Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @cancolpan ne özrü efendim estağfurullah..çok seviyoruz sizleri, takibe devam..hiç kimsenin lafına sözüne kulak asmayın sizin gibi güzel yüreklere ihiyacımız var..

• @cancolpan Geçen sene 2018 şubat aylarında tesadüfen izlediğim bir video, o videonun şöyle bir özelliği vardı. Green Card diyordu, Amerika diyordu. Dinledim bakalım ne diyor diye, sonra birden, tuhaf bir şey oldu ki tamamen unutmuşum Green Card başvurusu yaptığımı hatırladım , ki başvuru yapanda ben değilim, o dönem kesinlikle gitmek aklımının ucundan bile geçmiyordu. Öylesine denk gelerek izlediğim bu videonun devam hikayelerini izlemeye başladım. İzledikçe gitme isteğim arttı neden olmasın dedim. Gün geldi Dv2019 sonuçları açıklandı, çıkmadı tabi, sonrası o kadar izlediğim videolar, esin kaynağı vesaire boşa gitmesin dedim ki kendime yep yeni bir yol çizdim ''Amerika Hayalini'' gerçeğe dönüştürmek için. Hikayenin özü ''Kendinizi eksik hissediyorsanız,kendinizde o gücü bulamıyorsanız, size ilham verecek bir şey bulun'' bende tesadüfen buldum ve yola devam diyoruz. Ha kimdi o videoyu yapan derseniz ''Çan Çolpan'' idi @cancolpan hazır kendisini burada yakalamışken, ufak bir hikaye ile anlatmak istedim, bu Teşekkürü borç bilirim. Yolunuz açık olsun. Sevgiler...

• @cancolpan İşte buradasın değerli dost 🙂 burada seni görmek o kadar güzel bir duygu ki anlatamam sana gerçekten çok fazla şey borçluyum ABD gelme şansım olursa tanışmayı çok isterim. Lütfen gereksiz yorumlar yapan can sıkan insanları önemseme bizlerin senin gibi koca yürekli dostlara ihtiyacı var iyiki varsın Ailenize de çok selamlar saygılar... Umarım şansımız olur görüşmek nasip olur... Kucak dolusu sevgiler..

• @cancolpan bu olumlu kararınızı memnuniyetle karşılıyorum
    Gerçekten bizlere ışık kaynağı oluyor bu çekmiş olduğunuz videolar
    İnanın sizi üzen kişilerden daha çoktur sizi seven ve saygı duyan kiş sayısı
    Harcadığınız emek için teşekkürler
    Umarım bir gün tanışma fırsatımızda olur
    Herşey gönlünüzce olsun

• @cancolpan hosgeldiniz can bey 1 uzun zamandır sizi takip ediyordum YouTube da videolar kapanınca üzüldük tabi, şimdi tekrar açıldı ben baştan hepsini izlemeye başladım tekrar kapanma ihtimaline karşı 🙂 benzin doldurma videosu çekecek kadar detaycı ve düşünceli bir insansınız sizi üzenler uzak olsunlar , saygılar ve Banu hanıma da selamlar , son olarak eklemek istediğim o kadar egosuz bir ailesiniz ki Sizi takdir ediyorum

• @cancolpan hoşgeldiniz, sizi burada aramızda görmek büyük mutluluk. Videolarınızın devamını bekliyoruz inanın şimdiye kadar çektiğiniz her videonun bana extra umut ve gaz verdiği bir gerçek. Lütfen çekimlere devam edin.

• ⭐⭐

Arkadaslar kim bu youtubee Emrah Ateş? Forum 'da varmı? Ne kadar keyifli, ümitli, harika videolar yapmıs. Helal olsun 👏👏👏👏👏

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hockeyumpire2 zannetmiyorum çünkü amerikaya aracı kurumla gittiğini kendisi söylemişti.

• Hoşgeldiniz @cancolpan Bey:) Ne iyi etmiş @knnrn Bey. Daha önce de yazmıştım. Youtube'ta ilk Banu Hanım' ın tek başına çektiği videoyu izleyerek Greencard'a başvurmaya karar verdim ve devamında da çoğu videonuzu izledim. Arada Messenger'dan da size yönelttiğim sorulara sıkılmadan cevap verdiniz. Emeğinize sağlık. Sizi burada görmek de çok güzel. Her şey gönlünüzce olsun.

• Can Bey’in kanalı tekrar açılınca ev satın alma videosunu tekrar izledim. Ardından yorumlara göz gezdirdim. Tüm yorumlara bakmaya sinirlerim elvermedi. Tek kelime ile rezillik.

Şimdi neden Ver Elini Amerika kanalının kapatıldığını çok ama çok daha iyi anlıyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Takip eden var mıdır bilmiyorum ama yaşayacağınız yerleri detaylı bilgi veren videolar vardır

• ⭐⭐

@ayvalik10 crayzcell 'in sesine benzettim? @crazycells ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hockeyumpire2 @crazycells ne çekti bizden konsoloslukta çalışan diyen var sen video anlatıcısı yaptın daha neler çıkacak bakalım

• ⭐⭐

Hahaha valla benzettim 😊

• Aslında ben de ilk izlediğimde aaaa crazy yapmış helal dedim, güzel olmuş 😁. Kim yaptıysa iyi düşünmüş. Sadece her videoda aynı görüntülerin kullanılması bir kaç video izledikten sonra sıkabiliyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hockeyumpire2 @ayvalik10 @israfil yok ben degilim arkadaslar 🙂 ama yapanin eline saglik. Ben video cektikten sonra hemen bunu foruma aktarirdim 🙂 haberiniz olurdu.

• @ayvalik10 bu çok iyi bir kanalmış 👍

• teessüf ederim, Ali'nin sesi çok daha güzel ve hipnotize edici ahaha 😃 yoksa beni caydırması kolay olamazdı 😃

• Can Çolpan in videolarının ilk gününden beri izliyorum.
    Harika videolar çekti. Bildiğiniz yetenekli de arkadaş.

Sonra kapattı, hakkıdır kapatır. Biraz instagram vb temizledi sanırım. Sonuçta özel hayatı ile bu video ları ayırmak istedi belkide.
    Sonra tekrar vereliniamerika instagram başladı. Maalesef ona kazık atanlara değil severek izleyen bizlere ters konuşması.
    Şöylesiniz böylesiniz diye laf sokması nedeniyle uzaklaştım biraz. Umarım zamanla kendisine yapılan haksızlıkların acısı üzüntüsü geçer.

Her halde, yeşil kartı en iyi kullanan ailelerdendirler. Herşey gönüllerince olsun. mutluluklar.

• ⭐⭐

@Amerikasohbetleri kanalını tavsiye ederım .

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

100

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |