Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar ben 2018 de başvuru yaptı 2019 Mayıs da açıklanıyor benim pasaportu ne zaman çıkartmam gerekiyor

• @eyupcanus merhaba. Eğer çekilişi kazandığınızı öğrenirseniz DS-260 formunu doldurmanız gerekecek, burada da pasaport numarası gerekiyor, ona göre uygun bir tarihte pasaport çıkartmanız lazım. Aklınıza gelen birçok soruya forumda biraz gezinerek cevap bulabilirsiniz. Konu başlığı açmadan önce biraz forumda araştırma yapmanızı öneririm.

• @eyupcanus Pasaport ne zaman çıkarılmalı içinde söyledi:

Merhabalar ben 2018 de başvuru yaptı 2019 Mayıs da açıklanıyor benim pasaportu ne zaman çıkartmam gerekiyor

Kazanırsanız DS260 formunu doldururken pasaport numarası belirtmeyip, pasaportunuzu mülakat tarihi yaklaştığında çıkartmak da bir seçenek. Böylece pasaportunuzun 1 yıllık geçerlilik süresini boşa harcamamış olursunuz. Bu şekilde mülakata katılanlar olmuştu

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@azuleverde sen crazycells imzanın altında yer alan paketi indirdin mi daha sonra orada ki DV260 formun hem türkçe hem de ingilizce örneği var. Orada şöyle bir soru var. PASAPORTUNUZ VAR MI DİYE YANİ evet demeden hayır diye seçenekte var. önemli olan mülakata kadar elinde pasaportun olmasıdır. Bence sen tam olarak araştır ondan sonra insanlara suç bul

• @ayvalik10 hatırlatma için teşekkürler sayın @ayvalik10 (: tam olarak araştırdıktan sonra suç bulma girişimlerime devam edeceğim teşekkür ederim (:

• .................

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@rüzgar @nakalakev ve @frozen sana en iyi örnek 14k olan numarası DS260 geç gönderdikleri için randevu alamadılar ondan dolayı acele etmene gerek yok demen mantıksız oluyor

• Sn @ayvalik10 Uyarınızdan sonraki araştırmamda eksik bir bilgiye sahip olduğumu anladım uyarı için teşekkürler Ben 7 mayıstan sonraki süreçte DS260 formu gönderim başlangıcı sürecini karıştırdım sanırım bu konuda haklısınız üsteki postu düzeltiyorum

• @ayvalik10 Bizler evlilikten sonraya bıraktığımız için Ekim'de submit ettik formu ve 19K'lar 20k'lar randevu alırken biz 14K'larda olduğumuz halde alamadık doğrudur. Haziran itibariyle randevumuz verildi; forumda da bilgi verdim. Ancak şu çok çok muhtemeldir ki Case NO'nun düşük olmasından ziyade formu ne zaman doldurduğunuz mülakat tarihinin verilmesinde etkili oluyor. Hala daha form doldurmayan varsa treni kaçırmaktan korksa iyi eder.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@nakalakev senin durumun farklı senin dediğin gibi bekar olupta nişan ya da evlilik durumları da olmayanlar erteliyorlar o sıkıntı çok haklısın. tahminimce herkes diyor ya paralı olsun zaten bu sene ki sistem de DS260 ne kadar erken doldurduysa current olması şartı ile ona erken mülakat verdiriyor. Ne kadar geç doldurursa o kadar niyeti yok deyip o kişileri gerilere atıyor senin durumun farklı ayrı tutmanı isterim bu yazımdan bu sadece benim fikrim.

• @ayvalik10 evet farklı elbette, ama aynı kapıya çıkıyor işte 🙂 14 K'lar şu an Amerika'da :)) Bizim daha 20 haziran. Bu vesile ile gitmeyi isteyen ve hala daha formu submit etmemiş olanlar, etsinler en kısa sürede. Çünkü sizin de ifade ettiğiniz ve benim durumumdan da anlaşılacağı üzere, bu yılki sistem de formu erken dolduranlara öncelik tanıyorlar gibi. Süreç öyle görünüyor.

• Bende bugün pasaport tarihime baltım bugün haziranda sona eriyor. Ya yenisini çıkartır doldururum formu yada eylül gibi yaparım pasaport yenilemeyi diye düşünüyorum

• Burası konusu değil tabi de oraya geldiği için sorayım. Kazandık.Doldurmak için herşey hazır ve şartlar sıkıntısız... Nezaman doldurmalı DS-260 ı?

• Pasaportu DS260'ı doldurmadan hemen önce 10 senelik çıkartmakta fayda var. Uzun süreli pasaport yurt dışında yaşama hallerinde büyük kolaylık.

• @topraxxx yanlış yapmayacak bir hızda, hemen herhalde. Beklemeye ne hacet. Tabi form hemen açılıyorsa.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@aysegul crazycells imza kısmında kazananların dolduracağı DS260 paket linki var onu indirin hem türkçe hem de ingilizce kendinize göre doldurun daha sonra bilgisayara kayıt edin form açılınca da kopya yapıştır yaparsın

• @ayvalik10 Pasaport ne zaman çıkarılmalı içinde söyledi:

@aysegul crazycells imza kısmında kazananların dolduracağı DS260 paket linki var onu indirin hem türkçe hem de ingilizce kendinize göre doldurun daha sonra bilgisayara kayıt edin form açılınca da kopya yapıştır yaparsın

Teşekkürler ama bunu 45525262.kez yazıyorsunuz, artık çok kişi ezberlemiştir bu mesajınızı.
    1.si paket tabletimde kayıtlı, ilk indirdiğimde kabaca göz atmıştım fikrim olsun diye, ihtiyacım olursa 2020 için mutlaka ilk fırsatta yayınlayacaktır yine sayın @crazycells , onu indirir bakarım.
    2.si doldurup kaydedip bekleyecek kadar kasmıyorum, abartmaya gerek yok, vakti zamanı gelince talihli de olursak oturur doldururuz, atla deve bir iş değil..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@aysegul evrakları türkçe evrak yükleyebiliyormuyuz sorusunu bir say bakalım kaç yüz bin defa soruluyor ben de herkese bunu yazdığını tek tek not almıyorum sadece birbirimize yardim etmek için yazıyorum

• @ayvalik10 Pasaport ne zaman çıkarılmalı içinde söyledi:

@aysegul evrakları türkçe evrak yükleyebiliyormuyuz sorusunu bir say bakalım kaç yüz bin defa soruluyor ben de herkese bunu yazdığını tek tek not almıyorum sadece birbirimize yardim etmek için yazıyorum

Yardım çabanız takdire şayan gerçekten ancak yardım talep ettiğim, bu konuda bir sorumun olduğu bir ileti göremiyorum ben. İyi günler diliyorum.
    Not : "bir say bakalım" tarzı cümlelerle siz bana yardımcı olmaya çalışmayın lütfen.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

80

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.5k

| | | |