Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu ileti silindi!

• arkadaşlar herkesin confirmation number i 2020eu falan diye başlıyor,
    Benim numaram 20208MUBN5J5xxxxx falan diye devam ediyor.
    acaba yanlış numaramı benimkisi yoksa başvurudamı yanlışlık yaptım acaba,bilgili arkadaşlar bilgilendirebilirmi.Tşk

• Anca bakabildik yine olmadı... 8' de sıfır çektik.

• @deathzombie DV2020 Sonuç Odası içinde söyledi:

Evet arkadaşlar 2. denememizde bize de çıktı sıramız da 10XX ilk günden beridir forumu takip ediyorum. Bilgi amaçlı gerçekten çok şey kattı bana. Özellikle ilk sene hep okudum zaten sadece bunu yapabildik bilgimiz yoktu ki bir şeyler yazalım. İkinci yılda ise totem yaptım. özellikle hiç haberi olmayanlara çıkar diye eşime başvuru yaparken haber verdim ve dahada konu hakkında ne konuştum nede söyledim. Dün gece ilk kendi başvurumu kontrol ettiğimde bir önceki seneki sonuç ile karşılaştım. Tek umudum totem yaptığım eşimin başvurusunda idi. Onu kontrol ettiğimde şansın bize de güldüğü gördük. Ve şu an gerçekten çok mutluyuz. Yeni bir yol, yeni bir hayat önümüzde duruyor. Çıkar arkadaşlara hayırlı olsun, ve çıkmayan arkadaşlara da umutlarına kaybetmesinler. @crazycells @semavi @knnrn forumta aktif olup tecrübelerini paylaşan kafamızdaki soru işaretlerini gideren arkadaşlara çok teşekkür ederim. Ama sürecimiz daha yeni başlıyor.

Henüz çıkmadan bu işi gündem yapıp kazananlar için ayrı bir sevincim var... Tebrikler... Hanım kontenjanı işin klasiği zaten... 🙂

Numarada iyi... Sanırım 2019 takvim yılı içinde vizenizi almış olursunuz...

Selamlar..

• Benim ilk basvurumdu dun bakabildim. Has not been selected 🙂

Kazanan arkadaslara yolunuz acik olsun diyorum 👍🏼

• ⭐⭐

@mustafadgnekr tebrikler. Nacizane bir tavsiye. Case Numaranızı açık olarak yazmayınız. 9XXX şeklinde daha güvenli olur.

• @arnblt teşekkür ederim.acik olarak mi yazdım. Pek bilemedim.biraz tecrübesizlik oldu. Ne sıkıntı yaratabilir bu köni?

• siteye giremiyorken kim nasil sonucuna bakabilip kazandigini gorebildi..ilginc

• Eşim ile ayrı ayrı üçüncü yıl başvuru yaptık sonuç
    Has not been selected !!!!

• kazanabilmek icin Case number ne olmali.

• @caner92 guzel olmus. 2021 icin ben bekleniyor yazacagim.

• @yavuz halami giremediniz. dvlottery. state.gov acik su anda biraz yenileyin geliyor

• @mustafadgnekr case number mulakat sıralaması icin onemli gecen sene 25 binlerde bitmiş. O yüzden merak ettim. Amerikadaki adres sorusu içinde o bolumu boş geçtik biz mulakata gidene kadar bir yer bulacağız. Daha sonra degistirilebiliyormus. Daha sonra değiştirebilirsin yani.

• @spawnblack Sira gelme araligi nedir..kimse yazmamis bunla ilgili birsey..

• @yavuz sizinki kac? Kazandini demekki hayirli olsun. Bu sene numaralr cok yuksek. Yani kazanma olasiligi numara yukseldikce dusuyor. Numaraniz ne kadar dusukse o kadar cabuk cagriliyorsunuz. Case number kac sizin?

• @semavi DV2020 Sonuç Odası içinde söyledi:

Henüz çıkmadan bu işi gündem yapıp kazananlar için ayrı bir sevincim var... Tebrikler... Hanım kontenjanı işin klasiği zaten... 🙂

Numarada iyi... Sanırım 2019 takvim yılı içinde vizenizi almış olursunuz...

Selamlar..

Açıkçası gündem yapıp çıkmamasından korkmuşta olabilirim. O yüzden çıt bile çıkarmadım desem yalan olmaz.
    Galiba 2019 yılı gibi almış olacağım vizeyi. 2019 eylülden sonra 1. sınıfa gidecek kızım var. Bu sebeple sizlerden de duyduğum öğrendiğim kadarıyla okul için yarıda gitmektense okullar açılmadan 1 kaç ay öncesinden gitmenin daha doğru olacağı ve bunun içinde haziran 2020 mantıklı olduğu.
    Bununla ilgili vizeyi öteleme mi yapmak gerekir nasıl davranmak gerekir.

• @bezdarniy hocam ben 21xxx li case numarasının current olmadığını duymadım @crazycells arkadaşımız da yorum yaparsa güzel olur eşinizin lise diploması var ise ordada iş tecrübesi aranmıyor lise diploması olmayanlarda o husus mevcut diye biliyorum ancak crazycell arkadaşımızın yorumunu takip etmende fayda var

• Herkese merhaba,

Sabah kontrol ettiğimde eşim adına yaptığımız başvuruda GC kazandığımızı öğrendik.
    Dosya no: 2020EU00010XXX

Çekilişi kazananlara hayırlı olsun.
    Kazanamayanlara bir dahaki sefere kazanmak nasip olsun.

• @yavuz siz de cevap yazmadiniz? Kazandiniz mi kazanmadiniz mi?
    2019 talihlisi misiniz? 2020 talihlisi mi? Imzanizi atarsaniz gorebiliriz. Bir onceki soruda hangi numarayla kazaniliyor gibi bir soru sordunuz. Ben de cevapladim dusuk no lar daha cabuk isleme alinir diye. Sira gelme olasiligi nedir diye bir sorunuz olmasi icin kazanmis olmalisiniz. Case number kac arkadasim sizin? Kendiniz icin mi baskasi icin mi soruyorsunuz? Forumda bulten var gecen sene kiyaslamalari ay ay numaralar aciklaniyor...

• Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time.

Please verify that you have entered all information correctly. You may re-check the Entry status by clicking on the ESC Home Page link below.

BU ÇIKMADI ANLAMINAMI GELİYOR

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

121

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.2k

| | | |