DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu ileti silindi!

• Bu sefer cikarsa tekrar bana size soz veriyorum gidecem.

• @hcanbyrm Ankaradaki hangi yer çok geç dedi ?

• Benide Trump özel davet ile çağırdı yok dedim GC çıkmadan gelmem arkadaşlarımı yarı yolda bırakmam ben 😂

• @hcanbyrm emin misiniz green kart çekilişini kazandığınıza? 900 dolar mülakat ücreti istediler demissiniz yanlış anlamadıysam. Ucuz yırtmış olabilirsiniz🤣

• @2020dvwinner 😂😂 yersen işte

• @hcanbyrm Hocam sen iyi ki gitmemişsin yoksa seni amerika diye eminönüne getirir bırakırlardı şener şen misali 🙂 Allah bilir hangi dolandırıcı söyledi sana bunları dikkatli ol kendin yap başvurunu şirketlere güvenme.

• @jesus-christ ya çok güldüm bu yoruma 😂

• Bende 2019 talihlisiyim aslında 😂 şansıma güvendiğim için 2020 de gideyim diye şaapmadım. 900$ kandırıyorlar seni 1200 olması lazım onun. Ankara'daki yer öyle söyledi bana 😛

• Ne yani. 900 dolar istemiyor mu amerika mulakat talebi icin? Bana boyle dediler. Kazandigimi ve 900 dolar son olarak bir ucret sonrasinda mulakati kabul edebileceklerini soylediler. Yani dolandirilmaktan mi kurtuldum? Gercekten boyle bir sey yoksa sorusturma baslattiracagim yarin adliyeye gidip.

• @hcanbyrm siz bence mülakat deneyimleri başlığını bir okuyun sizden konsolosluk ve öncesinde sağlık muayenesi dışında kimse para istemiyor konsolosluğada mülakat günü ödeme yapıyorsunuz. Başvurunuzu ne zaman yaptınız siz ?

• Bende ilk kez yaziyorum hadi hayirli ugurlu olsun.

• 2018 temmuz da. 400 lira vermistim gec basvuru adi altinda talebe alabileceklerini soylediler. 3 ay Ardindan eylul gibi kazandigimi ve 900 dolar mulakat icin talep ettiler fakat ben istemedim. Ardindan pisman oldum ulke batinca ve istedigimi belirttim 2 ay sonra ve bana buda gec mulakata giriyor cok gec kalmissiniz 900 dolari odememissiniz. 2000 dolar verirseniz gec mulakat basvurunuzu alip onaylatacaz dendi. Bende 2000 dolar verecegime tekrar basvuru yaparim dedim ve yaptirdim 100 liraya.

• @hcanbyrm Merhaba, başvuru bedava değilmi ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yekta DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Gecen sene sonuclar aciklandiginda yesil kart forum sitesi cokmustu yogunluktan bu sene tum onlemler Alindi mi Ali Başkanim :)) @crazycells

@likable DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@yekta Kanka aynen geçen dile getirdim. Ali Başkanım gerekli tedbirleri aldı. Server taşıması yaptı 750K kişiye kadar kaldırır diye tahmin ediyorum ama yine de fazla da yüklenmemek lazım 😁🤪

Yahu herkes DvLottery sayfasına gireceğine foruma girdi sanırım. Baktım Forumda Bangladeşliler var aman tanrım didim 🤪

Gecen sene sonuclar aciklandiginda yesil kart forum sitesi cokmustu yogunluktan bu sene tum onlemler Alindi mi Ali Başkanim :)) @crazycells

Evet, server'i daha iyisine tasidik ama bu yil ne kadar ilgi olacagini da net olarak bilmiyoruz 🙂 gecen yila gore daha kalabaligiz, dolayisiyla birkac dakikalik kesinti olursa telas yapmayin 🙂

• Eger dolandirdiysalar bu isin pesini birakmayacam. Sikayetci olucam. Suanda kendimi cok kotu hissediyorum.

• @hcanbyrm geçmiş olsun kardeşim başvurular ekim ayında yapılır sonuçlar mayısta açıklanır öyle para fln da istenmez maalesef kandırmışlar seni.

• Günlük ortalama Tekil Hiti öğrenebilirmiyiz aşağı yukarı artış miktarını öğrenmiş oluruz 🤪

@crazycells DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@likable DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@yekta Kanka aynen geçen dile getirdim. Ali Başkanım gerekli tedbirleri aldı. Server taşıması yaptı 750K kişiye kadar kaldırır diye tahmin ediyorum ama yine de fazla da yüklenmemek lazım 😁🤪

Yahu herkes DvLottery sayfasına gireceğine foruma girdi sanırım. Baktım Forumda Bangladeşliler var aman tanrım didim 🤪

Evet, server'i daha iyisine tasidik ama bu yil ne kadar ilgi olacagini da net olarak bilmiyoruz 🙂 gecen yila gore daha kalabaligiz, dolayisiyla birkac dakikalik kesinti olursa telas yapmayin 🙂

• @hcanbyrm Orada sizde GC nasıl bilmiyorum amma burda her kes official siteden yazıyo bedavadan.

• @hcanbyrm eğer kendin yapmak istemezsen başvuruyu bu siteye yaz, küçük bir bağış karşılığında güvenli bir yerden başvurmuş olursun.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

121

42.2k
Kullanıcı

4.5k
Konu

432.9k

| | | |