Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• 21900 hayirli olsun

• @hockeyumpire2 merhaba current oldunuzmu

• ⭐⭐

Aman allahım Current oldum. Aglayacagım 🙏

• ⭐⭐

• @hockeyumpire2 DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Aman allahım Current oldum. Aglayacagım 🙏

Hadi bakalım, yeni serüven başlasın, inşallah eşinizde de bir heyecan bir kıpırdanma bir hissiyat bir birşeyler oluşur, valla dua edicem sizler için 🙂
    Numarası current olan herkese hayırlı olsun bu arada.

• Crazycell abi den mayis bulteni icin yorum yapar mısın? Case numaram 279xx

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@eem1978 DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Crazycell abi den mayis bulteni icin yorum yapar mısın? Case numaram 279xx

Umut verici sayilar sayin @eem1978 , son tablolari inceleyemedim; ama ilk CEAC verilerinden net bir sekilde hatirliyorum, 11.000 ve 21.000 sinirlari EU icin bosluklari belirleyen sinirlardi, 21.000'den otesi daha cok bos dosyaya denk geliyor, yani dosya numaralari daha seyrek dagilmis, bu da daha az miktarda dosya icin bile sayilarin daha uzun araliklarla aktif olacagi anlamina geliyor.

Su an onemli olan 21.900'den dusuk dosya numarasina sahip olanlarin yuzde kacina mulakat verilecegi, onceki aylardan kac kisinin kaldigi gibi sorular... maalesef bu tur yorumlari birkac kisinin dosyasina bakarak yapmak dogru olmaz, genel bir fikir edinmek icin forum cizelgesine de bakinca, pek cok kisinin bilgi guncellemesi yapmadigini goruyorum...

Eger bos mulakat tarihleri, bu kisilerin tum sureclerden gecip hala mulakat tarihi almadigi anlamina geliyorsa, bu durumda onumuzdeki aylarda bu kisiler de mulakata alinacagi icin dosya numaralari artis hizini beklenenden az olacak demektir, eger bu mulakat tarihleri kismi tembellikten bossa 🙂 o durumda yorum yapmak dogru olmaz zaten...

• ⭐⭐

Şöylede bir yorum var. Bu sistem değişikliğinden haberdar olmayan talihliler randevu alamıyor dolayısıyla verilen vize sayıları az oluyor. Aslında bir yığılma yok. Ama bundan sonra insanların aklı başına gelirse belge gönderimleri artacak. Tabi KCC bunların kaçına mülakat verecek o ayrı bir konu.

• Geride kalan 4 bülten için 21.900 gayet iyi bir case no. Numarası current olan arkadaşlara hayırlı olsun.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@arnblt DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Şöylede bir yorum var. Bu sistem değişikliğinden haberdar olmayan talihliler randevu alamıyor dolayısıyla verilen vize sayıları az oluyor. Aslında bir yığılma yok. Ama bundan sonra insanların aklı başına gelirse belge gönderimleri artacak. Tabi KCC bunların kaçına mülakat verecek o ayrı bir konu.

Bu, hakli bir yorum olabilir sayin @arnblt , her ulkede bu isler farkli yuruyor. Bizim forumda olan uyeler genelde kendi basvurusunu kendisi yapan, tum sureci kendisi takip eden ve forumdan da anlik bilgi ve surec degisikliklerini takip eden kisiler oldugu icin bu surecte problem yasayanlar bizim forumdan olmayacak 🙂

Ama ilk verdigi email adresine erisimi olmayan, yanlis email adresi veren, baskalari araciligiyla basvuru yapan (tabii ki sorumsuz bir kurumla demek daha dogru olur) ya da surecleri genel olarak takip etmeyen kisilerin sorun yasama ihtimali daha yuksek olur.

• ⭐⭐

@aysegul 😊 hayırlısı olsun. İnsa size de cıkar 🙏

• @hockeyumpire2 ya yemin ederim çok sevindim sizin adiniza

• @hockeyumpire2 🙏allah devamini getirsin

• Numarası current olan arkadaşlara hayırlı olsun. Current olmayan kimse kalmayacak inşallah.

• Britsimon da bir yorumcu ukraynanin ülke kotasinin doldugunu söylüyor, tabi bu ne kadar dogru bir bilgidir orasini bilemem.

• En son mail 23000 de kalmış. Ve o da 2 şubat 'ı gösteriyor. Acaba mailmi gelmiyor artık yada mail geliyor ama arkadaşlar mı unutuyor doldurmayı. Lütfen doldurmayı unutmayın her bilgi bizim gibi büyük cn 'lar için çok önemli.

• @crazycells tesekkurler

• ⭐⭐

Bu ileti silindi!
  • Yasaklı

@crazycells Yine rahatsız ediyorum sizi ama bana bugün aşağıdaki ibareler içeren bir mail geldi ABD elçiliğinden:

Processing Completed
    We are pleased to inform you that the administrative processing for your case is completed. You do not need to check our website, as this email has the most current information on your case.
    Status: Processing Completed; Expiration Date: 25 March 2019
    Documents and/or Actions Required:
    Passport (Original), Valid for six months beyond the intended date of entry into the United States.

Ben bu adamlara zaten 1 ay önce pasaportumu ve istedikleri dökümanları göndermiştim.
    Bunlar o kadar salak insanlar mı? Şimdi yine bunları "file suit" ile tehdit etmeye devam etmeli miyim?

• Current olan herkese hayırlı olsun. Darısı kalanların başına. Umarım herkes current olur bu sene.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

84

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |