Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @tuan bir hafta önce durumumu sormak için mail gönderdim, sureciniz devam ediyor bekleyin diye mesaj geldi.Gelen cevabı paylasmistim iletilerimde görebilirsiniz.

• 30 nisanda gelen evrak talep mailinin hemen ardından evraklarımı göndermiştim. Bugün “Records indicate..” mailim de geldi. Şimdi mülakat bekleme sürecine girdik.

Evrak maili bekleyen arkadaşlar, biliyorum zor ama sabırla beklemenizi öneririm.

• Arkadaslar simdi anlamadim haziran icin bidaha randevu vermiyecek mi ?

• @yasss7 hayır verilmeyecek. her ayın son günü bitiyor randevu süreci.

• @yasss7 ay ortası verilecek gibi birşeyler okudum ama emin değilim çünkü 3 kişi hazirana randevu verildiğini gördüm başkada kimse yok. Sanırım bayram tatili var diye planı yapmamışlar. Belki de resmi tatil hangi günler olacak o belli olmasını bekliyorlar.

• @captainblue saniyorum oyle olacak cunku mayisa current olanlarin cogu randevu alamadi temmuza sarkmamasi lazim hazirana randevu vermesi lazim mayista current olanlara

• @captainblue nerede okudunuz? ben de isterim öyle olmasını ama hiç sanmıyorum.

• @baha watsap gruptan biri aramis KCC yi 15 ine kadar haziran randevu mailleri devam edecekmis.

• Bu ileti silindi!

• @captainblue güzel haber

• @destro Şimdi gördüm kusura bakmayın. Case No 14XXX'di bizim. Ama kıyas almayın çünkü Ds260'ı ekimde submit ettik; büyük ihtimalle o nedenle sarktı buraya kadar.

• @captainblue 15ine kadar mülakat mailleri devam edecek değil o, 15inde aradığınızda mülakatınız olup olmayacağını öğrenebilirsiniz demişler. Çünkü her ayın sonunda mülakat maili süreci tamamlanır. Ve haziran mülakatları içinde süreç tamamlandı. Artık mülakat almayan kişiler temmuz mülakatlarına kaldı. Şimdi yeni süreç, bültenin açıklanmasını beklemek ve sonrasında mülakat alıp alamayacağımızı ayın 15inden sonra öğrenmek ve ay sonunda da mülakat maili beklemek. Umarım herkes için en güzeli ve istediği tarih olur.

• @cenkay çok teşekkürler.

• @cancakicitr guzel aciklamissiniz ancak bizim numaramiz 19xxx ve mayista 21xxx current oldu ona ragmen mail almadik biz bundan bahsediyoruz

• @yasss7 eğer mart ayında döküman onayı aldıysanız, mayıs için açıklanan 21900 için mülakat almanız mümkün değildi. Haziran içinde ne oldu bilmiyorum ama Türkleri pas geçtiler gibi bir durum var. Benim anlatmak istediğim döngü, bülten açıklanmadan önceki ayda döküman onayı alanlara göre açıklanan cutoff ile o bülteni takiben ay sonunda mülakat maili alıyorsunuz. Yani eğer şubat ayında döküman onayı alsaydınız, martta açıklanan 21900 ile mayıs ayına mülakat alabilirdiniz.

• evet bu türkleri pas geçme durumu bence de doğru, diğer ülkelerde gördüğüm kadarıyla randevu alması gerekenler hep aldılar randevularını, sanırım bizim konsoloslukta ekstra bir yoğunluk söz konusu.

• @cancakicitr 15inde aradığınızda mülakatınız olup olmayacağını öğrenebilirsiniz demişler. ( Tamam işte aynı şeyi söylüyoruz. )

• @coder DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Records indicate

çok enteresan bir ilerleyiş var aslında ... siz 23 bininci sıradasınız haziranda göndermıssınız ve dun evrak onay maılınız gelmis... Benim numaram 25 binde temmuz 18 de dsformu gonderdım , bugun evrak maili geldi ve evraklarımı gönderdım .. Muhtemelen 2 3 gune evrak onay maılı gelecek... Türkiyedekı konsolosluk yoğun dıyolar anlıyorum ama talıhlı numaralarına göre ıslemlerde çok karman çorban gıdıyor gıbı gözukuyor .

• @cancakicitr anladim ozaman hazirana alamamis olmamiz ekstra bir durum olmus temmuz icin alacagimizi umarim tesekkurler

• İsleyis tam olarak anlasilamiyor . Biz Mart sonu evraklari gonderdik ve doc received 3 gun sonra geldi. Numaramiz 21000lerde, Haziranda randevu aliriz diye dusunuyorduk. Su an Temmuz diye bekliyoruz . Ki ayrica herkes bu foruma uye degil, tum surec bir yerde anlasilamiyor, excel chart bazinda soyluyorum. Haziranin 1 haftasinin tatil olmasi da sanirim etkili oldu .

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

155

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.1k

| | | |