Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @arifcinar bence numaranız oldukça iyi. Forumda geçmiş yıllara ait istatistikler vardı inceleyin isterseniz. Ben forumda yeni olduğum için paylaşamadım 🙂

• @frozen teşekkürler inceleyeceğim

• @omertug haklısınız hadi bakalım ya nasip

• @arifcinar rica ederim, hayırlı olsun

• @yozgatlı66 kursun içeriği ne tam olarak net work mü Java mı ne tür yazılım? Ben de 29 yaşındayım desene bir senem kaldı bu sene çıkmadı seneye öyle yada böyle gitmeliyim!!

• ⭐⭐⭐⭐

@olcayist @brkgrms @Eres-Boss bu formülde gidiş şekli birbirine uyan ve aynı yoldan geçecek 25-30 kişiye ihtiyaç var. Orada yapılacak is ve sıralamada da benzeri yollari izlemeleri lazım. Ornek; dil okulu ile öğrenci vizesi alıp dil eğitiminin ardından community college de 2 yıllık bir sertifika programına kayıt olup F1 vizesini uzatacak. Devlet okulu olduğu için collage bünyesinde part time çalışma olanağı var (herkese vermiyorlar ikna etmek lazim) bu çalışma olanağı beraberinde SSN getiriyor. Bu sayede dışarıda da gelir getirecek bir iş yapılabilir (gizli olarak) gerisi kişinin kabiliyetine bağlı. H1 alacak bir isletme bulup sponsorluk elde etmek, ilereyen zamanda permanent resident yani green card sponsorluğunda kadar gidebilen bir süreç bu. Bu konuyu aday olacak kişilerle diğer detaylarıyla konuşabiliriz. Çünkü sürecin başlangıç maliyeti yüksek.I-20 almak icin de vize almak için de hesapta yüklü para göstermek lazım. Okula direk kayıt olmak lazım ki acente ücreti ilave olmasın. Hatta okul bölgesinden birini ayarlayıp I-20 leri tek tek alıp topluca bir seferde bize yollamali ki bu maliyeti de ortadan kaldıralım. Talipli varsa izin de varsa detaylandiririz bu konuyu.

• @ibrahimasar tabi maliyetide önemli.

• @ibrahimasar biz de 2021 bekleme odasindakilerle ayni konuyu tartismistik. Oraya da ugrayabilirsiniz. Bilgi ve dusuncelerinizi alalim. Toprakxxxin de dusuncesi var.

• ⭐⭐ Yasaklı

Kimseye cıkmadi. Dayım 54.bin küsür case number ile kazandı kufreder gibi numara vermişler. Kendisi almancı hayatı garanti olmazsa gitmez fazla uzulmedi..Ben kanada elçiligine bugun gittim akıl danıstım. geçen seneki sürecime devam edecem. Kaderde sogukta titremek varmıs Sımdı bılet bakıyorum. Lise mezunu dil bilmeyenlere cıkar bu hikaye bize cıkmaz

• Cok iyi bir numara arkasasim hayirli olsun. Imzanizi da guncellemeyi unutmayin..

• @frozen size de hayirli olsun. Dusuk no lari gorunce cok seviniyoruz.

• ⭐⭐ Yasaklı

• Bu ileti silindi!

• @calibraturbo ahaha Ankara havasi tarzinda veryansin.😅

• Sonuç : "Bu yıl şeçmedik seni, hiç şansın yok ama önümüzdeki yıl istersen tekrar dene " 🙂 Hahahahahhaa

• @asilcenk niye oyle diyorsunuz iyi sayilir numaraniz diyecektim ki 2018 numaranizmis. Merak etmeyin . Bir sebep vardir cikmamasi icin sizi ailenizi bekleyen guzel bir haber ya da olay. Sansiniz bol olsun.

• @ibrahimasar DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@olcayist @brkgrms @Eres-Boss bu formülde gidiş şekli birbirine uyan ve aynı yoldan geçecek 25-30 kişiye ihtiyaç var. Orada yapılacak is ve sıralamada da benzeri yollari izlemeleri lazım. Ornek; dil okulu ile öğrenci vizesi alıp dil eğitiminin ardından community college de 2 yıllık bir sertifika programına kayıt olup F1 vizesini uzatacak. Devlet okulu olduğu için collage bünyesinde part time çalışma olanağı var (herkese vermiyorlar ikna etmek lazim) bu çalışma olanağı beraberinde SSN getiriyor. Bu sayede dışarıda da gelir getirecek bir iş yapılabilir (gizli olarak) gerisi kişinin kabiliyetine bağlı. H1 alacak bir isletme bulup sponsorluk elde etmek, ilereyen zamanda permanent resident yani green card sponsorluğunda kadar gidebilen bir süreç bu. Bu konuyu aday olacak kişilerle diğer detaylarıyla konuşabiliriz. Çünkü sürecin başlangıç maliyeti yüksek.I-20 almak icin de vize almak için de hesapta yüklü para göstermek lazım. Okula direk kayıt olmak lazım ki acente ücreti ilave olmasın. Hatta okul bölgesinden birini ayarlayıp I-20 leri tek tek alıp topluca bir seferde bize yollamali ki bu maliyeti de ortadan kaldıralım. Talipli varsa izin de varsa detaylandiririz bu konuyu.

Ülkedeki kur malum hocam. Yüklü para dediğiniz az uz birşey değil anladığım kadarıyla. Minimum ne kadar gerekiyor?

• ⭐⭐⭐⭐

@uysalkedi @Eres-Boss @olcayist @brkgrms Konuyu bulayım. 2021 bekleme odasında detaylandıralım.

• EU28XXX sizce sıra gelir mi arkadaşlar ona göre hayatıma karar vereceğim
    Yoksa Avrupa'da mastera gideceğim Eylül ayında

• @paldon_caner DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

EU28XXX sizce sıra gelir mi arkadaşlar ona göre hayatıma karar vereceğim
    Yoksa Avrupa'da mastera gideceğim Eylül ayında

Önceki bültenleri incelerseniz 2018 harici tüm yıllarda geldiğini görürsünüz yani hemen bu çok yüksek case no.ların olduğu bu yılda çok rahat geleceğini düşünuyorum hatta 2019 bültenine göre haziran yada temmuz aylarında numaranız aktif olur bence önçeki yıllarda sa bu belirttigim aylarda numaranız aktif olmuş. Tebrikler yolunuz açık olsun

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

35

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |