DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@Murat-4 bir yılda şu forumda olan birine çıksa dişimi kıracağım zaten 😀

• @Emre-Kurtulmuş son çekilişe katılıyorum artık. dediğiniz gibi çekiliş şanstan ibaret o şans bende yok 🙂 eb3 vizesine başvurduğumda dv lottery çekilişine daha katılmam başkasının hakkına girmek istemiyorum. eb3e bi meblağ yatırıyoruz sonuçta onu iptal edemiyorsun süreç işlemesi gerekiyor. eb3 sürecin içindeyken çekilişe katılsam ve onca yıl çıkmadı şimdi çıkar. bende böyle şans var 🙂

• @waterman al benden de o kadar, çıkmadığı gibi birde kayıp oluyorlar 🤔 card çıkmadığı gibi sesleride çıkmıyor, mangalcıları özledim valla, nerdesiniz mangalcılar ses verin 🙂

• ⭐⭐⭐

@Murat-4 %90ı Amerika’ya yerleşti hepsi hayatını kuruyor kalan %10 ile anca kahvaltıya gidebiliriz herhalde 😀

• @Murat-4 bir şey söyleyeyim mi aynısını yazmak için girmiştim foruma bir mangalcılar bir de her gün bir eyaleti paylaşan birleri vardı onlar

• @waterman yerleştilerse iyi sevindim onların adına, greencard dan başka yollar buldular demekki 🙂

• @sonar her gün bir eyalet paylaşmayı bu yılda yapmaya çalıştılar ama olmadı, o seneki sohbet sayfası da baya bir fazlaydı.

• @Murat-4 çoğu kişinin hevesi 2025 çekilişiydi çıkmayınca moralleri bozuldu normal olarak 2025 ocak ayı itibari ile doluşur insanlar foruma

• Merhaba ... Bir pazar günü sabahınden bildiriyorum.. Ehliyet alma olayım tüm hızı ile devam ediyor. Yabancı dil eğitimime birazcık ara verdim bi kaç sınavım vardı ..
    Üni sınavına tekrardan girildi dün ve güzel geçti .. Açıktan bir bölüm okuyacağım.. Kazanmadım diye kendimi hiç üzmedim.. tam gaz kendimi geliştirmeye devammmm 🌺

• @Witch-Lilith ehliyeti zaten alırsınız, yabancı dil en önemlisi, ben içinden çıkamıyorum.

• @salihcak0 ben kendi adıma greencard'a çok umut bağlamadığım için beni etkilemiyor, ciddi düşünülüyorsa imkanlar dahilinde başka yollar düşünmek gerek, sonra moralleri bozuluyor.

• ⭐⭐

@Murat-4 Ben döküm tavadan hayatıma devam ediyorum, mangal tadı izi felan veriyor iş görüyor şimdilik 😁

• ⭐⭐

@Witch-Lilith Ben ehliyeti geçen yaz hallettim 3 sene önce motor ehliyeti almıştım geçen sene otomatik vites araba ehliyeti aldım... Ha kullanıyor musun desen hayır öyle aldım duruyor kenarda 😁

• ⭐⭐

@waterman Yok valla 30-40 kişiyiz aşağı yukarı kimseye çıkmadı. Açıklanmasına saatler kala bir hemşire kadın gelip yazmıştı inşallah çıkar diye bi ona çıktığını gördüm sadece ama aktif olanlara çıkmadı. Forumca sıfır çekiyoruz 2 senedir bu sene bu laneti bozmak lazım 😂

• DS 260 formunda eğitim bilgilerini İngilizce mi yazmalıyım ?

• Daha önce aylar önce sormuştum arada kaynadı, gidip ana konuya yazıp milletin sinirini bozmak istemiyorum. Son olarak mülakat ilerleme hızı ne oldu talihliler için kaç numaraya verdiler en son?

• ⭐⭐⭐

@newbie97 bu laneti bozabilecek bi babayiğit lazım bize 😅

• ⭐⭐

@waterman Bu sene okunmuş pirinç yiyip öyle başvurucam 😁

• @Witch-Lilith, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

Merhaba ... Bir pazar günü sabahınden bildiriyorum.. Ehliyet alma olayım tüm hızı ile devam ediyor. Yabancı dil eğitimime birazcık ara verdim bi kaç sınavım vardı ..
    Üni sınavına tekrardan girildi dün ve güzel geçti .. Açıktan bir bölüm okuyacağım.. Kazanmadım diye kendimi hiç üzmedim.. tam gaz kendimi geliştirmeye devammmm 🌺

Çekilişe bel baglamadan hayata devam etmek kendinize odaklanmak lazim zaten. Bende öyle yapmaya çalışıyorum kendim için adimlari atiyoruz ama umarim istediğim gibi bir yaşama kavuşurum. Zaten istediğim paraya ulaştigim an tr den gideceğim direk 🙂 kısmetse bu yıl içerisinde planliyorum tabi hayat bizi nereye götürür bilemeyiz...

• @rnc Yeterli maddi durumunuzu sağladıktan sonra ki gitme planınız tam olarak ne yönde acaba

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

72

43.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

439.8k

| | | |