Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • Yasaklı

@omertug DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

hayırlı olsun @istegidiyorum şimdilik süreci doğru yönetmeyi düşünün daha önümüzde uzun bir zaman var o sırada da birikime devam edeceğiz 🙂 misal ben de o kadar bile yok 🙂
    Bir de imzanızı da düzenlemeyi unutmayın https://yesilkartforum.com/forum/topic/2184/vize-surecinizi-imzaniza-tasiyin
    bir de şu toplu dosyaya da kendinizi eklemenizi tavsiye ederim. http://bit.ly/2V0zMOz

Umudumuz var hocam insallah kazanacagiz:)

Asagidaki arkadasi takip edin. Bazi hesaplamalari ve gorusleri var bu senenin biraz fakli olacagina dair. Ne kadar dogru bilmiyorum ama umut ariyoruz iste😀

• @yozgatlı66 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Herkese merhaba
    Yaklaşık 2 senedir forumu takip ediyorum ve burda gerçekten seviyeli,güzel insanların mesajlarına şahit oldum. Bu 2 sene sonunda bende bir üyelik açıp aranıza katılma kararı aldım.
    Maalesef 2 senedir banada çıkmıyor green card..
    O kadar çok düşünüyor ve kafama takıyorum ki nasıl gidebilirim diye.
    Yazılım geliştirme eğitimi alıyorum belki bu sayede bir iş bulup gitme imkanım olur diye düşünüyorum, bakalım hepimizin hakkında hayırlısı olsun.

Demekki foruma üye olan, aktif katılım yapan, mesaj yazan çekilişte kaybeder laneti-efsanesi böylece çökmüş oldu.... Geçmiş olsun. Sizide hem kaybedenler kulubüne hemde 2021 bekleme odasına alalım efendim. 😅🤭👍🏻🤣

• ⭐⭐⭐⭐

@brkgrms arkadaşım yöntem çok. Hepsine para ve birkaç olanak lazım. 20-30 kişi bir araya gelirse mümkün. Ama güvenilir ve işi sonuna kadar götürecek kişiler olması lazım. Varsa böyle bir grup formül kolay.

• ⭐⭐⭐⭐

@crazycells bu orantiyi bir mesajimda kurmuştum. Foruma üye kişilerden 10 kişiye en az çıkacağını, iyi ihtimalle sayının 30 u bulacağını tahmin etmiştim. .

• @tanti bende ayni seyi dusunuyorum greencard cekilisinde bir tuhaflik var bu sene. Nolar cok yuksek . Desiginiz de olavilir. Benim de bir kaos teoremim var: Hani secilirken greencard merkezi algoritma uretiyor. Bu algoritmayi kimse bilmiyor. sisteme ornegin su yas araliginda su bolgede yasayan evli cocugu olmayan universite mezunu olanlari ratgele sec dediklerinde bu bir algoritma degil mi? O zaman istenilen algoritma yaratilabilir bu durumda. bunu kimse bilmiyor maalesef. Keske orada calisan veya bilen biri olsa da anlatsa. Bu arada bazi arkadaslar sinem i merak etmis. Bilginiz var mi ? Kazandi mi? Bende forumda okidum simdi.siz zaten yurtdisindasiniz sanirim. Herkese bol sans. Bize 4. Kez cikmadi. Algoritma ya giremedik.....

• @uysalkedi randomdur ama algoritma vardır. 18-24 arası kişileri arasında lise mezunlarından 500 mezun olmayandan 200 tane gibi bir sistemi vardır .

• Çevremde o kadar başvuran arkadaş arasından sadece 1 arkadaşıma çıkmış olması üzücü. Oysa ki EU bölgesi adına 55 bin case no'lardan bahsediliyor.

• kesinlikle katılıyorum ve algoritma vardır .. tamamen tesadüf degil bu seçimler . 2 . çekilişe katılmam oldu bundan sonra tabiki çekilişe devam ama seneler böyle geçiyor zaten sıkıntı burada .. hem yaş hem de seneler geçiyor , ya seneye yine çıkmazsa yine bir sene çöpe gider ... böyle yıllar çöpe gidiyor göz göre göre . Bilmiyorum ama bildigim sey 2. bir yol bulmam gerek çünkü çekiliş işi gerçekten çok zor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@fitperson DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

arkadaşlar dv2020 confirm number ın olduğu bilgisayar çöktü mail adresini yazıyorum ama bir türlü gelmior. mail i yanlış mı girdim diye düşünüyorum eğer mail de yanlışsa başka bir çözümü var mıdır ?

su konuyu incelediniz mi?

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2175/yesilkart-green-card-cekilis-sonuclari-nasil-kontrol-edilir

• @crazycells on numara adamsın 🙂 çok tesekkürler yardımların için , merak ediyorum bizde görebilecekmiyiz kazananların gördügü o ekranı .. verdigin linkte kazananların gördügü ekranı görünce bir an içim gitti ..

• @ibrahimasar Bende şirket içi transfer durumu olabilir onu araştırıyorum

• @asil o algoritmayi isteyene ve yapana ve tabi tuslara basana kaldi isimiz. Bir an ogretmenlerin atama ekraninda hissettim kendimi.

• EU28XXX sizce sıra gelir mi arkadaşlar ona göre hayatıma karar vereceğim
    Yoksa Avrupa'da mastera gideceğim Eylül ayında

• Herkese merhaba case numaramızla Ds-260 formuna giriş yapmaya çalışıyoruz fakat sistemimizdeki bilgiler uyuşmadı diye sürekli hata veriyor bilgileri doğru girdiğimiz halde sisteme giriş yapamıyoruz yardımcı olursanız seviniriz numaramızın sonu 20239 şansımız nedir

• @ibrahimasar DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@brkgrms arkadaşım yöntem çok. Hepsine para ve birkaç olanak lazım. 20-30 kişi bir araya gelirse mümkün. Ama güvenilir ve işi sonuna kadar götürecek kişiler olması lazım. Varsa böyle bir grup formül kolay.

Merhaba hocam formülden biraz bahseder misiniz çünkü ben artık dayanamıyorum

• @angel34 bastaki veya sondakı sıfırları silerek giriş yapın . Case nonuz çok iyi

• @yekta bilgi için teşekkür ederim fakat sıfırlarıda silip girdik yine bilgiler uyuşmadı hatası verdi ne yapmam gerekir neden böyle bir hata veriyor

• @eres-boss DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@ibrahimasar DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Merhaba hocam formülden biraz bahseder misiniz çünkü ben artık dayanamıyorum

Formül derken. biraz daha bu konuda aciklayici bilgi verirmisin?

• @crazycells inceledim ama sanırım ben başvuruyu yaparken mail adresini yanlış girmişim bi türlü gelmiyo numara bunun çözümünü arıyorum o konuda yok

• Case'24,binlerde ilk kez basvurduk sizce olma olasılığı nedir?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

141

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |