Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaslar ben gecesen beri giremedim. Oglum da . Simdilik cikiyorum.Oglesen sonra sistem acildiginda tekrar deneyecegim. Umarim bazi arkadaslarin dedigi gibi sistem bilincli kapatilmamistir. Kabul edilen arkadaslara bu surecte bol sans diliyorum. Hersey tereyagindan kil ceker gibi cabucak ve hatasiz ilerler umarim . Oaylanmayan arkadaslara da benim gibi vazgecmemelerini ama mutlaka benim yapamadigim bir B-C planlari olmasini oneririm. Yas ilerleyince bazi seyler zor oluyor. 👏👍

• @phozz öylemi pardon görememişim .hayırlı uğırlu olsun ne kadar şanslı olduğunuzun değerini bilin lütfen ve bu şansı iyi kullanın tebrik ederim 🙂

• Ben de bakamadım umudum cidden kalmadı burada aşina olduğum kimseye çıkmadı bana mı çıkacak diye düşünüyorum 😔

• internet explorer'dan bile denedim, çaresizliği düşünün artık..

• Ben siteye giremiyorum bile siz sonuçlara nasıl bakabiliyorsunuz 😃

• @elektra DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Ben siteye giremiyorum bile siz sonuçlara nasıl bakabiliyorsunuz 😃

gece saatlerinde çok yavaş olsa bile ulaşabilen arkadaşlarımız oldu ama şuan sunucu tamamen ulaşılamaz durumda..

• bizde daha bakamayanlar kervanındayız İnşallah beklediğimize değer

• arkadaşlar birşey sormak istiyorum. dv260 için gerekli case numarası ile green card case numaramız farklı mı oluyor bilgisi olan var mı ?

• @sisi DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

arkadaşlar birşey sormak istiyorum. dv260 için gerekli case numarası ile green card case numaramız farklı mı oluyor bilgisi olan var mı ?

ilk başvuruda aldığın numara başvuru numarası, kazanırsan farklı bir numara alacaksın

• Amerika'da şuan gece 03:00 olduğunu düşünürsek sistemcilerin de bilmem kaçıncı uykularında olduğunu varsayabiliriz 🙂
    mesaileri saat 09:00'da başlasa ve 1 saatte sistemi ayağa kaldırmaya uğraşsalar TS ile akşam 18:00 gibi sonuçları öğrenebileceğimizi tahmin ediyorum..

• saat 8 gibi ilk kendi numarama baktım OLUMSUZ... sonra birde belki sondaki O değil 0 dır diye girdim olmadı hata verdi bir daha girdim normal sayıı yine lanet OLUMSUZ yazı... bi 5 dk aglasam mı sakin mi kalsam karamsarlığından çıkıp eşime baktım OLUMSUZ....... 2 kere daha denedim O OLUMSUZ yazısı değişmedi ne beklediysem nasıl umut ettiysem artık 😞 sonra yemeğimi yedim. Dedim Hayırlı zaman bu değil sakin ol dedim. Her şeyde var bir hayır hayat daha iyisini getirecek önüme bekle.....

Çıkan arkadaşları içtenlikle tebrik ederim. Hayatınız beklediğinizden de güzel olsun yolunuz hep açık olsun. zorluklar sizi yıldırmasın inşallah.. gidin iş sahibi olun işinizi kurun forumdan 2 3 kişi alsanız yanınıza 3 5 sene sonra ne güzel dayanışma olur..

• @apex anladım teşekkür ederim.

• 5 arkadaşım için başvurdum 3üne bakabildim çıkmamış kendimi sona bıraktım heyecan olsun diye ama bakamıyorum girilmiyor siteye 😃

• Eğer söylendiği gibi siteye dünya çapından erişilemiyorsa muhtemelen site erişime açıldığında da bu yoğunluk devam edecek... Umarım bugün öğrenebiliriz. Biz üç kişi başvurduk, ben, eşim ve kardeşimiz. Birimize çıksa yeter; bir şekilde diğerlerinin önünü açarız modundayız 🙂

• Kazanan tüm arkadaşları tebrik ederim

• Amerika'ya giriş çıkış yapmışlara daha kolay çıkıyor diye bir şehir efsanesi duymuştum ve umutluydum. Dün akşam baktım çıkmamış. Çıkan arkadaşlara hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim. Kısmet seneye.

• dün saat 8 den beri deniyorum ama daha bir kez bile giremedim...sabaha kadar gece aralıklarla kalkıp baktım yok abi ne mümkün...bende eşimde başvurduk...umut işte...bekliyoruz

• @phozz Hayırlı uğurlu olsun. Herşey gönlünüzce olsun.

• ARKADAŞLAR TÜRKÇE KARAKTER GİRDİĞİM HALDE KAZANMIŞIM CASE NUMBER 25XXXXX LERDE TAM OKULU BIRAKICAKTIM BUNA BAĞLIYDI PEK UMUDUM YOKTU AMA KAZANMIŞIM SIRA NE ZAMAN GELİR BANA OKULU DA BIRAKICAM HAZİRANDA AMERİKADA OKUMAYI DÜŞÜNÜYORUM DARISI SİZLERİN BAŞINA 😃

• @phozz tebrik ediyorum umarım herşey gönlünce olur.
    Daha ben siteye bile giremedim

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

101

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |