Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@aysegul DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Vakti olan 2019 bekleme odasının mayıs 2018 iletilerini biraz okusun, açıklandı açıklanacak, site kilitlendi, ekran dondu, baktım çıkmadı, hadi bir umut, bakamicam, hayata küstüm vs türlü türlü iletiler, hissiyatlar.. Bence olaya gerçekçi yaklaşmak isteyenler okumalı.. Ben arkası yarın gibi okumuştum.
    Mülakat deneyimleri sayfasındakilerin bir kısmı da sonradan üye olanlar. O yüzden bekleme odasındaki mevcut üyelerden malesef yüzde olarak azına çıkıyor gibi bir i statistik çıkıyor.
    Velhasılı, hayırlısı 🙂

Geçen sene forum ahalisi üzülmüş inşallah bu sene burada sevinen çok olur. 7 hafta kaldı sonuçların açıklanmasına bakalım. Sitenin sonuç açıklanınca çökmesi de ÖSYM sitelerini animsatıyor bana. Tercih yapıp yerleşenler yerleşemeyenler hesabı 🙂 Bir de saatlerce girememek işin tuzu biberi oluyor. Giriyorsun has not been selected... Hayallerin bir sene daha ertelenmiş oluyor...

• Eveeet kaldı 53 Gün arkadaşlar heyecan ve kurulan hayaller varmı? Ne durumdasınız 🙂

• @likable yok bu sene hayal kurmuyorum ben, sonra fatal error veriyorum. herşey çöküyor valla.

• @likable Hayalsiz yaşanırmı? Ne demiş şair "hayal kuranın da kurmayanın da..." 🙂 Hayallerle birlikte planlara bile başladık. Şöyle olursa bunu yaparız, şunu yaparız diye.

• @omertug arkadaşım ben 23 Mayıs itibarıyla Turist Vizesi ile ABD’de olacağım. 7 Mayıs sonuçlarını öğrendikten sonra çıksada çıkmasada gidip bir göreceğim 😁

• @ebrubas Nacizane fikrim bu konuyu bahsetmemeniz. olurda sorarlarsa neşeli bir tarzda AAA.. ben okunuyu unutmuştum bile.. evet yaaa ergenliğin getirmiş olduğu saflıkla erkek arkadaşımı etkilemek için böyle saçma bir girişimde bulunmuştum. bir kah kaha atın ve devam edin hatta okadar ruh halim intihar girişimine karşıymışki 2 tane iştiğim ağrı kesicinin korkusuyla kusup koşa koşa hastaneye başvurmuştum. bir şey olacak korkusuyla diye.. diyip olayı çok hafife aldığınızı göstere bilirsiniz.

• @likable ne güzel daha önceden gidip görme şansınız olacak. Güzel bir deneyim olur umarım sizin için. Biz çıkarsa direk bodoslama gideceğiz.
    Bu arada geçen seneki yorumları okudum herkes birbirine girmiş neredeyse 🙂 sakin olmakta fayda var. Hakkımızda hayırlısı olsun.

• Bu ileti silindi!

• @vety :)yorumunuz için çok sağolun okurken gözümde canlandırdım kahkaha attırdınız bana.şaka bi yana hiç böyle bi örnek olmaması çok kötü ya olurda çekiliş denk gelirse ve olumsuz bir durum oluşturursa yalandan bir dünya masrafı gözgöre göre sokağa atacak olmak can sıkıcı

• ⭐⭐ Yasaklı

Safak 51. 90-70 arası iyi attı fakat simdi atmiyor safak hazretleri.çikmicak ztn. önlemlerimi almaya basladım sımdıden

• Sevgili öğretmen arkadaş. Kendiniz tıbbi geçmiş ve eski muayene bulgularına ulaşmak isteseniz bile o bilgiye ulaşmanız neredeyse imkansız. Dolayısıyla unganların böyle bir şeyden haberdar olmaları imkansız. Rahat olun.

• Herkese selamlar, foruma takip ediyor fakat yazmıyordum. Ben ve eşim için bu sene 6. sanşımız. Yazıları okuyunca ne kadar benzer duygu ve düşünceleri paylaştığımızı gördüm. Bir yandan evde umursamaz görünmeye çalışıyorum ( ailecek psikolojimiz çok etkileniyor), bir yandan en çok istediğim şey bu sene çıkması. Böyle olunca bu Forum, baya iyi geldi. Good luck for everyone.

• Merak etmeyin sevgili arkadaşlar.bu kadar karamsar olmayın.Ben dahil birçok kişiye bu yıl GC çıkacak.üzülmeyin siz

• ⭐⭐

@hayyaatt çok iyimsersiniz ihtiyacımız olan türden iyimserlikler bunlar :))

• Şurdan reserve alayım bana çıkacak çünkü 😃

• ⭐⭐

@hegel DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Herkese selamlar, foruma takip ediyor fakat yazmıyordum. Ben ve eşim için bu sene 6. sanşımız. Yazıları okuyunca ne kadar benzer duygu ve düşünceleri paylaştığımızı gördüm. Bir yandan evde umursamaz görünmeye çalışıyorum ( ailecek psikolojimiz çok etkileniyor), bir yandan en çok istediğim şey bu sene çıkması. Böyle olunca bu Forum, baya iyi geldi. Good luck for everyone.

Hoşgeldiniz iyi şanslar diliyorum. Siz evlilerin şansı biz bekarların iki katı, belki şans birinizin yüzüne güler çift olarak rahat edersiniz 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

herkes bana çıksın çıkarsa bunu yaparım şuna yaparım diyen çok var da gerçekten de açıklandıktan sonra ki çekilen eziyetler psikolojik durumları başına gelenler @mhepekiz @Sharm yazsında sadece çıkmakla olmadığını bilsinler ki @redsat2000 CV okumaktan yorulursunuz ama amerika da görüşmeler nasıl geçtiğini anlatmıştı son durum hala bildiğim kadarıyla haber bekliyordu @sash nj de şu anda neler yapıyor yada kısa zamanda giden kim var aklıma gelmedi buraya yazarsanız onlarda anlatsınlar. Daha bugün amazonda ki çalışma koşullarının haberi vardı. İnsanlar tuvalete bile gidemiyorlar. 2 gün önce giriş yaptı @luna şimdi koşturmaktan düzene sağlamaktan anlat desen anlatamaz o kadar çok olay yaşıyor ki

• arkadaslar ben yaklasik bir ay kadar once New Jersey ve New york city deydim .
    konuyla alakasiz olsa da bi kac gozlemimden bahsetmek isterim
    ben on sene kadardir CIN de yasayan biri olarak soyluyorum yurt disinda hayat cok kolay degil -herkesin bireysel becerilerini gelistirmesini oneriyorum .
    new jerseyde gordugum turk kiraathanelerinden mi bahsetsem yoksa uzun zaman orada olunmasina ragmen dil konusunda ki sasirtici zayifliktan mi ?anlasilan yeni biseyler yapmak icin gidilmis ama okey masasindan kalkilamamis
    mumkun oldugunca sosyal olmakta fayda var diye dusunuyorum green kart cikar cikmaz sans ama becerilerin gelistirilmesi ozellikle dil konusunda cok onemli
    herkesin maddi birikim yapmak disinda -yetenek gelistirme konusunda hassasiyet gostermesinde onem var >bu sureyi bunun icin kullanmak herkese cok lazim olacak
    nacizane diyelim

• @chromium teşekkürler, size de bol şanslar, inşallah bu sene kazanırsınız.

• @hayyaatt bol şanslar

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

91

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |