Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @numbwalker burdayım 🙂

• ⭐⭐ Yasaklı

Son2 ye girdik

• Evet arkadaşlar Günaydın. Kaldı şunun şurasında son 61 gün.. Sayılı gün çabuk geçer Allah kurtarsın 😃

• Bu sene daha çok başvuran var herhalde bana öle geldi bakalım kaç kişiye vurucak GC

• Bana göre şansımız var ise milyon kişi başvursa fark yapmaz. Şans yoksa sadece hayal kurarız maalesef. Herkesin gönlünden geçen olur umarım.

• @likable sanmam ben tamamen tesadüf olduğunu düşünüyorum.türkiyede şaibe olurdu piyangodan en fazla amorti alırız.ama green card lottery de şaibe olduğunu sanmam.

• @ahmet-34 hey yıl katlanarak artıyordur başvurular.çünkü türkiyenin durumu belli

• Arkadaşlar geçen sene ile aynı fotoğrafı kullandım başvurumda sizce sorun olur mu?

• @anldrms, bu konuda sorun yaşayan varmı bilmiyorum ama geçen sene aynı kişinin yaptığı başvuruyu eşleyen bir sistemleri var ise ne yazıkki disqualified oluyorsunuz. Çünkü fotoğrafın son 6 ayda çekilmiş olması gerektiğini yazan uyarı var. Tabi yine de forumda belki aynı fotoğraf ile başvuru yapıp kazanan birisi vardır.

• Allahım konuyu biliyorsun Amin.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@anldrms bundan sonraki basvurularda yeni fotograf kullanin.

• Herkese Merhabalar,
    Foruma yeni kayıt oldum ve ilk defa göçmenlik başvurusu yaptım. Çıkma ihtimali her ne kadar zayıf olsa da umutla beklemekteyim. Çıkarsa ne yapacağım hakkında bilgileri forumda görmüş olsam da birkaç soru sormak isterim tecrübe edenler varsa.
    Mülakata kadar gelebilirsem eğer üzerimde herhangi bir mal varlığı yok. Bankada para gösteremezsem muhtemelen reddedileceğim. Mülakata kadar 5k biriktirebilirim sanırım o zamana yakın kredi çekerek 15k ya çıkarsam bu miktarı yine red yermiyim? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@oradaki DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Herkese Merhabalar,
    Foruma yeni kayıt oldum ve ilk defa göçmenlik başvurusu yaptım. Çıkma ihtimali her ne kadar zayıf olsa da umutla beklemekteyim. Çıkarsa ne yapacağım hakkında bilgileri forumda görmüş olsam da birkaç soru sormak isterim tecrübe edenler varsa.
    Mülakata kadar gelebilirsem eğer üzerimde herhangi bir mal varlığı yok. Bankada para gösteremezsem muhtemelen reddedileceğim. Mülakata kadar 5k biriktirebilirim sanırım o zamana yakın kredi çekerek 15k ya çıkarsam bu miktarı yine red yermiyim? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Bu karari konsolos verecek, bizim dediginiz sekilde yorum yapmamiz cok dogru olmaz. Ama ne kadar para gosterebilirseniz o kadar iyi, cunku ABD'deki yasama baslarken para gercekten lazim olacak.

Ayrica, ABD'de bir sponsor da bulmayi deneyebilirsiniz.

• Ne demiş Neşet Baba; Kadınlar insandır biz insanoğlu. Kadın arkadaşlarımızın günü kutlu olsun.. 🙂

• Her kadın emekçidir. Her hareketinde emek vardır. Sevgiyi de emekle işler yemeği de emekle yapar işinde de emekle çalışır... Emekçi kadınlarımızın günü kutlu olsun. Bir gün değil hergün... ❤🙏🏻🍺

• Arkadaşlar başvurumuzun geçerli olup olmadığını kontrol edebiliyor muyuz yada en azından sonuçlar açıklandığında başvurunuz yoktur geçersizdir gibi bi cevap oluyormu?

• @özcngzl hayır malesef, sistemde böyle bir bilgilendirme (her iki türlü de) yok.

• Bu ileti silindi!

• @labrador turist vizesi kaç ayda çıkıyormuş? 🙂

Gayet çabuk çıkıyor merak etme. Turist vizesiyle gelebilir ancak. Geri döneceğini kanıtladığı sürece almasına bir engel olmaması lazım. Kızımın yerleşmesine yardımcı olacağım da diyebilir sıkıntı olmaz..

• Bu ileti silindi!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

108

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.7k

| | | |