Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @sinem-akçam 5.3 mü 5.5 di en son ama hiiç sanmıyorum 6 dan aşağı değildi ilçece hemfikiriz. ev başıma yıkılıyor sandım

• Bu ileti silindi!
  • Yasaklı

@labrador çok teşekkürler. Umarım başarılı oluruz. Sonucu buradan paylaşacağım

• @mhepekiz yolunuz açık olsun ins . bize de nasip olur böyle güzellikler 🙂 sonucu da merak ediyoruz açıkçası . Allah hepimizin gönlüne göre versin ins , hayırlı ve ugurlu olsun simdiden

• Yasaklı

@bowyerlee çok teşekkürler umarız iyi haberlerle çıkarız karşınıza

• Herkese merhaba, green card mülakatında banka da bir miktar para göstermemiz gerekiyor fakat o paraya sahip değilim, nasıl bulabilirim ? Çevremde o kadar paraya sahip biri de yok ne yazık ki

• Sn @tuncayarat böyle bir para elçiliğin istemesi sizin sıkıntı çekmeden sorunsuz bir adaptasyon sürecini rahat atlatabilmeniz için, bazı arkadaşlar az bir miktar parayı sürekli yatırıp çekip gösterenler var. Bana soracak olursanız parasız gitmeye çalışmanız veya çok az bir tutarla gitmek sizi çok fazla sıkıntıya sokacaktır..

Sürekli yatırıp çekme kısmını soracak olursanız yatırılan para hesap cüzdanına işletiliyor. Aynı para çekilirken hesap cüzdanına işletilmiyor bu sayede çok küçük bir para sanki ciddi bir birikim gibi gösterile biliyor. Kesinlikle bu para yaşamınızı kurmanız adına çok önemli olduğunu tekrar hatırlatmak isterim elçiliği kandırmak kolay sonrası yaşayacağınız sıkıntılar çok daha büyük... naçizane fikrimdir....

• Arkadaşlar benim ve eşimin greencard müracatını yapan bir tanıdığımız müracaat formunu doldururken evli olduğumuzu ve eş bilgilerimizi eklememiş. Bazıları bu mülakatta elenme sebebi olur, elenirsin derken, bazıları ise önemli olan DS260 formunda bu bilgileri yazmaktır diyor. Sizin bu konuda bildikleriniz veya yaşadıklarınız nelerdir? Eğer bana yada eşime greencard çıkarsa DS260 formunda bilgilerimizi kaydettiğimiz zaman durum düzelir mi? Yoksa başvuru sırasında evli isek,bunu başvuruda belirtmediğimiz sebebiyle kesin olarak elenir miyiz? Şimdiden teşekkür ederim..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@alicirak 7 mayısta önce çıksın ondan sonra sadece sen değilsin kazandığını öğrendikten sonra evlenenler bile onay aldılar. Sadece evlilik cüzdanını istiyorlar. Hatta ikna olmazlarsa balayı dğün resimlerini istdiler. Ondan dolayı evlilik olayına tkaılma önce sana bir çıksın bir kere ondan sonra evraklarda beyan edersin.

• @rüzgar Selam, sadece yatırılan para, hesap cüzdanına işletilebiliyor mu ? ilk kez duydum bunu ilginç geldi. Bankadan o şekilde istendiğinde görevli sorun çıkarmıyor mu ? Eğer öyleyse sürekli çalıştığımız aktif banka hesabına, toplu para yatırmadan da istediğimiz hesap dökümünü alabliyoruz ben öyle anladım doğru mudur ?

• @sercan-özüsağlam bende ilk defa duydum şöyle yapanlar var .başka bankalardan hesap acıp para yatırdığında cüzdana işletiyorsunuz çektiğinzde cüzdana işletmiyorsunuz. bu şekilde aynı para 2/3 hesapta giriş çıkış yapılıyor ve elinizdeki cüzdanlarda sanki bu hesaplarda para varmış gibi gözüküyor.riski şu konsolosluk tek hesapta toplayın diyebilir.
    kazanıp gidenlerin üstüne basa basa uyarıyor gittiğinizde size orda yardım edecek hemen iş bulacak birileri yoksa parasız gitmek büyük bir risk.Tecübeleri kulak ardı etmemek lazım.

• @birumut Teşekkür ederim, zaten benim izleyeceğim bir yol değil, sadece nasıl yapıldığını merak etmiştim. Ama, sanki bu yöntem tek hesap üzerinden de yapılabilir, sistem böyle bir şeye imkan tanıyorsa. Bankacı arkadaşlara sormak gerek.

• @sercan-özüsağlam Bu sistem "Emrah Ateş" youtuber kendisi bizzat yapılmış şuan Dallas'ta yaşayan bir arkadaşımız. Ben kesinlikle böyle bir yöntemi onaylamadığımı bilmenizi isterim, helede 1 birim 5.3 birim ediyorken az bir parayla gitmek sürünmektir. Kabaca yazdım kusura bakmayın :))

Bu arada burada paylaşmayayım Emrah Ateş diye aratırsanız kendisi kanalında detaylı anlatmış bu durumu Green card Banka Hesabında para göstermek konunun başlığı arattığınızda detaylarıyla izleye bilirsiniz..

• @rüzgar Teşekkür ederim bir üstte ki yorumumda da söylemiştim, ben böyle bir yolu izlemeyeceğimi, sadece merak ettim böyle bir şey yapılabilir mi diye 🙂

Ayrıca şunu da belirteyim sadece amaç bankada para göstermek ise şayet oluyorsa yapılabilir, (ki yapılmış söylediğinize göre Emrah Ateşi biliyorum, o videoyu izleyeceğim) sonuçta köprüyü geçme meselesi diye bir şey var insanlık hali her şey olabilir. O zaman parası olmayabilir, hiç olmayacak anlamı çıkmaz değil mi 🙂 Ama yok ben hiç parayla giderim, konsolosada hiç param yok, var ''mış'' gibi yaparım diyorsa biri o da o kişinin tercihi. O durumda da söylenecek pek bir söz yok 🙂 Sevgiler...

• ⭐⭐ Yasaklı

Safak 65 selamlar

• Şafak 65 evet bu arada @crazycells @yekta 2-3 Haziran gibi yanınıza uğrarım çayınızı içerim 😁 29 Mayıs’a THY biletimi aldım

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@likable hayirli olsun, turist vizesiyle mi geliyorsunuz? En son noel zamani basvuru yaptiginizi ama olumsuz sonuclandigini hatirliyorum, yanlis mi hatirliyorum?

• @crazycells DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@likable hayirli olsun, turist vizesiyle mi geliyorsunuz? En son noel zamani basvuru yaptiginizi ama olumsuz sonuclandigini hatirliyorum, yanlis mi hatirliyorum?

Temmuz’da vermediler malum Papaz vakası vardı. Aralık ayında 2. Vize başvurumda aldım @crazycells üstadım. Turist vizesiyle geleceğim Bilet ok şimdi kalacak oda, ev vs. bakınıyorum önce gezeceğim bakalım.

7 Mayıs’ta GC çıkarsa bileti ertelerim ki çıkmaz o yüzden aldım bileti bakalım artık. GC çıkarsa mucize olur 😁

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@likable tebrikler, uzun sure ugrastiniz 🙂 hayirli olsun.

vize deneyiminizi foruma aktardiysaniz gozumden kacmis kusura bakmayin, aktarmadiysaniz en yakin zamanda bekliyoruz 🙂

• ⭐⭐ Yasaklı

Umarım sana cıkar.Süper bir mayıs gecirirsin!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

133

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.0k

| | | |