Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Gereksiz yere saldırgan paylaşımlar yapıp, sonra da dayanamayıp cevap veren birisi olduğunda seviyesiz alakasız saçma sapan karşı cevaplar verip, kavgada söylenmeyecek sözlerle seviyesiz tartışmalar çıkaran kişiler, forumdaki atmosferi çok kötü etkiliyor. Bu tip tartışmaların yapıldığı binlerce facebook grubu var, burası öyle bir yer değil. En azından adminler o tip bir ortama dönüşmesin diye çok çaba sarfediyorlar ve şu güne kadar gayet başarılı oldukları da ortada. Titizliklerini takdir ediyorum. Herkes de son derece dikkatli bu konuda. Son bir aylık mesajlara bakınca tüm forumda bu tip davranışlarda bulunan veya üslup sıkıntısı olan ya 2 ya 3 kişi olmuştur, onlara da her ne kadar çoook sabırlı olsalar bile gerektiği noktada müdahale ediyorlar ve sınırı çok net belirliyorlar.

Bunu sıcak hava balonunun safra atması gibi de kabul edebiliriz.

• Şimdi heyecan kaldığı yerden devam etsin lütfen...

• @topraxxx DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@suv2019 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Bugünü ve 7 Mayısı saymazsak atarsa 2.

Niçin saymıyoruz arkadaşım. En zevkli heyecanlı yeri burası. ## son 3 gün##

Zaten artık 1 gün eksilterek söylemek çok riskli. 2 gün geçip de hala ayın 6sı olduğunu gören aşırı motive bir üye "Hani lan bugün açıklanıyordu, nerde? " derse sıkıntı...

• 3 Gün 8 Saat 41 Dakika

• @sadikcagan bende 55.000 kişinin toplamda o yıl verilecek vize sayısı diye biliyorum. Mesela örnekteki gibi anne yada baba kazandı 2 tane de çocukları var toplamda 4 kişi vize sayısından düştü mesela. Değil mi? @crazycells

• @2020dvwinner evet bence de öyle. Mesela baba kazandı ve 10 çocuğu var. Eşi, 10 çocuğu ve kendisi 12 adet vizeyi almış oluyor.

• @deejake DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@sadikcagan kesinlikle katılıyorum, bence sen dert etme arkadaşım bırak hayat geçim mücadelesi, aile olma zorluğu vs. bir yana bu bebe daha aşk kazığı yememiştir. Birde saygısız davranıyor. Sinem ablasına içerlendi herhalde. Bence güzel vaktini bu tiplere harcama.

Valla haklısın kardeş.boşuna bu tipler ile uğraşıyoruz.forumda bu tiplerden üç beş tane var.tecrübeli kişilerden birşeyler öğrenmeye çalışmak yerine ergen egosu ile büyüklerine bilmişlik taslıyorlar.neyse artık böylelerine laf yetiştirmeye vakit harcamak yerine sürecin keyfini çukartalım.tecrübeli insanlardan da faydalı bilgiler öğrenmeye çalışmayada devam edelim

• @2020DvWinner evet tam olarak söylediğiniz gibi, hatta 55.000 değil 50.000 vize var. Diğer 5.000 farklı bir kota için ayrılmış vize. Fakat 50000 vizenin hepsi dolmuyor. Mesela bu seneye baktığımızda şuan önümüzde 5 ay daha var mülakat için ama tüm dünyada basılan vize sayısı toplamda 17k 🙂 yani daha 33k vize var ve geriye 5 ay kaldı. Sanmamki bunların hepsi dolsun.

• Dolar eşikte yürüyor. 5.9665 tl 🤕🤔🙄

• @topraxxx DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@dreams_usa DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Ulââââ, zabaanan bu ne hiddet bu ne celâl 😊 Önce bi ''günaydın deyin da.
    Ben kaçar, cnr expo da prohunt fuarı var, avcılık, kampçılık, silah vs gezelim görelim bakalım yeni ürünler var mı? Zira bu sene ki kış kampında -28C lik uyku tulumunda dahi üşüme eşiğine yaklaşmıştım. Gidip araştıralım bakalım yeni ürünler var mı totomuzu donmaktan kurtaracak 🙂
    Bir de mermi fiyatları acayip coşmuş, bildiğiniz %300 zamlanmış. Belki fuar da kampanyaya filan denk gelirim.
    Hayde ben kaçar...

Dostum geçen günkü seyehatimin sebebi buydu. Hiç gitmene gerek yok. Çünkü bomboş fuar. Katılımcı sayısı zaten okadar düşükki koskoca fuarı 3 saatte bitirdim ve hemen geri döndüm. Ne kamp malzemesi var, ne doğru düzgün bir yeni çıkan ürün. Herşey bildiğin gibi. Bütün standlar küçülmüş. Herşey ateş pahası. Satın almalık hiçbir şey yoktu neredeyse. Zaten bu sene perekande satış yapan firmalarda yoktu. Hiçbir zevk alamadan geriye döneceksin. Gitmesen daha hayırlı. Morali bozuluyor insanın. Seneye biter bence bu prohunt fuarı.

@topraxxx sana güvendim, seni dinledim ve gitmedim fuara. Az önce canlı canlı haber aldım fuardan, aynen dediğin gibiymiş. Evde mantarlamaya devam 😉

• Bu arada, Ramazan bereketiyle gelecek arkadaşlar, emin olun. Bu bereket foruma da yansıyacak, çoğumuz kazanacağız, ben inanıyorum 😉

• @reader DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Vallahi ben yazmaya korkuyorum artık, ne de olsa sütten dilimiz yandı bir kere... o yüzden gene kısmet diyelim🤯

Bence de 😉

• 3 gün 5 saat 27 dakika 😂
    Sona doğru heyecan kaybı yaşıyorum 🤔
    Case Numaram 000001 olmazsa Trump'u arayacağım 😊

• @2020dvwinner DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@sadikcagan bende 55.000 kişinin toplamda o yıl verilecek vize sayısı diye biliyorum. Mesela örnekteki gibi anne yada baba kazandı 2 tane de çocukları var toplamda 4 kişi vize sayısından düştü mesela. Değil mi? @crazycells

Aynen öyle aile bireyleri dahil toplam basılan vize sayısı, hatta 50.000. Ve hatta 50.000 i doldurma zorunlulukları da yok, geçen yıl yanlış hatırlamıyorsam 48bin küsurda bitirmişlerdi.

• 7 mayısta açıklandı . Sizce tahmini ds-260 formu ne zaman aktifleşir ? Ve mülakatlar 1 eylül de mi başlıyor ağustosta da oluyor mu ? Basit birer soru ile vakit geçirelim

• @muhammed01 Ds-260 ne zaman aktif olur bilmiyorum ama mülakatlar 1 Ekim'de başlıyor. Ağustos ve Eylül aylarında 2019 mülakatları devam ediyor olacak.

• @muhammed01 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

7 mayısta açıklandı . Sizce tahmini ds-260 formu ne zaman aktifleşir ? Ve mülakatlar 1 eylül de mi başlıyor ağustosta da oluyor mu ? Basit birer soru ile vakit geçirelim

Açıklandıktan beş gün sonra ds260 dolduran üye olduğuna göre demek ki hemen açılıyor diyebiliriz. Sorun eğer ertesi gün açılıyor mu ise, olabilir. Ama hemen yüklemeyin doldurup kontrol edin hatasız ise yükleyin diye öneriyorlar. Mülakatlar 1 ekimde başlıyor.

• Ne güzel şenlenmiş burası umarım 7 mayıstada böyle olur

• “DV2020 mulakat deneyimleri” basliginda gorusmek dilegiyle 🙂

• Elimiz ayağımız titreyerek bekliyoruz 😅 Hayırlısı ne ise o olsun bakalım. ✈

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

120

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |