Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @sinem bende yapacaklarımın ilk sırasına koydum. Shelteri

• ........

• @sinem DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@gokcell DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@sinem kim yiycek birbirini. O birisi bu birisi kim anlamadim. Damat seni iyi keklemis anlasilan 🙂 Bosa sen su Damadi yahu 🙂

tane tane anlatayım. Dünya genelnde dolar yükselişte. Ve durmuyor. Bunun suni bir artış oldugunu abd nin dış borcunu ÖDEYEMEMESİNDEN kaynaklı spekülatif bir artış oldugunu bir çok ekonomist söylüyor. Ama söylemekle kalıyorlar herhangi bir önlem yok. Durmasını saglayacak ya da durmazsa ...A B C planları yok Bunun arkası Dünya savaşıdır. Size söylüyorum boşuna üzülmeyin Bir dünya savaşı çkarsa filler tepişecek siz çimen olmayın kafi. 🙂

Yok öyle birşey @Sinem hanım hangi ekonomist söylüyor siz söyleyince baktım. Maddeler halinde yukarıda yazdım. İnanın şuan Türkiye'nin de kısa vadede yapacak birşeyi yok.

TCMB’nin önümüzdeki aylarda Politika Faizini gevşetecek alanının pek olmadığı belirtildi yani yükselişe devam trendi göstereceğini söylüyor. Faiz %24'te sabit tutuldu mecburdu çünkü

• ........

• @sinem tabi yaa. Ya yontma taş devri, cilalı taş devri filan. Unutmadık o yılları, ne yokluktu, ne cehalet dönemiydi. Çok şükür şimdi damat filan var da insan olduğumuzu anladık çıktık mağaralardan.
    Tövbe yarabbi ya resul Allah. Bırak artık milletle kafa yapmayı. Oynama sinir sistemimizle dalga geçer gibi, kızıyorum cidden.

• Ne yalan söyliyim Dolares'i aldıkça çıkıyor ve çıktıkça alıyorum kademe kademe yapacak birşey yok

• @gokcell senelerdir amerikan filmleriyle büyüdük... Bu konuda çok derin bilgilerimiz var merak etme 🤣😅😆 5 katlı bile kurarım.

• ⭐⭐⭐⭐

rapor veriyorum 5.95 artışada devam ediyor 😃

• ........

• @likable bugünki çıkış biraz abartı oldu aşağıya gelir biraz.gelsede yıl sonu 6 üstü olacağında hem fikir ekonomistler.

• Size asıl üzücü haberi vereyim TCMB'nin ön gördüğü yıl sonu Dolar durumu 6,20 TL. Düşünün hep iyimser haberler veren TCMB bile 6,20 TL diyorsa siz ona 7.00 TL diyebilirsiniz. #DolarBey

• @sinem

@sinem DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

bn çocukken ve genç kızken bi sabah kalkardın dün 10 kuruş olan ekmek 1 tl olmuş. misal olarak veriyorum rakamları sembolik. Bi ara paramızdaki sıfırlar o ka çoktu ki sıfırlar sıgsın diye paraları daha kocaman basıyorlardı hatırlayan var mı?

ben mesala hatırlyorum 200.000.000 tl basılması gerekince 2000lerde para birimini değiştirenide hatırlıyorum daha eskisinide.

• bir ampul yanmıştır herhalde herkeste

• Doların gideceği yer 6.80 dir arkadaşlar,fincan kulp formasyonu tkır tıkır işliyor,ordan bir düzeltme yapacak ama elbette..O seviyeye gelincede merkezin yapacağı hamleye göre yol alacak..GC yolunda herkese başarılar bu arada 🙂

• Paradan 6 sıfır atıldı da ne oldu? 1.000 metre ye 1 km dedik sadece. Değer yine aynı, tek tasarruf mürekkep.

• ........

• Yasaklı

@gokcell DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@topraxxx Simdi cok onemli bir konu.
    1-Havalandirma sistemini yapacaksin
    2-Su depon cok genis olacak
    3-Yemek stoku, az yer kaplayan bol besinli gidalar ve uzun omurlu olanlardan,bozulmayanlardan
    4-Eglence icin bir seyler.
    Liste uzar gider

iletişim sistemi ve elektrk sistemini unuttun. 🙂 topraksız tarım ayrıca

• @likable tcmb dolar kuru tahmini olmaz beklenti anketi yapar bankalar ekonomistlere katılır ve kur enflasyon gibi konularda tahminlerini yazarlar.

• Yasaklı

@dreams_usa DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@sinem tabi yaa. Ya yontma taş devri, cilalı taş devri filan. Unutmadık o yılları, ne yokluktu, ne cehalet dönemiydi. Çok şükür şimdi damat filan var da insan olduğumuzu anladık çıktık mağaralardan.
    Tövbe yarabbi ya resul Allah. Bırak artık milletle kafa yapmayı. Oynama sinir sistemimizle dalga geçer gibi, kızıyorum cidden.

kızma bre hakikatler acıdır. 🙂

• ........

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

56

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |