Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu ileti silindi!

• @mhepekiz DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@jimano hiçbir şey "kesin" denemez.. 30 bin case olup sıra gelebilir 10 bin olup sıra gelmeyebilir.. kendinizi bu şekilde şartlandırmamanızı öneririm

Olayın mantığını tam olarak kavrayamadığım için sordum 🙂 Numara sırasının bir önemi yok mu yani ?

• Yasaklı

@jimano sıra numarasının normal akış içinde önemi büyük ama bu sene ne oldu? bugüne kadar yapılmayan şey yapıldı evraklar önceden istendi. daha önce sadece mülakat için götürülüyordu evraklar. bu, bazı arkadaşları biraz geciktirdi. mesela biz. @Labrador un dediği gibi "evraklarımız hazır olur götürürüz" diyorduk ama erken istenince 2 ay kaybettik. Sıra numaramız 68xx ama 7500'lerdekile bizden önce randevu aldı vs.. bir de "kesin şöyle olur" moduna girmeyin zira hiçbir şeyi yapmak zorunda değiller

• @mhepekiz DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@jimano sıra numarasının normal akış içinde önemi büyük ama bu sene ne oldu? bugüne kadar yapılmayan şey yapıldı evraklar önceden istendi. daha önce sadece mülakat için götürülüyordu evraklar. bu, bazı arkadaşları biraz geciktirdi. mesela biz. @Labrador un dediği gibi "evraklarımız hazır olur götürürüz" diyorduk ama erken istenince 2 ay kaybettik. Sıra numaramız 68xx ama 7500'lerdekile bizden önce randevu aldı vs.. bir de "kesin şöyle olur" moduna girmeyin zira hiçbir şeyi yapmak zorunda değiller

Anladım..Bilgilendirme için teşekkür ederim

• ⭐⭐ Yasaklı

Valla cikarsa ben sansasyon planım var gidergitmez teksas köylerinde Country über yapıcam xD Siz degerli musterilerimizi Bardan eskikasa kamyonetimle alırım eve bırakırım ne kadar zırvalarsan zırvala hell yeah diye yağ çekerim .xD... Vizeyi alana kadar da angara sokaklarında cowboy sapkasıyla gezicem. Hatta mobiletime apaci stil ses tesisatı koyup sokaklarda country müzik calabilirim .Genele yayilmiş Haysiyetsizlik vurdumduymazlık ve gaflet 3 fidanin yas gününde 6 mayis beni Abd hayali kurduracak düzeye coktan geldi utanc verici

• @calibraturbo sizin planlarınızı okuyunca, bu aklıma geldi paylaşayım dedim 🙂

affınıza sığınarak 🙂

• @crazycells Başkanım merhaba Nasılsınız? Herkese merhaba arkadaşlar uzun zamandır yazamıyorum. Nasıl gidiyor. Bu arada kalmış şurada 71 Gün bakalım bu sene neler olacak 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@likable cok tesekkurler sayin @likable , siz nasilsiniz? Evet uzun suredir yazmadiniz. 🙂 Konuda da gordugunuz gibi geri sayim devam ediyor 🙂

• ⭐⭐ Yasaklı

arkadas benden staj alsın 🙂

• Arkadaşlar merhaba, bu sene biraz aceleye geldi başvuru sırasında geçen seneki fotoları kullandım. Bu şekilde başvurup iptal olmayan oldu mu hiç acaba? Ya da her durumda başvuru otomatik iptal mi olur bilen var mı?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@daydreamer DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Arkadaşlar merhaba, bu sene biraz aceleye geldi başvuru sırasında geçen seneki fotoları kullandım. Bu şekilde başvurup iptal olmayan oldu mu hiç acaba? Ya da her durumda başvuru otomatik iptal mi olur bilen var mı?

henuz iptal edilen bir durum gormedik ama yeni fotograf kullanmalisiniz.

• @crazycells DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@daydreamer DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Arkadaşlar merhaba, bu sene biraz aceleye geldi başvuru sırasında geçen seneki fotoları kullandım. Bu şekilde başvurup iptal olmayan oldu mu hiç acaba? Ya da her durumda başvuru otomatik iptal mi olur bilen var mı?

henuz iptal edilen bir durum gormedik ama yeni fotograf kullanmalisiniz.

Ama tabi fotoğraf nedeniyle iptal olsa bile haberimiz olmaz heralde. Çekilişe katıldık kazanamadık sanarız muhtemelen. Belki de doğru soru "başvuruda bir önceki sene kullandığı fotoğrafı kullandığı halde çekilişi kazanan oldu mu?" olmalıydı

• ⭐⭐

@daydreamer cok var gecen sene kullandığı fotoyla kazanan

• valla konu fotoya gelmişken o kadar midemi bulandırıyor ki yüklediğim fotolar umarım bir problem olmaz..çok bilmiş bir fotoğrafçı kurbanı olduk fakat ben biraz üstünde oynadım fotoların uygun hale gelmesi açısından..umarım bir sıkıntı yaşamayız..

• @yapay-zeka Süper. Bayağı rahatladım. Çok teşekkürler

• Arkadaşlar merhaba benim fotoğrafla ilgili bir sorunum var? Ben cep telefonundan beyaz bir fonda çekildim dv lottery sitesindeki photo tools tan ayarladım kafa kısmını kaydettim ama fotonun 500×500 olması gerekiyormuş o ayarıda photo tools yapıyormu acaba? Cep telden çekilen resim o ölçüde değil çünkü bilen biri aydınlatırsa çok sevinirim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@lostdriver şu andan itibaren hiçbir kimse ne yazarsa yazsın değişmeyecek ki başvuru şeklin ondan dolayı 7 mayısı bekleyin.

• @lostdriver içiniz rahat olsun site her şeyi yapıyor. Ama suratı tam oturttunuz değil mi ::)

• @starwars. Teşekkürler tam oturtmayınca kaydetmiyor zaten. Aynı fotoğrafı tekrar tools da düzenledim zaten 600×600 kaydediyormuş otomatik. sorun yokmuş yani. nasıl rahatladım bilemezsiniz 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

70

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |