Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • Yasaklı

@asilcenk DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Uzun aradan sonra şöyle bülten rakamlarına baktım ve 2019 geçen seneye göre önde gidiyor. Demek ki bütün uğursuzluk bizde imiş... 🙂

Umarım 2019 daha da hızlı devam eder ve kazanan herkes sorunsuz vizesini alıp hayaline kavuşur, ve yine umarım burada gerçekten gitmek isteyip Mayısı bekleyen herkes kazanır ve vizesini alıp hayallerine kavuşur...

Bu kadar güzel temenniden sonra yine beklemeye devam...

bütün güzel dualarınıza amin aynısı size de olsun inşallah. 🙂

• Arkadaşlar merhaba sizlere iki sorum var yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

1. yakın zaman da Amerika turist vizesine başvuracağız eşim ve iki küçük çocuğumla green card başvurusu yaptığımız icin vizede sıkıntı olur mu yanı vizeyi vermezler mi?
    2. vizeye başvururken Kanada gibi hesapta nakit göstermemiz gerekiyor mu? Yoksa maaş bodrosu ve kira geliri tapular vize icin yeterli mi?
      Teşekkür ederim

• @egeada DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Arkadaşlar merhaba sizlere iki sorum var yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

1. yakın zaman da Amerika turist vizesine başvuracağız eşim ve iki küçük çocuğumla green card başvurusu yaptığımız icin vizede sıkıntı olur mu yanı vizeyi vermezler mi?
    2. vizeye başvururken Kanada gibi hesapta nakit göstermemiz gerekiyor mu? Yoksa maaş bodrosu ve kira geliri tapular vize icin yeterli mi?
      Teşekkür ederim

aynısını bende merak ediyorum açıkçası

• @egeada @annecik
    Green Card başvurularının vizede olumsuz etkisi kesinlikle yok. Tatil bütçenizi göstereceksiniz tabiki onun haricinde tapular döneceğinizi gösteren değerli belgeler. Ayrıca bana göre bireyselden hariç aile başvuruları daha olumlu karşılanıyor. Tüm evraklar ve iyi bir mülakatla büyük ihtimal alırsınız.

• GİDİYORMUYUZ BEYLER BAYANLAR 🙂

• Dostlar, bende bir soru sormak istiyorum, bilen biri varsa cevaplarsa sevinirim. Görüşmeler sırasında gösterilecek hesabın greencard talihlisinin hesabı olması şartmı yani benim 🙂 Yoksa eşimin hesabını gösterebiliyormuyuz, arabamızda eşimin üstüne, birikim hesabımızda bunun bir sakıncası varmıdır.

• Şafak 34 😃 acaba ne olacak sonuç

• Ben kaybetsemde kazansamda buraya yazıcam ilk gün. Heycanlımıyım evet ama pes etmicem. Tabi Trump kaldırmazsa bu greencard olayını. :D:D

• Malum müslüman ülkelere karşı fobisi var deniyor. Bakalım ne olacak umarım kalkmazda kaybedersek tekrar başvurma şansımız olur. Ama tabi tekrar başvurmak derken birisi yazmış 10 yıldır başvuruyorum diye. Umarım öyle bi halede gelmeyiz. 10 yıl nedir abi. 10 yıla ben manita ayarlar giderdim amerikaya 😃 şaka bir yana umarım İlkte kazananlardan olurum 😃

• ⭐⭐

@mutlukurt0534 11. başvurusunda kazanan biri vardı umudumuzu yitirmeyelim 🙂 ve kalkması bir daha ki ara seçimlere kadar gündem de değil. son bir bilgi daha Türkiyeyi çokta Müslüman olarak görmüyorlar sentetik bir ülke olarak görünüyor dışarıdan ki içeride de böyle zaten.

• @lordbolton öyle ama ne bilim siyasete aklım ermiyor. Erdoğanın pek seveni olmadığı için trump ı da bildigimiz için kaldırırsa ayvayı yedik. Tabi umarım kaldırmaz. Çok istiyorum çünkü kazanmayı. 1 olmazsa 2 olmazsa 3 denicez başka çaremiz yok. Daha 1 deyiz umarım kazanırım 😃

• ⭐⭐

@mutlukurt0534 kaldırma yetkisi kongrede çoğunlukta yok zaten demokratlarında destekleyeceğini sanmıyorum mağlum Trumpın getirdiği her şeye anlamlı anlamsız karşı çıkıyorlar Trumpa kalsa şuanki sondu 🙂 denemeye devam çıkana çıkıyor.

• @lordbolton aynen pes etmek yok 😃

• En çokta şeyi merak ediyorum mesela ben bu ülkede 2.5 yıllık bi güvenlik tecrübesine sahibim orada bu belge işe yaramayacak tahminimce. Orada güvenlik olmak istersem ne yapıcam. 😃

• ⭐⭐ Yasaklı

Avukat tuttuk bulgardan

• @tanti teşekkür ettim cok☺

• @likable hoşbuldum.şifremi unutmuştum 🙂

• @tanti DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Green Card başvurularının vizede olumsuz etkisi kesinlikle yok. Tatil bütçenizi göstereceksiniz tabiki onun haricinde tapular döneceğinizi gösteren değerli belgeler. Ayrıca bana göre bireyselden hariç aile başvuruları daha olumlu karşılanıyor. Tüm evraklar ve iyi bir mülakatla büyük ihtimal alırsınız.

@tanti siz vizenizi aldiniz mi? sanirim ilk basvurunuz reddedilmisti.

• @newman hayır, adamlar iyi niyet okuyorlar 🙂

• ⭐⭐

@mutlukurt0534 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Malum müslüman ülkelere karşı fobisi var deniyor. Bakalım ne olacak umarım kalkmazda kaybedersek tekrar başvurma şansımız olur. Ama tabi tekrar başvurmak derken birisi yazmış 10 yıldır başvuruyorum diye. Umarım öyle bi halede gelmeyiz. 10 yıl nedir abi. 10 yıla ben manita ayarlar giderdim amerikaya 😃 şaka bir yana umarım İlkte kazananlardan olurum 😃

Zaman çabuk geçiyor. Benim de ilk başvurum dün gibi aklımda şu an dördüncüyü bekliyorum, yarın o dört olacak belki on... En büyük hedefim 30 yaşına kadar Amerika'ya yerleşmiş olmak ama bakalım becerebilecek miyim şansım yaver gidecek mi, 7 senem var.

Gidip Amerika'da doğuran anne babaları kıskanıyorum valla, çocukların hiç böyle dertleri olmayacak.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

84

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.0k

| | | |