Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@tanti aynı foto ile iki yıl üstü üste başvuru yapmak elenme sebebi sisteme göre kazanamaz ama kazansa bile sistemsel bir hata yüzünden mülakata kontrol edilir ve diskalifiye olur bu durum farklı bahsettiklerinizden

• Son #8. Bugünü saymıyorum. Umarım benim gibi uzun süredir tek tek gün sayanlara çıkar öncelikli olarak 😌

• @lordbolton DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@tanti aynı foto ile iki yıl üstü üste başvuru yapmak elenme sebebi sisteme göre kazanamaz ama kazansa bile sistemsel bir hata yüzünden mülakata kontrol edilir ve diskalifiye olur bu durum farklı bahsettiklerinizden

Onu diyorum işte sistemden geçiyorsan mülakatta fotoğraf kontrolü olduğundan emin değiliz. Eğer sistem hata yapmış olabilir bir de biz bakalım demiyorlarsa ki bunu da duymadık.Neyse hayırlısı 🙂

• Valla aklımda kaldığı kadarıyla benzer bir soruda sayın @crazycells çok önemli değil demişti sanırım. Ama aynı fotoğrafı kullanma konusumuydu, biraz saç kısmı kesik gibiydi mi onu anımsayamadım. Sadece gözlük, şapka, kesin elenme sebebi, saç sakal dağınıklığı, kravat zorunluluğu yok bildiğim kadarıyla

• Bu ileti silindi!

• Ramazanın 2 inci günü iftarı mı bekleyecez, sonuçların açıklanmasını mı? 😊 İftar saat 20:15 de, sonuçlar 19:00 da. Vakit geçmeyecek cidden, ikisi bir arada, bekle bekleyebilirsen. Sabra bak, sınava bak 😊

• Bu ileti silindi!

• @labrador çok güzel dilekler çok teşekkür ederim kendi adıma . Kısmet olursa neden olmasın. En beğendiğim tarafı ise İstanbul'da görüşüp hepimizin kendi eyaletlerine ayrılması. Ne güzel olur du değil mi?

• @dreams_usa DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Ramazanın 2 inci günü iftarı mı bekleyecez, sonuçların açıklanmasını mı? 😊 İftar saat 20:15 de, sonuçlar 19:00 da. Vakit geçmeyecek cidden, ikisi bir arada, bekle bekleyebilirsen. Sabra bak, sınava bak 😊

Dostum 21:00-22:00 gibi anca girebilirsin sisteme inanılmaz kilitleniyor, izdiham ve ezilme tehlikesi beraberinde olacak 😉

• @labrador DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

amca iyiymiş yalnız,elime kazma kürek alıp dağa taşa vurasım geldi 🤠

• Ekimde başvuru yaptığımdan beri 4 gözle sonuçların açıklanmasını bekliyorum.Bir yandan heyecanlıyım.bir yandan çıkmayacak diye umutsuzum.bir yandan 7 mayıs günü gelsede baksam diyorum.bir yandan o gün forumun nabzına bakıp ona göre bakayım diyorum.forumda çok kişiye çıkar ise girip bakarım diyorum

• @sadikcagan DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Ekimde başvuru yaptığımdan beri 4 gözle sonuçların açıklanmasını bekliyorum.Bir yandan heyecanlıyım.bir yandan çıkmayacak diye umutsuzum.bir yandan 7 mayıs günü gelsede baksam diyorum.bir yandan o gün forumun nabzına bakıp ona göre bakayım diyorum.forumda çok kişiye çıkar ise girip bakarım diyorum

sormayın bende aynı gün bakmayayım diyorum, hatta aof ara sınavına katıldım ona bile bakmıyorum modum düşmesin diye 7 mayıstan sonra bakıcam ,abarttım biraz

• @likable DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@dreams_usa DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Ramazanın 2 inci günü iftarı mı bekleyecez, sonuçların açıklanmasını mı? 😊 İftar saat 20:15 de, sonuçlar 19:00 da. Vakit geçmeyecek cidden, ikisi bir arada, bekle bekleyebilirsen. Sabra bak, sınava bak 😊

Dostum 21:00-22:00 gibi anca girebilirsin sisteme inanılmaz kilitleniyor, izdiham ve ezilme tehlikesi beraberinde olacak 😉

Ben girmeyecem müdür. Sadece açıklandığını biliyor olacam. Kuvvetle muhtemel en az 3 gün daha bakmam 😉

• tarihe not evrene burada kalıcı değilim mesajı yollamak adına füzuli birşeyler almazken gidip limon ağacı aldım bugün, hem patates soğan ekemiyoruz bari limonu kurtarmış oluruz hemde belki yeşil yeşil sinerji olur bakarsınız

• Yasaklı

@gokcell DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@sinem Soyle bir goz gezdirip gormustum ki sen kendine konusma yasagi getirmissin sanirim. Yasagi deldin simdi 🙂

maalesef bi arkadaşın aşırı tahriki sonucu konuşmak zorunda kaldım. 🙂 Ayrıca her yerde degil sadece o sayfada konuşmayacaktım. 🙂 hatta üzerime iddiaya girmiş sevgili forumdaşlar; konuşacak konuşmayacak diye. 😃 sonuç itibariyle iki üç gündür konuşuyorum. 🙂

• @sinem kız sen burdamısın hala 😃

• Yasaklı

@aayhann bittabii. 🙂

• Houstonda yaşayan türkler gibi bir grup yok muydu facebookta? Şimdi göremiyorum ben. Bilgisi olan var mı acaba?
    Edit: Buldum şimdi😀 Turks In Houston

• Murphy Kanun’ları işleyecek bu sefer. İstemiyorum Green Card’ı gerek yok ben ülkemde yaşayacağım 🤪 😁

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

86

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.8k

| | | |