Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • Yasaklı

Neden video çekmeyi bırakıyor ya da kanalı kapatıyoruz. Son yoruma bakın bu videodaki

• @mhepekiz klavye delikansından başka bişey değil, gerçek hayatta karşınıza çıksa abi abi diye peşinizde gezecek bi tip büyük ihtimalle..

Bunları boşverip, yardım ettiğiniz, hayal kurmasına vesile olduğunuz daha büyük çoğunluğu düşünüp moralinizi yüksek tutun 🤞😊

Yarınki görüşmede bol şans, sıkıntısız geçeceğine eminim..

• @HockeyUmpire2 videonuzu izledim. Tabiki hemen uye olup,begendim ve yorumumuda yaptim. Eglenceli bir kanal olacaga benziyor. Sakin pes etmeyin. Bos yorumlara kulak asmayin. Sansiniz acik olsun☺

• @mhepekiz ABD'deki Turk Youtuber tavsiyeleri içinde söyledi:

Neden video çekmeyi bırakıyor ya da kanalı kapatıyoruz. Son yoruma bakın bu videodaki

Eğitimli, görgülü, duyarlı insanlarsınız dolayısıyla hassas olunuyor gerçekten çok iyi anlıyorum ama onlara inat görmezden gelip güçlü durabilmek adam olmayanları adam yerine koyup sinir bile olmamak onlara verilecek en iyi cevaptır. Çevremizdeki mikropları nasıl görmüyorsak onlarıda görmeyip, sizi seven, sayan insanların varlığı bağışıklığınız olsun. Güzel bakan güzel görür, kötü bakan kötü görür ama sizi kötü yapmaz. İnsanlar kendi karakterlerini aynalama tekniğiyle başkalarına yüklemeye çalışması günümüzün bencilliği içinde oldukça yer etti artık. Sıkmayın canınızı Cuma günü iyi haberlerinizi bekliyoruz.

• ⭐⭐

@sedef gördüm yorumunuzu 😊 cok tesekkür ederim. ✨ 💐 Kesinlikle eğlenceli ve öğretici olmasını istiyorum 😊🙏 ✨ 💐

• ⭐⭐

• birde şöyle bir kanal buldum

• geçenlerde türkiyeye dönüş yapacak bi youtube videosu vardı o kimdi hatırlayan söyleyebilirmi? sonra izlemek için kaydettiğğimi sanıyordum etmemişim 🙂

• @ua127 ABD'deki Turk Youtuber tavsiyeleri içinde söyledi:

geçenlerde türkiyeye dönüş yapacak bi youtube videosu vardı o kimdi hatırlayan söyleyebilirmi? sonra izlemek için kaydettiğğimi sanıyordum etmemişim 🙂

link bu

• ⭐⭐

• @cancolpan merhaba can abi.sizin videolardan sonra kafama daha fazla yerleşti green card.hatta öyle umut bağladımki çıksada bir anca önce gitsem diyorum.idolsünüz.umarım çıkarda houstona gelir isek bi çayınızı içeriz 🙂

• @sametyavuz ABD'deki Turk Youtuber tavsiyeleri içinde söyledi:

geçenlerde türkiyeye dönüş yapacak bi youtube videosu vardı o kimdi hatırlayan söyleyebilirmi? sonra izlemek için kaydettiğğimi sanıyordum etmemişim 🙂

trakyadan amerikaya
    çisem koray çifti
    üzücü bir durum

• Amerikada doğup büyümüş Türk aile

• Daha önce paylaşılmış olabilir belki tam emin değilim, paylaşılmış ise şimdiden özür dilerim.

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@semavi bas bas bağırdığı zaman anlamayanlar için tekrar aynı konuyu açıklayan bir video RÜYA MI KABUS MU buyrun kendiniz karar verin.

çok daha bodoslama giren birisi

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• Herkese merhaba, Amerika da eczacı olarak çalışan ya da eczacı teknisyenliği yapan youtuber bileniniz var mı acaba?

• @ecz-mikail aslında var ecz. Fak. Mezunu bir arkadaş ben videolarına denk gelmiştim tekrar denk gelirsem burada paylaşırım

• @ecz-mikail evet buldum

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

77

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |