max yaptık düzenli kullandıkta ne oldu duolingo sadece pekiştirme yapmak için kullanılabilir bir uygulama öğretici değil.

• hadi bakalım bizde bekleme sırasına yanaştık 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

107

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |