DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• hele bi bana çıksında bırak forumu bütün buca duyacak valla balkondan bağırcam MACERA DOLU AMERİKA diye 😃

• @air_technic hadi bakalım oku üfle grubuda herkes alsın buradaki ahahahah

• Çıkarsa 😎adak filanmi adasak😂😂

• @akıf_turk DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

hele bi bana çıksında bırak forumu bütün buca duyacak valla balkondan bağırcam MACERA DOLU AMERİKA diye 😃

Ooo hemşerim. Bucanın niresinden? Akşam forbes den duyarsan bilki bende... 🤭🤣🇺🇸🗽😁

• Terzi kendi sökügünü dikemezmis ya bizim de öyle olur😀

• @olcayist vallahi birşeyler yaparız yahu bizim arkadaşlardan siparişleri dahi aldım gidersem ahahahah birine 150 dolar sözüm var

• @topraxxx haha hadi bakalım inşallah ben fırattayım inşallah 2020 kazananlarında ikimizde oluruz

• 23 dk 😃

• 23 dk 😃

• 23 dk 😃

• @air_technic olur olur merak etme onlar eskide kaldı : D : D

• @mutlukurt0534 Hadi bakalım

• Bugda kaldim sorry 😂

• ⭐⭐⭐⭐

Zannedilebilir ki 17 kez basvurunca insan heyecansiz olur. Doğru zannedilir. Gram heyecan yok. Ama geçen seneye kadar her seferinde müthiş bir heyecanla bekledim sonuçları. Bu yıl 2000 kişiye ciksa bu gruptan bir 10 kişi alabilir istatistiki olarak. Diğerleri ben de dahil bir burukluk ve üzüntü duyacak elbet. konulardan kopmalar ve sohbetlerde ciddi azalma olacak. Moralinizi bozmayın. Hayatı boslamayin. Simdde kendinize iyi bakın. Ben cikmazsa ufak ufak kopacak tayfadanim. Herkese bol şans.

• @ibrahimasar simdiden kendine iyi bak Abi 🙄

• son 19 dakika.hadi allahım önce bana sonra diğer arkadaşlara cıksın gc

• Şimdiden kendimi seneye adapte ettim 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

187

41.5k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.5k

| | | |