Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba Arkadaşlar,

ABD 'de gidebileceğimiz ücretsiz ingilizce kurs tavsiyelerinizi rica edecektim. Gr Card'lı biri hangi ücretsiz ingilizce kurslarına gidebilir. Belediyenin, kilisenin vs. biçok kişi bahsetmekte fakat bunlara nasıl ulaşabiliriz birde EAS kursları var dediler zannedersem bunların linkleri nedir Texas eyaleti için nereye gidebilirim.

Ücretsiz yada cüzi bir fiyatla TOEFL kursu varmıdır ? Bu ingilizce kurslarında zayıf olduğumuz yanlara yönelik bi seçim yapabilirmiyiz örnek olarak ben writing ve ileri seviye gramer ağırlıklı bi kursa gitmek istiyorum.Speaking'im ile bir sorunum yok.
    Bu tarz ücretsiz kurslar varmıdır ? Ücretsiz yada uygun fiyatta olan İngilizce ve Toefl kurslarının link ve adreslerini paylaşmanızı rica ederim.
    Şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.

• ⭐⭐

Comminity center'larda veya bazı kiliselerde ücretsiz olduğunu duymuştum. Kanada'da öyleydi. Bazı yerlerde ayda 30-40$'a ders veriyormuş.

• ⭐⭐⭐

• Geri bildiriminiz için teşekkür ederim. Aramada bulamamıştım . Birde ESL kursları nasıl acaba gideniniz var mı burada ileri seviye gramer ve writing gibi belli konulara focus olabileceğimiz sınıflar açılıyor mu ? Tavsiye edermisiniz bu kursları ? Faydalı oluyor mu ? Teşekkürler . . .

• ⭐⭐⭐

@1877ru Ozellikle ESL kurslarini soruyorsaniz, evet genellikle baslangic seviyesinden gelismis seviyeye kadar oluyor.

• @freeworld Teşekkürler.ESL' e alternatif tavsiye edebileceğiniz kurs(lar) var mıdır ? bildiğiniz. Bi de TOEFL için zannedersem ücretsiz olmaz diye düşünüyorum, daha spesifik olduğu için ,Toefl hakkında hiç duymuşmuydunuz ücretsiz yada Gr cardlılar için uygun ücrete ?

• ⭐⭐⭐

@1877ru
    Bende tam o konuda yaziyordum. ESL ve spesifik olarak TOEFL icin ucretsiz secenek olabilecegini dusunmuyorum - cok kisa google'da arastirma yaptim ve tum secenekler ucretli ama yinede bilgisi olan arkadaslar yazacaktir.

• @freeworld Teşekkür ederim. Toefl hakkında tahmin etmiştim.TOEFL dışında bu kilise ve belediye kurslarından bahsedenler oldu ama, bunlar hakkında bilginiz var mıdır ? ESL' e alternatif olabilecek.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@1877ru Baslikta bu sekilde buyuk harf kullanmamalisiniz, eger ozel bir soru sormuyorsaniz konuyu kilitleyecegim cunku bu baslik hakkindaki bilgilerin sadece ilgili konuda paylasilmasi gerekiyor.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/320/gc-sahiplerine-abd-de-ücretsiz-dil-eğitimi-hakkı

ucretsiz olanlar icin linki sayin @FreeWoRLD da vermis zaten.

Soylemek istedigim diger bir konu da ABD kucuk bir kasaba degil 🙂 kocaman bir ulke... Kuzey Amerika kitasinin yarisi 🙂 Dolayisiyla baskalarinin cevresinde bu sekilde kurslar olsa bile, gunubirlik sizin gidebileceginizi sanmiyorum. Soruyu neden bu sekilde sordugunuzu anlayamadim.

• @crazycells Kusura bakmayın Ali Bey büyük harf kullanmamam gerektiğini bilmiyordum.Uyarınız ve düzelttiğiniz için teşekkürler. Konuyu arzu ederseniz kapatadabiliriz Free World yardımcı oldu sağolsun.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

84

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |