Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ilkeryat DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@topraxxx Merhaba konudan bağımsız ama bişey dikkatimi çekti bu case number başvurudan sonra aldığımız confirmation numberdan farklı bir numara sanırım herkesde 2020 Eu xxxxx (eu burda avrupayı temsil ediyor sanırım) olarak yazılı benim başvuru sonrası aldığım çıktıda böyle bir numara yok ayrıca bi yerden mi ulaşıyoruz bu numaraya ?

Case number sıra numarası.avrupa kıtasında kaçıncı kişi olarak kazandığını belli ediyor.mülakat tarihi o sıraya göre gidiyor diye biliyorum.

enim başvuru sonrası aldığım çıktıda böyle bir numara yok ayrıca bi yerden mi ulaşıyoruz bu numaraya ?

Anladım cevaplar için herse teşekkürler @topraxxx bey in imzasında DV2020 case number bilgisi var bu farklı bir durum ozaman. Yinede teşekkürler arkdaşlar.

• @atakanatıl DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@sadikcagan herkes 20 tl atsa bu iş tamamdır abi 😀

Forumun 3.8k abonesi var.20*3800=76.000₺=12.666$ süper para.yarısı çıktı😀😀😀

• @gözde o işi hallettim 😉 @tanti

• @caner92 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@emregdk dayım ilkokul mezunu ve atlantada bir otelde garson, barmenlik falan yapıyor. Ben mühendisim ama acaba onu geçerli hale getirebilecek miyim, mesleki ingilizce öğrenebilecek miyim endişesi var. Ben abd iken saati 8 dolardan eğlence parkında çalışıyordum ve 1 günde 13 saat ayakta olduğumu hatırlıyorum. abd de çalışma şartları ağır. Forumdada birçok olumsuz mesaj okudum. Ama doların 6 tl olması biraz olsn endşeyi gideriyor 🙂

başta mesleğini yapamasanda sonradan bir süre sonra yani 😃 eşinin avantajı daha da yüksek o da var 😃

• Hayaller paris. umarım gerçekler suriye olmaz☹😃😃😉

• Offf beni de heyecanlandırdınız. Arada aklıma gelip giden bu ilk green card basvurum şimdilerde aklımdan çıkmaz oldu. Yaş 46, eşim 50 kız var bir de 18. Ben mühendis eşim biyolog bakalım nolcak. Amerikada yaşamak hep istedim , bu deneyim bakalım gerçekleşecek mi? Umarım herkes için hayırlısı olurrrr.

• Sakinlemek için toplu meditasyon mu yapsak ne yapsak? 🙂

• @nescim DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Offf beni de heyecanlandırdınız. Arada aklıma gelip giden bu ilk green card basvurum şimdilerde aklımdan çıkmaz oldu. Yaş 46, eşim 50 kız var bir de 18. Ben mühendis eşim biyolog bakalım nolcak. Amerikada yaşamak hep istedim , bu deneyim bakalım gerçekleşecek mi? Umarım herkes için hayırlısı olurrrr.

İlk başvurularda kesin çıkacakmış gibi oluyor. Ama insan zamanla alışıyor sonraki başvurularda karışık oluyor.son günlere doğru heyecan tekrar başlıyor.

@ilkeryat DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

enim başvuru sonrası aldığım çıktıda böyle bir numara yok ayrıca bi yerden mi ulaşıyoruz bu numaraya ?

Anladım cevaplar için herse teşekkürler @topraxxx bey in imzasında DV2020 case number bilgisi var bu farklı bir durum ozaman. Yinede teşekkürler arkdaşlar.

totem atıyor büyük ihtimalle 😃

• Arkadaşlar kaç yaşına kadar basvuracaksınız? Green carda başvuracağınız son yaşı belirlediniz mi?

• Ben en son 70e kadar başvururum.

• @ilkeryat o totem yapmıştır kendine case number vererek, evrene mesaj gönderme hesabı ☺

• @suv2019 40-45 yaşına kadar başvururum 😀

• 1600 dakikadan düştük. Son 1590 dakika...

• @emregdk aynen abd de sağlık sektörü çok pahalı ve çalışanlar iyi kazanıyor. 2014 te Arkadaşların havuzdan hastalanmışlardı. bir hastaneye muayene olmaya gitmişti. 250 dolar civarı mı ne ücret çıkmıştı. 🙂

• @suv2019 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

1600 dakikadan düştük. Son 1590 dakika...

🙂 🙂 sesli güldüm demek ki son dakikalar böyle geçiyor 🙂

• @suv2019 Hocam sen nasıl 17 sene dayandın şurada 2 gündür dakika sayar hale geldin 😃 Peygamber sabrın varmış maşallah

• 1999-2008-2009 yıllarında başvurdum.ama ozaman bihaberdim.tam anlamı ile bilmiyordum.2008-2009 da aracı firma işe başvuru yaptım.ozamanlar confirmation numarasının bile ne olduğunu bilmiyordum.çıkınca firma arayıp söylüyormuş.ozamanlar çıksa bile gidemezdim herhalde.ama şimdi Dv2019 ve Dv2020 başvurularımı bilerek yaptım.biraz bilgi sahibi oldum.şimdi kesin kararlıyım.çıkar ise eşim ve çocuğumu da alıp gideceğim. ne olursa olsun dönmeyeceğim.en kötü ihtimalle vatandaşlığı almadan dönmeyeceğim. Gerçi okadar sene kalıpta bir daha türkiyeye dönülmez herhalde.inşaallah tez zamanda çıkar.çıkana kadar başvurmaya devam edeceğim.

• @suv2019 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Arkadaşlar kaç yaşına kadar basvuracaksınız? Green carda başvuracağınız son yaşı belirlediniz mi?

50 yi falan bulur. Ama inşallah yarın olumlu sonuçlanırda bir daha başvuruyu falan düşünyiz.süreçleri beklemeyiz.stres falan yaşamayız.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

62

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.5k

| | | |